Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Základy společenských věd : pro učitele učitelů - studenty pedagogických fakult, pro učitele středních škol a jejich žáky. II. díl, Péče o obec : (o polis).

Jirásková, Věra
2. vyd. Eurolex Bohemia, 2005. 196 s.
 1. Politologie - Základy společenských věd
  Roman David - 2005
  Páté přepracované a rozšířené vydání úspěšné učebnice pro studenty SŠ, VŠ, jejich učitele i další zájemce. Změny se týkají nahrazení některých textů vhodnějšími, aktualizace či upřesnění určitých údajů a někdy rovněž rozšíření informací v úvodech kapitol. Obsahuje aktuální politickoteoretickou problematiku, ukázky z děl našich i světových politologů, filosofů a spisovatelů. Je doplněna významnými dokumenty, k samostatné práci studentů využívá různé úkoly, náměty atd. Ke každé kapitole jsou připojeny informace o dalších zdrojích z literatury i časopisů. (základy společenských věd) (základy společenských věd) Vydavalo nakladatelství Olomouc 2005. Původní brož, 458 stran, vydání páté přepracované, rozměry: 15 x 21 cm. Dobrý stav (viz foto).
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 120 Kč
 2. Politologie - Základy společenských věd
  David Roman - 2005 - 458 stran, brožovaná, 5.přepracované a rozšířené vydání str.
  Olomouc 2005. 458 stran, brožovaná, 5.přepracované a rozšířené vydání stran
  Páté přepracované a rozšířené vydání úspěšné učebnice pro studenty SŠ, VŠ, jejich učitele i další zájemce. Změny se týkají nahrazení některých textů vhodnějšími, aktualizace či upřesnění určitých údajů a někdy rovněž rozšíření informací v úvodech kapitol.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 60 Kč
 3. Základy společenských věd
  Bílý, Jiří - 2005 - 198 str.
  Eurolex Bohemia 2005
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 150 Kč