Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Živoucí minulost : [aspekty a problémy, charakteristické rysy a ponaučení z každodenního života ve starověkém světě].

Moscati, Sabatino
1. vyd. Panorama, 1984. 321 s.
Edice: Stopy, fakta, svědectví. Velké civilizace

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Živoucí minulost
  Sabatino Moscati - 1984
  Moscati si v této práci všímá význačných a charakteristických složek soukromého i veřejného života starověkých národů, a to jak ve východních státech, tak v klasických antických zemích, a ukazuje, čím a jak tyto národy přispěly k vývoji světové civilizace. Bohatým využitím dobových pramenů literárních i dokumentárních, prozaických i básnických dosahuje plastičnosti obrazu a zprostředkovává čtenáři konkrétní náhled do různých sfér života starověkého lidstva. Nakladatelství Panorama, Praha 1984. Edice Stopy, fakta, svědectví. Řada Velké civilizace. Z italského originálu. První vydání. Stran textu 324, 32 stran obr. příloh. Původní celoplátěná vazba s přebalem, stav dobrý, nepatrně odřený přebal (viz obr.), bývalý knihovní exemplář - uvnitř razítka a čísla. Rozměry: 17 x 24 cm.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 80 Kč
 2. Živoucí minulost
  Sabatino Moscati - 1984
  Moscati si v této práci všímá význačných a charakteristických složek soukromého i veřejného života starověkých národů, a to jak ve východních státech, tak v klasických antických zemích, a ukazuje, čím a jak tyto národy přispěly k vývoji světové civilizace. Bohatým využitím dobových pramenů literárních i dokumentárních, prozaických i básnických dosahuje plastičnosti obrazu a zprostředkovává čtenáři konkrétní náhled do různých sfér života starověkého lidstva. Nakladatelství Panorama, Praha 1984. Edice Stopy, fakta, svědectví. Řada Velké civilizace. Z italského originálu. První vydání. Stran textu 324, 32 stran obr. příloh. Původní celoplátěná vazba s přebalem, stav velmi dobrý, nepatrně odřený přebal (viz obr.). Rozměry: 17 x 24 cm.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 90 Kč
 3. Živoucí minulost
  Sabatino Moscati - 1984
  Moscati si v této práci všímá význačných a charakteristických složek soukromého i veřejného života starověkých národů, a to jak ve východních státech, tak v klasických antických zemích, a ukazuje, čím a jak tyto národy přispěly k vývoji světové civilizace. Bohatým využitím dobových pramenů literárních i dokumentárních, prozaických i básnických dosahuje plastičnosti obrazu a zprostředkovává čtenáři konkrétní náhled do různých sfér života starověkého lidstva. Nakladatelství Panorama, Praha 1984. Edice Stopy, fakta, svědecrvá. Řda Velké civilizace. Z italského originálu. První vydání. Stran 321 + obrazový přílohy. Původní celoplátěná vazba s přebalem, stav velmi dobrý, nepatrně odřený přebal (viz obr.). Rozměry: 17 x 24 cm.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 70 Kč
 4. Živoucí minulost
  Sabatino Moscati - 1984 - 324+32 str.
  Moscati si v této práci všímá význačných a charakteristických složek soukromého i veřejného živíota starověkých národů, a to jak ve východních státech, tak v klasických antických zemích, a ukazuje, čím a jak tyto národy přispěly k vývoji světové civilizace, Bohatým využitím dobových pramenů literárních i dokumentárních, prozaických i básnických, úředních i soukromých dosahuje plastičnosti obrazu a zprostředkovává čtenáři konkrétní náhled do růzých sfér života starověkého lidstva. 
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 90 Kč
 5. Živoucí minulost
  Sabatino Moscati - 1984
  Moscati si v této práci všímá význačných a charakteristických složek soukromého i veřejného života starověkých národů, a to jak ve východních státech, tak v klasických antických zemích, a ukazuje, čím a jak tyto národy přispěly k vývoji světové civilizace. Bohatým využitím dobových pramenů literárních i dokumentárních, prozaických i básnických dosahuje plastičnosti obrazu a zprostředkovává čtenáři konkrétní náhled do různých sfér života starověkého lidstva. Nakladatelství Panorama, Praha 1984. Z italského originálu. První vydání. Stran 321, obrazový materiál. Původní celoplátěná vazba s přebalem, stav dobrý(viz obr.). Rozměr 17x24 cm.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 80 Kč
 6. Živoucí minulost
  Sabatino Moscati - 1984
  Nakladatelství Panorama, Praha 1984. Moscati si v této práci všímá význačných a charakteristických složek soukromého i veřejného života starověkých národů, a to jak ve východních státech, tak v klasických antických zemích, a ukazuje, čím a jak tyto národy přispěly k vývoji světové civilizace. Bohatým využitím dobových pramenů literárních i dokumentárních, prozaických i básnických dosahuje plastičnosti obrazu a zprostředkovává čtenáři konkrétní náhled do různých sfér života starověkého lidstva.Z italského originálu. První vydání. Stran 321, obrazový materiál. Původní celoplátěná vazba s přebalem, stav dobrý(viz obr.). Rozměr 17x24 cm.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 80 Kč
 7. Živoucí minulost
  - 1984
  S. Moscati - 1984 Moscati si v této práci všímá význačných a charakteristických složek soukromého i veřejného života starověkých národů, a to jak ve východních státech, tak v klasických antických zemích, a ukazuje, čím a jak tyto národy přispěly k vývoji světové civilizace, Bohatým využitím dobových pramenů literárních i dokumentárních, prozaických i básnických, úředních i soukromých dosahuje plastičnosti obrazu a zprostředkovává čtenáři konkrétní náhled do růzých sfér života starověkého lidstva.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 39 Kč
 8. Živoucí minulost
  - 1984
  S. Moscati - 1984 Moscati si v této práci všímá význačných a charakteristických složek soukromého i veřejného živíota starověkých národů, a to jak ve východních státech, tak v klasických antických zemích, a ukazuje, čím a jak tyto národy přispěly k vývoji světové civilizace.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 25 Kč
 9. Živoucí minulost
  Sabatino Moscati - 1984 - 321 str.
  Panorama, Praha, velmi dobrý stav, desky mají jemně ošoupané hrany, stránky jsou nažloutlé, přebal lehce ošoupaný a jemně pomačkaný na hranách, orig. celoplátěná vazba s přebalem, Edice Stopy, fakta, svědectví, 1. vydání, obsahuje čb. i barevné reprodukce, 321 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 48 Kč
 10. Živoucí minulost
  Sabatino Moscati - 1984 - 321 str.
  Panorama, Praha, velmi dobrý stav, orig. celoplátěná vazba s přebalem, edice Stopy, fakta, svědectví, řada Velké civilizace, doslov Jan Burian, překlad Zdeněk Frýbort, obálku a vazbu navrhl a graficky upravil Jan Jiskra, 32 stran obrazových příloh, 1. vydání, 321 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 66 Kč
 11. Živoucí minulost
  Sabatino Moscati - 1984
  Panorama, Praha, velmi dobrý stav, orig. celoplátěná vazba s přebalem, ten lehce odřený, listy slabě nažloutlé, překlad Zdeněk Frýbort, doslov Jan Burian, edice Stopy, fakta, svědectví, řada Velká civilizace, 1. vydání, obsahuje čb i barevné reprodukce
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 40 Kč
 12. Živoucí minulost
  Sabatino Moscati - 1984
  Panorama, Praha, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazba s přebalem, ten lehce odřený, listy mírně zažloutlé, překlad Zdeněk Frýbort, doslov Jan Burian, edice Stopy, fakta, svědectví, řada Velká civilizace, 1. vydání, obsahuje čb i barevné reprodukce
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 60 Kč
 13. Živoucí minulost
  Sabatino Moscati - 1984 - 321 str.
  Panorama, Praha, velmi dobrý stav, orig. celoplátěná vazba s přebalem, edice Stopy, fakta, svědectví, řada Velké civilizace, doslov Jan Burian, překlad Zdeněk Frýbort, obálku a vazbu navrhl a graficky upravil Jan Jiskra, 1. vydání, 321 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 55 Kč
 14. Živoucí minulost
  Sabatino Moscati - 1984 - 321 str.
  Panorama, Praha, velmi dobrý stav, desky zkosený hřbet, přebal na hranách pomačkaný, mírně poškrábaný, orig. celoplátěná vazba s přebalem, Edice Stopy, fakta, svědectví, 1. vydání, obsahuje čb. i barevné reprodukce, 321 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 60 Kč
 15. Živoucí minulost - aspekty a problémy, charakteristické rysy a ponaučení z každodenního života ve starověkém světě
  Moscati, Sabatino , ill. Obrazové a fotografické přílohy - 1984 - 321 str.
  Panorama, Praha 1984, 1. vyd., il.: Obrazové a fotografické přílohy, 321
  Vazba: originální, vázaná s přebalem
  Stav: dobrý
  Antikvariát Česko (Praha 9) - 80 Kč
 16. Živoucí minulost : aspekty a problémy, charakteristické rysy a ponaučení z každodenního života ve starověkém světě
  Moscati, Sabatino , ill. Obrazové a fotografické přílohy - 1984 - 321 str.
  Panorama, Praha 1984, 1. vyd., il.: Obrazové a fotografické přílohy, 321
  Vazba: originální, vázaná s přebalem
  Stav: Výborný
  Antikvariát Česko (Praha 9) - 80 Kč
 17. Živoucí minulost : aspekty a problémy, charakteristické rysy a ponaučení z každodenního života ve starověkém světě
  Moscati, Sabatino , ill. Obrazové a fotografické přílohy - 1984 - 321 str.
  Panorama, Praha 1984, 1. vyd., il.: Obrazové a fotografické přílohy, 321
  Vazba: originální, vázaná s přebalem
  Stav: Výborný
  Antikvariát Česko (Praha 9) - 100 Kč
 18. Živoucí minulost - aspekty a problémy, charakter. rysy a ponaučení z každodenního života ve starověkém světě
  Moscati, Sabatino - 1984 - 321 s. str.
  Panorama, Praha 1984, 1. vyd.
  Vazba: originální, vázaná s přebalem
  Stav: Výborný
  Antikvariát Česko (Praha 9) - 60 Kč
 19. stejná vydání

  Živoucí minulost


  aspekty a problémy, charakteristické rysy a ponaučení z každodenního života ve starověkém světě
  Živoucí minulost
  Moscati, Sabatino - 1984 - 321 s. str.
  Panorama, Praha 1984, 1. vyd.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 80 Kč
 20. Živoucí minulost
  Moscati Sabatino - 1984 - 324+32 str.
  Panorama, Praha 1984. 324+32 stran
  Vazba: původní s přebalem 8°
  Stav: dobrý
  1.vydání
  Antikvariát Bílé vrány (Uherské Hradiště) - 65 Kč
 21. Živoucí minulost
  Moscati, Sabatino - 1984
  Panorama, Praha 1984.
  Vazba: pův. celopl.
  Velmi dobrý stav s obálkou. Aspekty, problémy, charakteristické rysy a ponaučení z každodenního života starověkého světa.
  eAntikvariat.cz - Ant. Pod Svícnem (Frýdek-Místek) - 100 Kč
 22. Živoucí minulost
  Sabatino Moscati - 1984
  Panorama, Praha, velmi dobrý stav, přebal pomačkaný a poškrábaný, z vnitřní strany zažloutlý, orig. celopl. vazba s přebalem, 32 stran obr. příloh, obsahuje podpis pův. majitele
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 26 Kč
 23. Živoucí minulost
  Sabatino Moscati - 1984 - 321 str.
  Panorama, Praha, velmi dobrý stav, orig. celoplátěná vazba s přebalem, v krajích odřené, obsahuje čb a bar. fotopřílohu, edice Stopy, fakta, svědectví, 321 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 55 Kč
 24. Živoucí minulost
  Moscati Sabatino - 1984 - 321 str.
  mírně opotřebovaná, vydavatel: Panorama, rok vydání :1984, vydání: 1, přebal: lehce opotřebovaný, 321 str.
  Antikvariát MarLen (Svitavy) - 85 Kč
 25. Živoucí minulost - Sabatino Moscati
  - 1984
  Vydavatelství, Nakladatelství : Panorama 1984 Počet stran : 321 Stav:Pěkný, včetně obalu    Ilustrace, přílohy :  Klíčová slova, poznámky : 
  Antikvariát Trutnov (Trutnov) - 70 Kč
 26. Živoucí minulost
  Moscati, Sabatino , ill. čb. kresby, čb. a bar. fotografie - 1984 - 321 str.
  Panorama, Praha 1984, čb. kresby, čb. a bar. fotografie
  OCpl.s obálkou - o každodenním životě starověkého světa v soukromí i ve společnosti, pěkný stav
  Antikvariát Beneš (Plzeň) - 80 Kč
 27. Živoucí minulost - aspekty a problémy, charakteristické rysy a ponaučení z každodenního života ve starověkém světě
  Moscati, Sabatino - 1984 - 321 s. str.
  Panorama, Praha 1984, 1. vyd.
  Stav: Výborná originální vazba s přebalem
  Antikvariát 11 (Praha 1) - 55 Kč
 28. Živoucí minulost
  Sabatino Moscati - 1984 - 321 str.
  váz., 321 str., vyd. v r. 1984Aspekty a problémy, charakteristické rysy a ponaučení z každodenního života ve starověkém světě.
  Přečtené knihy (Praha 6) - 95 Kč
 29. Živoucí minulost
  Moscati, Sabatino - 1984 - 321 str.
  321 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý, KNIHA ULOŽENA V LOMNICI NAD LUŽNICÍ!! (hist.)
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB, Pr8) - 100 Kč
 30. Živoucí minulost
  Moscati Sabatino - 1984 - 321 str.
  nakl. Panorama,1984, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 321 stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 59 Kč
 31. Živoucí minulost
  MOSCATI, S. - 1984
  Panorama 1984, 1. vyd. Vazba tuhá, s přebalem. Výborný stav.
  Antikvariát Jitky Čížkové (Česká Lípa) - 140 Kč
 32. Živoucí minulost
  Sabatino Moscati - 1984 - 324 str.
  Panorama 1984. 324 stran
  Stav: dobrý
  Antikvariát Kačur (Praha 7) - 40 Kč
 33. Živoucí minulost
  Moscati Sabatini - 1984 - 321 str.
  Panorama Praha 1984, celopl. vazba, 321 stran, 32 stran obr. příloh, 8°, velmi dobře zachováno
  Antikvariát Felix Jenewein (Kutná Hora) - 120 Kč
 34. Živoucí minulost : aspekty a problémy, charakteristické rysy a ponaučení z každodenního života ve starověkém světě
  Moscati, Sabatino - 1984 - 321 str.
  Panorama, Praha 1984, 1. vyd., 321
  Vazba: Pevná s papírovým přebalem
  Antikvariát Skoda Abzeichen [internet] - 99 Kč
 35. Živoucí minulost
  Moscati Sabatino, - 1984 - 320 str.
  320 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB, Pr8) - 100 Kč
 36. Živoucí minulost
  Moscati Sabatino, - 1984 - 317 str.
  317 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB, Pr8) - 80 Kč
 37. Živoucí minulost
  Moscati, Sabatino - 1984 - 321 str.
  321 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB, Pr8) - 80 Kč
 38. ŽIVOUCÍ MINULOST /S.Moscati r.1984 /157/

  čteno,razítko knihovny,přebal opotřeben s ...
  Aukro (miftah29, Slaný) - 50 Kč (KUP TEĎ)
 39. ŽIVOUCÍ MINULOST /S.Moscati r.1984/Pz12/

  čteno,přebal ...
  Aukro (miftah29, Slaný) - 50 Kč (KUP TEĎ)
 40. ŽIVOUCÍ MINULOST /S.Moscati r.1984 /n17/

  čteno,přebal ...
  Aukro (miftah29, Slaný) - 70 Kč (KUP TEĎ)
 41. Živoucí minulost
  Moscati, Sabatino - 1984 - 324 str.
  OCpl. s ob., přel. Zdeněk Frýbort, 32 str. obr. příloh
  Knížky.com (Praha 1) - 120 Kč
 42. Živoucí minulost
  Moscati, Sabatino - 1984 - 324 str.
  OCpl. s ob., přel. Zdeněk Frýbort, 32 str. obr. příloh
  Knížky.com (Praha 1) - 80 Kč
 43. Živoucí minulost
  Sabatino, Moscati - 1984 - 321 str.
  Panorama 1984, 321
  Vazba: původní s obálkou
  Antikvariát Fryč (Liberec) - 80 Kč
 44. Živoucí minulost
  Moscati,, Sabatino - 1984 - 321 str.
  Praha, Panorama 1984, 321
  Vazba: původní s obálkou
  Antikvariát Fryč (Liberec) - 70 Kč
 45. Živoucí minulost
  Moscati, Sabatino - 1984 - 324 str.
  Vazba: plátěná. Stav: Výborný.
  Antikvariát Vltavín (Praha 1) - 40 Kč
 46. Živoucí minulost
  Moscati, Sabatino - 1984 - 324 str.
  Vazba: plátěná. Stav: Výborný.
  Antikvariát Vltavín (Praha 1) - 50 Kč
 47. Živoucí minulost
  Moscati Sabatino - 1984 - 320 str.
  původní vazba s obálkou
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 120 Kč
 48. Živoucí minulost
  Moscati Sabatino - 1984
  Panorama 1984, obrazová příloha, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 70 Kč
 49. Živoucí minulost
  Moscati Sabatino - 1984
  Panorama, 1984, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 70 Kč
 50. Živoucí minulost
  Moscati Sabatino - 1984
  Panorama, 1984, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 50 Kč