Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Život jako hra na osmnáct jamek : příběhy z golfového greenu.

Moore, Thomas
Vyd. 1. Portál, 2011. 203 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Život jako hra na osmnáct jamek
  Moore Thomas
  Osmnáct fiktivních příběhů uvádí čtenáře do světa golfu, který je v autorově pojetí zároveň hracím polem (greenem) našeho života. Golf hraje v jednotlivých příbězích roli „hry na život“, zenového příběhu se skrytým tajemstvím, které musí čtenář spolu s protagonisty rozlousknout nebo pochopit, aby nalezl klíč, který se skrývá nejen v přesném úderu a nastavení golfové hole, ale také v postoji a myšlenkovém rozpoložení hráče, v jeho nasměrování vzhledem k vlastnímu životu. Jednotlivé herní situace v golfu jsou autorovi inspirací k jejich rozvíjení ve hře života: hole in one – štěstí ve hře, neštěstí v lásce, falešná hra – zahrávání si se zlem, nestálost ve hře – nestálost v životě a v partnerském vztahu, soustředění na jediný bod – hledání toho podstatného v životě
  Adero (Praha 3) - 69 Kč
 2. Život jako hra na osmnáct jamek
  Thomas Moore - 2011 - 208 str.
  Příběhy z golfového greenu Osmnáct fiktivních příběhů uvádí čtenáře do světa golfu, který je v autorově pojetí zároveň hracím polem (greenem) našeho života. Vydalo nakladatelství Portál, Praha 2011. Vydání první, stran 208. Původní pevná vazba s přebalem. Stav perfektní.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 130 Kč
 3. Život jako hra na osmnáct jamek
  Thomas Moore - 2011 - 208 str.
  váz., 208 str., vyd. v r. 2011Osmnáct fiktivních příběhů uvádí čtenáře do světa golfu, který je v autorově pojetí zároveň hracím polem (greenem) našeho života. 
  Přečtené knihy (Praha 6) - 165 Kč
 4. Život jako hra na osmnáct jamek
  Moore, Thomas - 2011 - 203 s. str.
  Portál, Praha 2011, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný
  Osmnáct fiktivních příběhů uvádí čtenáře do světa golfu, který je v autorově pojetí zároveň hracím polem (greenem) našeho života. Golf hraje v jednotlivých příbězích roli „hry na život“, zenového příběhu se skrytým tajemstvím, které musí čtenář spolu s protagonisty rozlousknout nebo pochopit, aby nalezl klíč, který se skrývá nejen v přesném úderu a nastavení golfové hole, ale také v postoji a myšlenkovém rozpoložení hráče, v jeho nasměrování vzhledem k vlastnímu životu. Jednotlivé herní situace v golfu jsou autorovi inspirací k jejich rozvíjení ve hře života: hole in one – štěstí ve hře, neštěstí v lásce; falešná hra – zahrávání si se zlem; nestálost ve hře – nestálost v životě a v partnerském vztahu; soustředění na jediný bod – hledání toho podstatného v životě.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 120 Kč
 5. Život jako hra na osmnáct jamek
  Thomas Moore - 2011 - 208 str.
  Nakladatelská vazba,211x152,pěkná
  Antikvariát Levné knihy (Praha 4) - 143 Kč
 6. Život jako hra na osmnáct jamek
  Thomas Moore - 2011 - 208 str.
  Portál 2011
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 145 Kč
 7. Život jako hra na osmnáct jamek (Příběhy z golfového greenu)
  Moore Thomas - 2011
  Portál 2011
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 150 Kč