Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Ztracený symbol : ilustrovaný průvodce.

Weber, John
1. vyd. Plejáda, 2010. 191 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Ztracený symbol - Ilustrovaný průvodce John Weber

  Anotace Svobodní zednáři hráli velkou roli v počátcích historie Spojených Států – jejich symboly a znaky najdeme v zakládacích dokumentech, na bankovkách, v budovách a dokonce i ve složitém designu jednotlivých čtvrtí města Washington; některé jsou jasně viditelné, mnohé však jsou pečlivě ukryté a jejich tajemství je střeženo. Jejich pravý význam odjakživa vyvolával řadu otázek, z nichž leckteré zůstávají nezodpovězeny dodnes. Podle jakého plánu byly vystavěny historické budovy Washingtonu a co se v nich skrývá?Tajemství skrytá v napínavém románu Dana Browna „Ztracený symbol“, jenž je volným pokračováním příběhů profesora symbologie Roberta Langdona, hrdiny Brownovy knihy „Šifra mistra Leonarda“, nyní pomáhá odhalit i tento ilustrovaný průvodce. Zvědaví čtenáři v něm mohou spolu s odvážným profesorem krok za krokem projít celým příběhem, prohlédnout si vše, co je zajímá, a sami nalézt odpovědi na své nejpalčivější otázky. Najdou v ní záhadné kódy, mysteriózní hádanky, znepokojivé záznamy, historické mapy, šifry a další zajímavosti, a také spoustu fascinujících podrobností o světě mysticismu, spiknutí a tajných společností – prostě vše, s čím se setkají ve „Ztraceném symbolu“.
  Antikvariát Novem Portis (Havlíčkův Brod) - 110 Kč
 2. Ztracený symbol - Ilustrovaný průvodce
  Weber J. - 2010
  192 stran, 17 × 23,9 cm, 1. vydání. Svobodní zednáři hráli velkou roli v počátcích historie Spojených Států – jejich symboly a znaky najdeme v zakládacích dokumentech, na bankovkách, v budovách a dokonce i ve složitém designu jednotlivých čtvrtí města Washington; některé jsou jasně viditelné, mnohé však jsou pečlivě ukryté a jejich tajemství je střeženo. Jejich pravý význam odjakživa vyvolával řadu otázek, z nichž leckteré zůstávají nezodpovězeny dodnes. Podle jakého plánu byly vystavěny historické budovy Washingtonu a co se v nich skrývá?
  Antikvariát Ve Dvoře (Plzeň) - 100 Kč
 3. Ztracený symbol : ilustrovaný průvodce
  Weber, John - 2010 - 191 s. str.
  Plejáda, Plzeň 2010, 1. vyd., 191 s.
  Vazba: pevná s obálkou
  Stav: výborný
  Antikvariát Malý čtenář [internet] - 130 Kč
 4. Ztracený symbol - Ilustrovaný průvodce
  Weber, John - 2010
  Rok: 2010; Vydavatel: Plejáda; Ilustrace: fotografie; Velikost: 17 x 24 cm; Počet stran: 191; Vazba: pevná s přebalem; Poznámka: pěkný stav;
  Antikvariát Bastion (Tábor) - 100 Kč
 5. Ztracený symbol - Ilustrovaný průvodce
  Weber John , ill. il. fotopřílohy - 2010 - 192 str.
  původní vazba s obálkou
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 100 Kč
 6. Ztracený symbol. Ilustrovaný průvodce
  Weber John - 2010 - 90 str.
  Plejáda, 1. vyd. 2010, pv s o, 90 s. , přel. J. Doubravová
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 100 Kč
 7. Ztracený symbol - Ilustrovaný průvodce
  John Weber - 2010 - 192 str.
  Plejáda 2010
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 85 Kč