Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Země a lidé 2007 : výstava 1. ročníku soutěže Štíty Viléma Heckela : [Křížová chodba a Rytířský sál Staroměstské radnice v Praze 17.5.-30.6.2007.

Czech Photo, 2007]. [14] s.
 1. CESTOMÁNIE III
  - 2007
  Kartografie, Praha, 2007, orig. pevná laminovazba, výborný stav knihy,Třetí díl knižního zpracování populárního televizního pořadu. I tentokrát nás poutavě napsané reportáže zavedou na všechny kontinenty. Z trochu jiného pohledu poznáme „problematické“ země jako jsou Afghánistán a Izrael, vypravíme se na chudý, ale téměř nedotčený Madagaskar, na zelený ostrov na západě Evropy – Irsko nebo do hlubokých pralesů ve Venezuele. Každá kapitola je ilustrována mnoha fotografiemi a mapami, doplněna rozhovorem s režisérem televizního pořadu a také aktuálními faktografickými a praktickými informacemi o dané zemi. Vydává Kartografie PRAHA ve spolupráci s Filmovou a TV společností Febio. Reportáže vás zavedou do těchto zemí: Afghánistán, Albánie, Argentina, Čína, Indonésie, Irsko, Izrael, Madagaskar, USA, Venezuela. Zobrazit méně
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 90 Kč
 2. Exkluzivně
  - 2007
  S. Brown - 2007 Barrie Travisová není slavná, je však velice dobrou reportérkou nízkorozpočtové televizní stanice. Možná právě proto se s ní spojí první dáma země a nabídne jí životní příležitost. Prezidentova žena, zničená žalem ze ztráty jediného syna, naznačuje, že její dítě mohlo být zavražděno. Přestože oficiální verze Bílého domu to nepřipouští, zoufalá matka chce sjednat pro své dítě spravedlnost.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 59 Kč
 3. Ostrov smrti / Deltora III.
  Roddaová, Emily - 2007
  Velmi dobrý stav, kniha téměř jako nová. Třetí kniha fantasy série Deltora - Země nestvůr a kouzel III.
  eAntikvariat.cz - Ant. Pod Svícnem (Frýdek-Místek) - 100 Kč