Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Za dveřmi číhá smrt.

Uher, František
Vyd. 1. Tamtam, 1998. 175 s.
Edice: Dobré detektivní příběhy ; sv. 12

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Uher - Za dveřmi číhá smrt
  F. Uher - 1998, 1. vydání
  Soukromé očko Robert Abraham nevede velkou agenturu, jediným spolupracovníkem je mu syn Honza. Vyhledává ho okradená majitelka květinářství a přiznává, že mezi odcizenými předměty je anonymní dopis, představující pro ni jistou hrozbu. Pachatel je dopaden a předán policii, odcizené předměty vráceny majitelce. Zdánlivě jednoduchý případ však nekončí, Robert Abraham pátrá po pisateli anonymního dopisu.   Externí sklad - 092
  Antikvariát Janoš (Brno) - 50 Kč
 2. Za dveřmi číhá smrt
  - 1998
  F. Uher - 1998 Soukromé očko Robert Abraham nevede velkou agenturu, jediným spolupracovníkem je mu syn Honza. Vyhledává ho okradená majitelka květinářství a přiznává, že mezi odcizenými předměty je anonymní dopis, představující pro ni jistou hrozbu. Pachatel je dopaden a předán policii, odcizené předměty vráceny majitelce. Zdánlivě jednoduchý případ však nekončí,Robert Abraham pátrá po pisateli anonymního dopisu.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 48 Kč
 3. Za dveřmi číhá smrt od František Uher
  - 1998
  Za dveřmi číhá smrt od František Uher. Soukromé očko Robert Abraham nevede velkou agenturu, jediným spolupracovníkem je mu syn Honza. Vyhledává ho okradená majitelka květinářství a přiznává, že mezi odcizenými předměty je anonymní dopis, představující pro ni jistou hrozbu. Pachatel je dopaden a předán policii, odcizené předměty vráceny majitelce. Zdánlivě jednoduchý př... Vydáno 1998. Stran 175. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 49 Kč
 4. Za dveřmi číhá smrt
  UHER František - 1998
  jako nová
  Antikvariát Nika (Praha 5) - 40 Kč