Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Základní kniha o Tarotu : Velká i Malá arkána, Cesta a další vykládací metody.

Banzhaf, Hajo
Pragma, 1994. 265 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. ZÁKLADNÍ KNIHA O TAROTU
  HAJO BANZHAF - 1994 - 184 str.
  Rybka 1994. 184 stran, velký formát : 26 x 18 cm, brožovaná stran Tázající nenarazí na více či méně neodvratný vývoj, ale budou mu ukázány schůdné cesty a podle osmi různých systémů výkladu si ujasní, jak se s ohledem na téma otázky doposud choval, co by místo toho měl udělat a s čím přitom smí a musí počítat. Ten, kdo už je s tarotem více obeznámen, bude obohacen o nový náhled na různé oblasti běžného života optikou 78 tarotových karet.Tuto knihu o tarotu můžete používat několikerým způsobem:- jako učebnici pro praktické využití bez předchozí teoretické průpravy- jako věšteckou knihu, která dává odpovědi na osobní otázky zašifrované v obrazech - jako praktického průvodce s obecným výkladem     všech 78 tarotových karet včetně speciálních výroků k okruhu zaměstnání, vztahů a vědomí;- jako lexikon přinášející informace o různém významu 78 karet pro všech sedm míst hry "Cesta";- jako publikaci, která čtenáři poskytuje dostatek prostoru pro jeho vlastní zkušenosti.Další předností této knihy o tarotu je, že vám rozšíří obzor o příslušné mytologické obrazy a o přístupy astrologie a I-ťingu.
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 120 Kč
 2. Základní kniha o Tarotu
  Banzhaf Hajo - 1994 - 184 stran, velký formát : 26 x 18 cm, brožovaná str.
  Tázající nenarazí na více či méně neodvratný vývoj, ale budou mu ukázány schůdné cesty a podle osmi různých systémů výkladu si ujasní, jak se s ohledem na téma otázky doposud choval, co by místo toho měl udělat a s čím přitom smí a musí počítat. Ten, kdo už je s tarotem více obeznámen, bude obohacen o nový náhled na různé oblasti běžného života optikou 78 tarotových karet.Tuto knihu o tarotu můžete používat několikerým způsobem:- jako učebnici pro praktické využití bez předchozí teoretické průpravy- jako věšteckou knihu, která dává odpovědi na osobní otázky zašifrované v obrazech - jako praktického průvodce s obecným výkladem     všech 78 tarotových karet včetně speciálních výroků k okruhu zaměstnání, vztahů a vědomí;- jako lexikon přinášející informace o různém významu 78 karet pro všech sedm míst hry "Cesta";- jako publikaci, která čtenáři poskytuje dostatek prostoru pro jeho vlastní zkušenosti.Další předností této knihy o tarotu je, že vám rozšíří obzor o příslušné mytologické obrazy a o přístupy astrologie a I-ťingu.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 90 Kč
 3. Základní kniha o tarotu
  Hajo Banzhaf
  Tuto knihu o tarotu můžete používat několikerým způsobem: - jako učebnici pro praktické využití bez předchozí teoretické průpravy - jako věšteckou knihu, která dává odpovědi na osobní otázky zašifrované v obrazech - jako praktického průvodce s obecným výkladem všech 78 tarotových karet včetně speciálních výroků k okruhu zaměstnání, vztahů a vědomí; - jako lexikon přinášející informace o různém významu 78 karet pro všech sedm míst hry "Cesta"; - jako publikaci, která čtenáři poskytuje dostatek prostoru pro jeho vlastní zkušenosti.
  Antikvariát Kodytek [internet] - 60 Kč
 4. Základní kniha o Tarotu
  Banzhaf Hajo - 1994 - 266 str.
  Velká i Malá arkána, Cesta a další vykládací metody, nakl. Pragma, 1994, brožovaná, 266 stran, obrazový doprovod, pěkný stav
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 65 Kč
 5. Základní kniha o tarotu
  Banzhaf Hajo , ill. čb. il. - --- - 184 str.
  OBr. - Vše podstatné o tarotu. Kniha v pěkném stavu.
  Antikvariát Beneš (Plzeň) - 140 Kč
 6. Základní kniha o Tarotu Hajo Banzhaf

  Příručka popisuje systém vykládání karet v tarotu a obecný výklad jejich významu.
  Antikvariát Novem Portis (Havlíčkův Brod) - 85 Kč
 7. ZÁKLADNÍ KNIHA O TAROTU
  Banzhaf Hajo - 272 str.
  brožovaná, dobrý stav, překlad Ivana Krausová, 272 stran
  Želví doupě (Mělník) - 89 Kč
 8. Základní kniha o tarotu
  Hajo Banzhaf - 1994 - 260 str.
  Zažloutlá, očtená.
  Antikvariát Brdy [internet] - 65 Kč
 9. Základní kniha o tarotu
  Hajo Banzhaf - 1994
  velmi dobrý stav
  Dva antikváři (Praha 10) - 90 Kč
 10. Základní kniha o tarotu /PRAGMA/
  Hajo Banzhaf
  Struktura tarotu s návody pro laiky i pokročilé. Výklad všech 78 karet Velké i Malé Arkány. Cesta, Kříž, Skryté místo, Rozhodnutí, Tajemství Velekněžk
  Antikvariát Hledající (Praha 6) - 94 Kč
 11. Základní kniha o Tarotu
  Banzhaf, Hajo - 1994
  brožovaná, výborný stav
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 80 Kč