Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Zázraky a mysticism v staré i nové době : studie.

Eeden, Frederick van
Sfinx, 1921. 27 s.
Edice: Knihovna Sfingy ; sv. 24

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Konvolut - ESOTERIKA

  Obsahuje : SEIFERT Viktor – Na úskalí okultismu Vědecko-populární úvod v nejhlavnější odvětví tajných věd,pokus o vysvětlení jich a návod k jejich soustavnému a zcela objektivnímu studování.Vyšlo nákladem v nakladatelství Sfinx v Praze roku 1921 v knihovně SFINGY – Řada I. – svazek XII.260 stran VAIRAGYANANDA Prof. – Indický hypnotismus Iluse a hypnotické experimenty indických fakirů v teorii a praxi.Překlad a úprava Viktor O.J.Seifert a Bohumil Šimek.Předmluva J.S.Procházka..Vyšlo nákladem v nakladatelství Sfinx v Praze roku 1920 v knihovně SFINGY – Řada I. – svazek I.III.vydání.47 stran.Obálka EEDEN Frederik van – Zázraky a mysticism v staré i nové době Studie.Z holandštiny přeložil Miloš Seifert.Vyšlo nákladem v nakladatelství Sfinx v Praze roku 1921 v knihovně SFINGY – Řada I. – svazekXXIV.I.vydání.27 stran.Bez obálky ŠIMSA Jan – Suggesce a hypnosa v dějinách národů Vyšlo nákladem v nakladatelství Sfinx v Praze roku 1920 v knihovně SFINGY – Řada I. – svazekXIII.I.vydání.148 stran.Bez obálky MÜLLER Boža – Poznámky o Darwinovy po stránce okkultní Vyšlo nákladem v nakladatelství Sfinx v Praze roku 1920 v knihovně SFINGY – Řada I. – svazekXIX.I.vydání.52 stran.Bez obálky ZÍTKO Karel – O znameních,předtuchách,instiktech a pudech a O záhadách a tajemství živé hmoty Vyšlo nákladem v nakladatelství Sfinx v Praze roku 1921 v knihovně SFINGY – Řada I. – svazekXXIII.I.vydání.66 stran.Bez obálky MIKUŠKA Viktor – Problém života ve světle bádání biopsychického Přednáška konaná na Mezinárodním kongresu pro psychická bádání v Kodani (29.-VIII.1921).Vyšlo nákladem v nakladatelství Sfinx v Praze roku 1921 v knihovně SFINGY – Řada I. – svazekXXXIV.I.vydání.23 stran.Bez obálky
  Shiori Antikvariát (Viničné Šumice) - 1200 Kč
 2. Sborník Sfingy- Na úskalí okultismu. Zázraky a mysticism v staré i nové době.
  - 1921 - 66 str.
  SFINX, Praha 1921
  Vazba: původní, brožovaná, 260, 27, 52, 66 stran, s obálkou
  Stav: dobrý, obálka potrhána
  1/ Na úskalí okultismu - Knihovna "Sfingy", sv. XII. Vědecko-populární úvod v nejhlavnější odvětví tajných věd.. 2/ Zázraky a mysticism v staré i nové době - Knihovna "Sfingy" sv. 24. Z holandštiny přeložil Miloš Seifert. 3/ Poznámky k Darwinovi po stránce okkultní, napsal Boža Müller, Knihovna "Sfingy", sv. 19. 4/ O znameních, předtuchách, instinktech a pudech a O záhadách a tajemstvích živé hmoty, napsal Karel Zítko. Knihovna "Sfingy", sv. 23.
  Antikvariát ALTE (Praha 1) - 1 400 Kč
 3. Na úskalí okultismu (Sborník Sfingy)
  Seifert Viktor - 1921
  Vědecko-populární úvod v nejhlavnějí odvětví tajných věd, pokus o vysvětlení jich a návod k jejich soustavnému a zcela objektivnímu studovaní. Sfinx, Praha 1921. Knihovna Sfingy, řada I., svazek XII. Původní brož, 260 + 66 stran studie Frederika van Eedena "Zázraky a mysticism v staré i nové době" (Knihovna Sfingy, svazek 24.). Nedobrý stav! Přední strana obálka odtržena od knižního bloku a výrazně potrhaná a odřená (viz foto), zcela uvolněný hřbet, okraje listů pomačkané a potrhané.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 400 Kč
 4. Zázraky a mysticism v staré i nové době
  Frederik van Eeden - 1921 - 32 str.
  Sfinx, Praha, celkem velmi dobrý stav, mírně ušpiněné desky s pomačkanými a natrženými hranami, mírně nažloutlé a pomačkané listy, orig. sešit, listy nevázané, překlad Miloš Seifert, 32 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 300 Kč
 5. Zázraky a mysticism ve staré i nové době
  Eeden Frederik Van - 1921
  + přívazek
  karel Zítko: O znameních, předtuchách, instinktech a pudech
  Praha 1921
  30 + 32 strany, brož
  Levný antikvariát (Ostrava) - 600 Kč