Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Zakladatelé města : jantarová sága.

Muecklich, Bernhard von
Vyd. 1. MoBa, 2004. 303 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Zakladatelé města: jantarová sága
  Bernhard von Muecklich - 2004
  Historický román z 8. stol př. n. l. vypráví o životě a bojích dávných Etrusků na území dnešního Toskánska a je třetím svazkem tzv. "Jantarové ságy". Etruskové usazení na území Toskánska, mají v této oblasti svá města, která však proti sobě bojují a chrání si svá teritoria. Podnikají obchodní i pirátské cesty a získávají tak majetek a vážnost pro své rody. Mezi dvěma nejmocnějšími rody vládne ale dávný svár a při volbě společného panovníka dochází k násilnému střetu. Dva potomci těchto rodů se však do sebe zamilují. Musí ovšem z dosahu svých rodin odejít, a tak se jim domovem stává právě se rozvíjející a všemi opovrhovaný Řím. Dvojice tam však přichází se značným majetkem i zkušenostmi, a tak se brzy stávají předními občany Říma, jehož vliv a moc den ze dne roste. Nakl. Moravská Bastei MOBA, Brno, 2004. Původní pevná vazba, 303 stran, rozměr: A5. Velmi dobrý stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 90 Kč
 2. Zakladatelé města : jantarová sága
  Bernhard von Muecklich - 2004 - 304 str.
  Historický román z 8. stol př. n. l. vypráví o životě a bojích dávných Etrusků na území dnešního Toskánska a je třetím svazkem tzv. "Jantarové ságy". Etruskové usazení na území Toskánska, mají v této oblasti svá města, která však proti sobě bojují a chrání si svá teritoria. Podnikají obchodní i pirátské cesty a získávají tak majetek a vážnost pro své rody. Mezi dvěma nejmocnějšími rody vládne ale dávný svár a při volbě společného panovníka dochází k násilnému střetu. Dva potomci těchto rodů se však do sebe zamilují. Musí ovšem z dosahu svých rodin odejít, a tak se jim domovem stává právě se rozvíjející a všemi opovrhovaný Řím. Dvojice tam však přichází se značným majetkem i zkušenostmi, a tak se brzy stávají předními občany Říma, jehož vliv a moc den ze dne roste
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 99 Kč
 3. Zakladatelé města
  Muecklich, Bernhard von - 2004 - 303 s. str.
  MoBa, Brno 2004, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá,bez obálky
  Stav: pěkný
  Historický román z 8. stol př. n. l. vypráví o životě a bojích dávných Etrusků na území dnešního Toskánska a je třetím svazkem tzv. "Jantarové ságy".Etruskové usazení na území Toskánska, mají v této oblasti svá města, která však proti sobě bojují a chrání si svá teritoria. Podnikají obchodní i pirátské cesty a získávají tak majetek a vážnost pro své rody. Mezi dvěma nejmocnějšími rody vládne ale dávný svár a při volbě společného panovníka dochází k násilnému střetu. Dva potomci těchto rodů se však do sebe zamilují. Musí ovšem z dosahu svých rodin odejít, a tak se jim domovem stává právě se rozvíjející a všemi opovrhovaný Řím. Dvojice tam však přichází se značným majetkem i zkušenostmi, a tak se brzy stávají předními občany Říma, jehož vliv a moc den ze dne roste.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 70 Kč
 4. Zakladatelé města
  Muecklich, Bernhard von - 2004 - 303 s. str.
  MoBa, Brno 2004, 1. vyd.
  Vazba: tvrdá
  Stav: velmi pěkný-výborný
  Antikvariát-pce.cz (Pardubice) - 30 Kč
 5. Zakladatelé města - jantarová sága
  Muecklich, Bernhard von - 2004 - 303 s. str.
  MoBa, Brno 2004, 1. vyd.
  Stav: Výborná originální vazba
  Antikvariát Morava (Brno) - 45 Kč
 6. Zakladatelé města - jantarová sága
  Muecklich, Bernhard von - 2004 - 303 s. str.
  MoBa, Brno 2004, 1. vyd.
  Stav: Výborná originální vazba
  Antikvariát Zeyer (Praha 2) - 70 Kč
 7. Zakladatelé města (Jantarová sága)
  Muecklich Bernhard von - 2004 - 300 str.
  Moba 2004, pv omyv, 300 s.
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 60 Kč