Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Zelený mozek.

Herbert, Frank
Vyd. 1. Baronet, 2010. 194 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Herbert, Frank: ZELENÝ MOZEK
  - 200 str.
  Klasický Herbertův román opět dokazuje jeho mimořádnou schopnost nenechat děj jen tak plynout, ale domýšlet důsledky událostí a učiněných rozhodnutí. Přelidněný svět usilovně hledá nové životní prostory, a proto jsou divoká území zbavována nenasytného hmyzu, který je činí neobyvatelnými. Jedním z nich je i Mato Grosso, které Jo?o Martinho se svými kolegy čistí chemickými i fyzikálními prostředky. Avšak hmyz se nějak vrací zpět přes neproniknutelné vibrační bariéry. A z džungle se šíří fámy o obrovských hmyzích exemplářích a lidech s hmyzíma očima. AUTOR: Frank Herbert ORIGINÁL: The Green Brain PŘEKLAD: Dana Chodilová VAZBA: pevná - hardback - váz - s přebalem POČET STRAN: 200 PŮVODNÍ CENA: Kč 219,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 98 Kč
 2. Zelený mozek
  Herbert Frank
  Klasický Herbertův román opět dokazuje jeho mimořádnou schopnost nenechat děj jen tak plynout, ale domýšlet důsledky událostí a učiněných rozhodnutí.
  Přelidněný svět usilovně hledá nové životní prostory a proto jsou divoká území zbavována nenasytného hmyzu, který je činí neobyvatelnými. Jedním z nich je i Mato Grosso, které Joao Martinho se svými kolegy čistí chemickými i fyzikálními prostředky. Avšak hmyz se nějak vrací zpět přes neproniknutelné vibrační bariéry. A z džungle se šíří fámy o obrovských hmyzích exemplářích a lidech s hmyzíma očima.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 197 Kč
 3. Zelený mozek
  Herbert, Frank - 2010 - 194 str.
  Přelidněný svět usilovně hledá nové životní prostory, a proto jsou divoká území zbavována nenasytného hmyzu, který je činí neobyvatelnými. Jedním z nich je i Mato Grosso, které Joao Martinho se svými kolegy čistí chemickými i fyzikálními prostředky. Avšak hmyz se nějak vrací zpět přes neproniknutelné vibrační bariéry. A z džungle se šíří fámy o obrovských hmyzích exemplářích a lidech s hmyzíma očima. Přeložila Dana Chodilová. 1. vydání.
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 100 Kč
 4. Zelený mozek
  Herbert, Frank - 2010 - 194 s. str.
  Baronet, Praha 2010, 1. vyd.
  Vazba: nakl. vazba papírová s přebalem
  Stav: Velmi dobrý
  Antikvariát Vinohradská (Praha 3) - 90 Kč
 5. Zelený mozek
  Herbert, Frank - 2010 - 194 str.
  Nakladatelská vazba s přebalem, výborný stav.
  Antikvariát u Léona Cliftona (Praha 4) - 90 Kč