Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Ženevský podvod.

Twining, James; Evans, Richard Paul; Corbin, Julie; Martin, Charles
Vyd. 1. Reader's Digest Výběr, 2011. 558 s.
Edice: Nejlepší světové čtení

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ ČTENÍ - ŽENEVSKÝ PODVOD - VÁNOČNÍ SEZNAM - UŽ ŽÁDNÁ TAJEMSTVÍ -
  NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ ČTENÍ - ŽENEVSKÝ PODVOD - VÁNOČNÍ SEZNAM - UŽ ŽÁDNÁ TAJEMSTVÍ - (James TWINING, Richard P. EVANS, Julie CORBINová, Charles MARTIN)
  2011, 1. VYDÁNÍ, 560 STRAN, PEVNÁ LAMINOVANÁ VAZBA, VÝBORNÝ STAV ŽENEVSKÝ PODVOD - VÁNOČNÍ SEZNAM - UŽ ŽÁDNÁ TAJEMSTVÍ - HORA MEZI NÁMI James Twining: Ženevský podvod - Napravený zloděj uměleckých děl, charismatický Tom Kirk, pomáhá ve své nové roli vyšetřovatele americké FBI získat zpět vzácný Caravaggiův obraz ukradený před lety italskou mafií. Už ho mají na dosah, když případ zkomplikuje několik záhadných vražd. Richard Paul Evans: Vánoční seznam - Úspěšný developer James Kier je sám se sebou navýsost spokojen. Až na to, že úspěchu dosáhl kráčením přes mrtvoly a svou rodinu přivedl na pokraj zániku. A vtom si přečte v novinách vlastní nekrolog... To ho vyburcuje k akci a rozhodne se věci napravit. Julie Corbinová: Už žádná tajemství - Grace Adamsová žije v poklidném skotském městečku. Ani její nejbližší netuší, že právě tady došlo před lety k události, která Grace dodnes tíží a kterou musí za každou cenu tajit, zejména před mužem a dětmi. Objeví se však její dávná přítelkyně a hrozí, že děsivé tajemství prozradí… Charles Martin: Hora mezi námi - Na Salt Lake City se žene sněhová bouře a letiště ruší lety, Ben však spěchá za pacienty a Ashley na svou svatbu. Najmou si malé letadlo, ale k cíli nedoletí – zřítí se v horách. Pokud si mají Ashley a Ben zachránit život, musí se vydat napříč neznámou zasněženou pustinou.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 99 Kč
 2. Twining, James - Ženevský podvod / Evans, Richard Paul - Vánoční seznam / Corbinová, Julie - Už žádná tajemství / Martin, Charles - Hora mezi námi
  - 2011
  2011
  Vazba: pevná
  Stav: Výborná originální vazba
  Antikvariát Morava (Brno) - 80 Kč
 3. Ženevský podvod / Vánoční seznam / Už žádná tajemství / Hora mezi námi
  *** kolektiv autorů*** - 2011 - 559 stran str.
  James Twining: Ženevský podvod
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 60 Kč