Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Život a krásu : zpracováno podle odborných studií K. Lossmanna, J. Macháčka, J. Sekaniny, O. Riedla, L. Zezuly, J. Šimka, A. Gály, V. Brauna.

Hrouzek, Vladimír; Hrubý, Karel Otto
1. vyd. Krajské nakladatelství KNV v Brně, 1952. [vi], 60, [vii] s., [61] s. obr. příl

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Hrouzek V., Hrubý K.O. - Život a krásu
  - 1952
  Populární informace slovem i obrazem o tom, jak jsou na jižní Moravě v Brněnském kraji prováděny za přímé pomoci sovětských odborníků akce směřující ke změně klimatických poměrů a k zabezpečení dostatku vláhy pro celou vegetační dobu: budování nových vodních přehrad. Obnova a výstavba rybníků, úprava toků řek a potoků, systematická obnova lesů, vysazování větrolamů, zavádění travopolních systémů atd. Publikace zachycuje rovněž obětavou pomoc statisíců občanů, kteří spolupracují na zlepšení podmínek života i estetického vzhledu celé krajiny. Vydavatel: KNV, Brno, 1952 Vazba: celoplátěná, pap.přebal
  ANTIKnihy (Náchod) - 70 Kč
 2. Život a krásu
  Hrouzek Vladimír, Hrubý K.O. - 1952
  Rok vydání: 1952Počet stran: Stav: dobrýVazba: přebal chybíŽánr: film - fotoTOTO ZBOŽÍ NENÍ V PRODEJNĚ! JEDNÁ SE O TITUL OD EXTERNÍHO DODAVATELE!Pokud nechcete zboží zaslat, ale vyzvednout, je nutné udělat objednávku na osobní odběr.Další informace o zboží rádi poskytneme e-mailem info@mlha.gr nebo telefonicky: +420 776 484 404.For additional information on any of our products, please contact us at: info@mlha.grPOKUD JE POČET KUSŮ 0, ZNAMENÁ TO, ŽE ZBOŽÍ NEMÁME!(Takové zboží lze dohledat z jiných vyhledávačů, ale standardně se již v našem e-shopu nezobrazuje.)
  Antikvariát Mlha (Žďár nad Sázavou) - 100 Kč
 3. ŽIVOT A KRÁSU
  Hrouzek Vladimír a Hrubý K. O.
  plátěná vazba, s dosti ošoupaným přebalem, 60 vyobrazení, text česky, rusky, anglicky, německy a francouzsky, kniha velmi dobrý stav, nestránkováno.
  Želví doupě (Mělník) - 70 Kč
 4. H. K. O., Hrouzek V. - Život a krásu
  Hrouzek Vladimír, K. O. Hrubý , ill. Foto černobílé celostránkové hlubotisk. - 1952
  KN KNV v Brně, Dát jižní Moravě vodu, znamená dát ji život a krásu. Stav: Přebal chybí, kniha stav dobrý
  Antikvariát Antiknet (Praha 2) - 69 Kč