Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Zajatci ledových plání.

Sanin, Vladimir Markovič
1. vyd. Lidové nakladatelství, 1985. 252 s.
Edice: Lidová knihovna ; Sv. 78

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. ZAJATCI LEDOVÝCH PLÁNÍ - Sanin, Vladimír

  vazba tvrdá s obálkou, pěkné 1. vydání, náklad 25 000, 256 stran, překlad - Marta Beranová Napínavý příběh odehrávající se za polárním kruhem.V darmatickém sledu vypráví o posádce a cestujících letadla, které bylo nuceno pro nepříznivé počasí nouzově přistát na plovoucí kře. Přistání se zdařilo, ale led se prolomil a všichni museli letadlo opustit jen s nejnutnějšími potřebami. A pak nastává strastiplná, dobrodružná cesta. Lidé zažijí nejen útrapy, ale i vzrušující příhody. Autor staví své hrdiny do mezních situací, v nichž se projevují charaktery jednotlivců. Exotické prostředí a strhující děj zaručují nevšední čtenářský zážitek. Životopis Vladimír Markovič Sanin - Sovětský spisovatel, humanista, polární cestovatel, cestovatel, autor humorných příběhů, románů, cestopisů - cykly románů o Arktidě, Antarktidě, s hrdinnými představiteli různých profesí (hasiči, piloti, námořníci, průzkumníci).Vystudoval Moskevskou státní univerzitě. Následně pracoval v rozhlase; zejména psal pro program "Dobré ráno ". Zúčastnil se expedic do Arktidy, Antarktidy, a skrze oceány podél rovníku.Příběhy Vladimíra Sanina jsou prostoupeny jemným humorem a ironií. Autor zkoumá osoby v obtížných situacích a morální a psychologické problémy.
  Antikvariát Lovosice [Lovosice] - 22 Kč
 2. Zajatci ledových plání
  Vladimír Sanin - 1985 - 256 str.
  Napínavý příběh odehrávající se za polárním kruhem. V darmatickém sledu vypráví o posádce a cestujících letadla, které bylo nuceno pro nepříznivé počasí nouzově přistát na plovoucí kře. Přistání se zdařilo, ale led se prolomil a všichni museli letadlo opustit jen s nejnutnějšími potřebami. A pak nastává strastiplná, dobrodružná cesta. Lidé zažijí nejen útrapy, ale i vzrušující příhody. Autor staví své hrdiny do mezních situací, v nichž se projevují charaktery jednotlivců. Exotické prostředí a strhující děj zaručují nevšední čtenářský zážitek.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 20 Kč
 3. Zajatci ledových plání
  Sanin Vladimír - 1985 - 253 str.
  výborný stav, vydavatel: Lidové nakladatelství, rok vydání :1985, vydání: 1, přebal: lehce opotřebovaný, 253 str., podpis majitele
  Antikvariát MarLen (Svitavy) - 45 Kč
 4. Zajatci ledových plání
  Sanin, Vladimir Markovič - 1985 - 252 s. str.
  Lidové nakladatelství, Praha 1985, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: Dobrý,běžné opotřebení
  Napínavý příběh odehrávající se za polárním kruhem. V dramatickém sledu vypráví o posádce a cestujících letadla, které bylo nuceno pro nepříznivé počasí nouzově přistát na plovoucí kře. Přistání se zdařilo, ale led se prolomil a všichni museli letadlo opustit jen s nejnutnějšími potřebami. A pak nastává strastiplná, dobrodružná cesta. Lidé zažijí nejen útrapy, ale i vzrušující příhody. Autor staví své hrdiny do mezních situací, v nichž se projevují charaktery jednotlivců. Exotické prostředí a strhující děj zaručují nevšední čtenářský zážitek.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 30 Kč
 5. Zajatci ledových plání
  Sanin, Vladimir Markovič - 1985 - 252 s. str.
  Lidové nakladatelství, Praha 1985, 1. vyd.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 30 Kč
 6. Zajatci ledových plání
  Sanin Vladimír - 1985 - 256 stran str.
  Napínavý příběh odehrávající se za polárním kruhem.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 50 Kč
 7. Zajatci ledových plání
  - 1985 - 254 str.
  Sanin V., 1985 vydal Lidové nakl., 254 str., stav dobrý, ztroskotání dopravního letadla za polárním kruhem, vázaná
  Antikvariát L + P (Stará Boleslav) - 28 Kč
 8. Zajatci ledových plání
  Sanin, Vladimír - 1985
  vázaná, edice: Lidová knihovna
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 40 Kč