Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Z ohně a noci.

Anderson, Kevin J
Vyd. 1. Baronet, 2007. 615 s.
Edice: Sága sedmi sluncí ; kn. 5

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Anderson, Kevin J.: Z OHNĚ A NOCI
  - 616 str.
  Po mnoha letech, kdy hrdinně čelila obtížím, nyní stojí lidská rasa před nejtěžší zkouškou. Válka mezi titánskými rasami – střet, při němž jsou ničeny planety, zhášeny hvězdy a vyhlazovány národy – nyní spěje ke svému konci. Ze spojenců se stávají zrádci, z cizinců dobří přátelé a protivníci se na sebe vrhají v bitvách, které otřásají celou galaxií. Po celá léta se klikisští roboti tvářili jako přátelé lidstva, jejich snaha pomoci však byla jen lstí, jak proniknout do Obranných sil Země. Vzpoura vojenských compů Zemskou hanzovní ligu zcela ochromila a vedla k milionům obětí. Při zoufalém pokusu zachránit vlastní rasu je Mág-imperátor Jorah donucen uzavřít smlouvu s ďáblem – přislíbí hydrogům, že jim pomůže vyhledat a zničit to, co zbylo z lidské rasy. V závěrečné bitvě se ildiranská Sluneční flotila, Obranné síly Země, Tuláci, zelení kněží, klikisští roboti a kulovité lodě hydrogů vrhají proti sobě se zuřivostí, která mnohé připraví o život a navždy pozmění tvář Spirálního ramene. AUTOR: Kevin J. Anderson ORIGINÁL: Of Fire and Night PŘEKLAD: Simona Kučerová VAZBA: pevná - hardback - váz - s přebalem POČET STRAN: 616 PŮVODNÍ CENA: Kč 329,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 148 Kč
 2. Z ohně a noci
  Kevin J. Anderson - 2007 - 616 str.
  Po mnoha letech, kdy hrdinně čelila obtížím, nyní stojí lidská rasa před nejtěžší zkouškou. Válka mezi titánskými rasami - střet, při němž jsou ničeny planety, zhášeny hvězdy a vyhlazovány národy - nyní spěje ke svému konci. Ze spojenců se stávají zrádci, z cizinců dobří přátelé a protivníci se na sebe vrhají v bitvách, které otřásají celou galaxií. Po celá léta se klikisští roboti tvářili jako přátelé lidstva, jejich snaha pomoci však byla jen lstí, jak proniknout do Obranných sil Země. Vzpoura vojenských compů Zemskou hanzovní ligu zcela ochromila a vedla k milionům obětí. Při zoufalém pokusu zachránit vlastní rasu je Mág-imperátor Jora´h donucen uzavřít smlouvu s ďáblem - přislíbí hydrogům, že jim pomůže vyhledat a zničit to, co zbylo z lidské rasy. V závěrečné bitvě se ildiranská Sluneční flotila, Obranné síly Země, Tuláci, zelení kněží, klikisští roboti a kulovité lodě hydrogů vrhají proti sobě se zuřivostí, která mnohé připraví o život a navždy pozmění tvář Spirálního ramene.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 99 Kč
 3. Z ohně a noci
  Anderson, Kevin J. - 2007 - 615 str.
  Po mnoha letech, kdy hrdinně čelila obtížím, nyní stojí lidská rasa před nejtěžší zkouškou. Válka mezi titánskými rasami - střet, při němž jsou ničeny planety, zhášeny hvězdy a vyhlazovány národy - nyní spěje ke svému konci. Ze spojenců se stávají zrádci, z cizinců dobří přátelé a protivníci se na sebe vrhají v bitvách, které otřásají celou galaxií. Přeložila Simona Kučerová. 1. vydání.
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 100 Kč
 4. Sága sedmi sluncí 5 — Z ohně a noci
  Anderson, Kevin J - 2007 - 615 s. str.
  Baronet, Praha 2007, 1. vyd.
  Vazba: původní vazba s obálkou 8°
  Stav: dobrý stav, nažloutlé skvrnky na ořízce a místy v textu
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB) - 70 Kč
 5. Z ohně a noci
  Anderson, Kevin J - 2007 - 616 s. str.
  Baronet, Praha 2007, 1. vyd.
  Vazba: vázaná s obálkou
  Stav: nažloutlá stářím, jinak pěkná
  Antikvariát Jirásek a spol. (Praha 4) - 73 Kč
 6. Z ohně a noci 5: - Sága sedmi sluncí
  Kevin J.Anderson - 2007 - 616 str.
  Nakladatelská vazba,200x125,nepatrně nažloutlá,jinak pěkná
  Antikvariát Levné knihy (Praha 4) - 140 Kč
 7. Sága sedmi sluncí 5: Z ohně a noci
  Kevin J.Anderson - 2007 - 616 str.
  Nakladatelská vazba,200x125,nažloutlá ořízka,jinak pěkná
  Antikvariát Levné knihy (Praha 4) - 100 Kč
 8. Sága sedmi sluncí 5 — Z ohně a noci
  Anderson, Kevin J. - 2007 - 615 str.
  Nakladatelská vazba s přebalem, perfektní stav.
  Antikvariát u Léona Cliftona (Praha 4) - 90 Kč
 9. Z ohně a noci, sága sedmi sluncí
  Anderson Kevin James - 2007
  Baronet 2007, 615 s., váz.
  Antik (České Budějovice) - 275 Kč