Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Zbavme se Constance.

Bradbury, Ray
Vyd. 1. Baronet, 2004. 168 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. stejná vydání

  Zbavme se Constance


  (Let's All Kill Constance)
  Zbavme se Constance
  Bradbury Raymond Douglas
  Ve svém novém románu Zbavme se Constance Ray Bradbury navozuje romantický obraz deštěm bičovaného, ponurého pobřeží. Žena prchá před démony vlastní minulosti, žena, která bývala tak dlouho hvězdou filmového plátna, že už nedokáže rozlišit mezi životem skutečným a hraným. Děj románu klasika science fiction se tak neustále pohybuje na pomezí reálného světa a snové hororové fantazie. Constance, bývalá hollywoodská hvězda, skrývá před světem děsivé tajemství. Při jeho odhalování autor v úloze hlavního hrdiny prochází skutečností stejně jako světem snů i vzpomínek a objevuje poklady a hrůzy dávno zasuté pod nánosem času.
  Úsporný vyjadřovací styl, živé dialogy a dokonalá znalost prostředí se podílejí na vytvoření čtenářsky přitažlivého díla, které vyznívá o to silněji, že při práci scenáristy se Bradbury důvěrně seznámil s leskem i odvrácenou tváří studiového systému amerického, zvláště pak hollywoodského filmu padesátých let.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 170 Kč
 2. Ray Bradbury: Zbavme se Constance

  Zbavme se Constance Ray Bradbury Ve svém novém románu Zbavme se Constance Ray Bradbury navozuje romantický obraz deštěm bičovaného, ponurého pobřeží. Žena prchá před démony vlastní minulosti, žena, která bývala tak dlouho hvězdou filmového plátna, že už nedokáže rozlišit mezi životem skutečným a hraným. Děj románu klasika science fiction se tak neustále pohybuje na pomezí reálného světa a snové hororové fantazie. Constance, bývalá hollywoodská hvězda, skrývá před světem děsivé tajemství. Při jeho odhalování autor v úloze hlavního hrdiny prochází skutečností ... [více]
  Aukro (Ondra_CH, Praha 10 - Vršovice) - 99 Kč (KUP TEĎ)
 3. Zbavme se Constance
  Bradbury Ray - 2004 - 168 str.
  Baronet 2004, vydání první, pevná vazba, přebal, 168 stran, bezvadný stav
  Antikvariát JANQAS (Česká Třebová) - 45 Kč
 4. Zbavme se Constance
  Bradbury Ray - 2004 - 168 str.
  nakl. Baronet 2004, vázaná, s obálkou, 168 stran pěkný stav
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 90 Kč
 5. Bradbury, R.: Zbavme se Constance
  - 2004
  Baronet, 2004
  Abnormalizace (Hořice, HK) - 45 Kč