Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Z čeho jsou utkány sny.

Simmel, Johannes Mario
1. vyd. Svoboda-Libertas, 1993. 519 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Z ČEHO JSOU UTKÁNY SNY
  SIMMEL - 1993
  Svoboda - Libertas, 1993, orig. pevná vazba s laminopřebalem, velmi dobrý stav knihy,Příběh, jehož výchozím bodem je 21. srpen 1968 v Československu, se odehrává ve dvou rovinách: v komerčním a odlidštěném světě masových sdělovacích prostředků, které bezostyšně manipulují vědomím milionů lidí, a ve světě představ skutečně dobrého a nezištného člověka, který po celý život neúnavně ochraňuje slabé a bezmocné. Mezi těmito dvěma póly se pohybuje muž, kterého autor vybral za "kronikáře" událostí, od pohledu frajer, idol žen a cynik bez iluzí - špičkový reportér Walter Roland. Když se v uprchlickém táboře pro mládež, kam byl spolu se svým přítelem fotoreportérem Bertiem poslán, aby napsal reportáž o českých dětech, stane mimoděk svědkem vraždy malého chlapce a pokusu o únos dívky Ireny, ještě netuší, že přišel na stopu mezinárodní špionážní aféry a že jeho další pátrání vyvolá lavinu vzrušujících a tragických událostí, kdy si dvě nepřátelská špionážní centra vyrovnávají účty, událostí, v nichž se skutečný svět a čas prolíná s nadčasovým "vyšším stupněm bytí". Walter Roland a jeho spoluhráči se dostávají do nanejvýš nebezpečných situací. Sám však cítí, že nejen píše, ale i prožívá svou "největší životní story", a tak se rozhodne dovést ji až do konce. Ten sice přináší ztráty, ale pro něj osobně znamená vysvobození z dosavadní bezcílnosti života. Walter Roland zahajuje novou existenci, v níž i snad poprvé pocítí opravdovou lásku k ženě.
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 110 Kč
 2. Z čeho jsou utkány sny
  Johannes Mario Simmel - 1993 - 520 str.
  Příběh, jehož výchozím bodem je 21. srpen 1968 v Československu, se odehrává ve dvou rovinách: v komerčním a odlidštěném světě masových sdělovacích prostředků, které bezostyšně manipulují vědomím milionů lidí, a ve světě představ skutečně dobrého a nezištného člověka, který po celý život neúnavně ochraňuje slabé a bezmocné. Mezi těmito dvěma póly se pohybuje muž, kterého autor vybral za "kronikáře" událostí, od pohledu frajer, idol žen a cynik bez iluzí - špičkový reportér Walter Roland. Když se v uprchlickém táboře pro mládež, kam byl spolu se svým přítelem fotoreportérem Bertiem poslán, aby napsal reportáž o českých dětech, stane mimoděk svědkem vraždy malého chlapce a pokusu o únos dívky Ireny, ještě netuší, že přišel na stopu mezinárodní špionážní aféry a že jeho další pátrání vyvolá lavinu vzrušujících a tragických událostí, kdy si dvě nepřátelská špionážní centra vyrovnávají účty, událostí, v nichž se skutečný svět a čas prolíná s nadčasovým "vyšším stupněm bytí". Walter Roland a jeho spoluhráči se dostávají do nanejvýš nebezpečných situací. Sám však cítí, že nejen píše, ale i prožívá svou "největší životní story", a tak se rozhodne dovést ji až do konce. Ten sice přináší ztráty, ale pro něj osobně znamená vysvobození z dosavadní bezcílnosti života. Walter Roland zahajuje novou existenci, v níž i snad poprvé pocítí opravdovou lásku k ženě...
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 60 Kč
 3. Z čeho jsou utkány sny
  Johannes Mario Simmel - 1993 - 520 str.
  Mezi těmito dvěma póly se pohybuje muž, kterého autor vybral za "kronikáře" událostí, od pohledu frajer, idol žen a cynik bez iluzí - špičkový reportér Walter Roland.Když se v uprchlickém táboře pro mládež, kam byl spolu se svým přítelem fotoreportérem Bertiem poslán, aby napsal reportáž o českých dětech, stane mimoděk svědkem vraždy malého chlapce a pokusu o únos dívky Ireny, ještě netuší, že přišel na stopu mezinárodní špionážní aféry a že jeho další pátrání vyvolá lavinu vzrušujících a tragických událostí, kdy si dvě nepřátelská špionážní centra vyrovnávají účty, událostí, v nichž se skutečný svět a čas prolíná s nadčasovým "vyšším stupněm bytí". Walter Roland a jeho spoluhráči se dostávají do nanejvýš nebezpečných situací. Sám však cítí, že nejen píše, ale i prožívá svou "největší životní story", a tak se rozhodne dovést ji až do konce. Ten sice přináší ztráty, ale pro něj osobně znamená vysvobození z dosavadní bezcílnosti života. Walter Roland zahajuje novou existenci, v níž i snad poprvé pocítí opravdovou lásku k ženě.
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 70 Kč
 4. Z čeho jsou utkány sny
  Simmel, Johannes Mario - 1993 - 519 s. str.
  Svoboda-Libertas, Praha 1993, 1. vyd.
  Vazba: Pevná s obálkou
  Stav: Velmi dobrý
  Antikvariát Avion (Liberec) - 60 Kč
 5. Z čeho jsou utkány sny
  Simmel, Johannes Mario , ill. -- - 1993 - 519 str.
  OCPL s obálkou - pěkný stav.
  Antikvariát Beneš (Plzeň) - 120 Kč
 6. Z čeho jsou utkány sny
  Simmel Johannes Mario , ill. bez ilustrací - 1993 - 520 str.
  původní vazba s obálkou
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 75 Kč
 7. Z čeho jsou utkány sny
  Simmel, Johannes Mario - 1993 - 520 str.
  Vazba: plátěná. Stav: Velmi dobrý.
  Antikvariát Vltavín (Praha 1) - 80 Kč
 8. Z čeho jsou utkány sny
  Simmel - 520 str.
  Svoboda Praha 1993, 520 stran, velmi dobrý stav. (X124)
  Antikvariát Olomouc Holice (Olomouc) - 60 Kč
 9. Z čeho jsou utkány sny
  Simmel Mario Johannes - 1993
  Svoboda 1993.
  Antikvariát D.S. (Praha) - 50 Kč
 10. Z čeho jsou utkány sny
  Simmel Mario Johannes - 1993
  Svoboda, Praha 1993
  510 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB) - 70 Kč
 11. Z čeho jsou utkány sny
  Simmel J.M. - 1993
  Svoboda 1993.
  Vazba: Kniha je opatřena obálkou
  Stav: 1 (1- nejlepší, 5-nejhorší)
  Antikvariát Ve Dvoře (Plzeň) - 70 Kč
 12. Z čeho jsou utkány sny
  - 1993 - 520 str.
  Simmel J.M., 1993 vydal Svoboda, 520 str., stav jako nová, vázaná s obálkou
  Antikvariát L + P (Stará Boleslav) - 50 Kč
 13. 2x J. M. Simmel - Z čeho jsou utkány sny / Jen vítr to ví
  Simmel, Johannes Mario
  Konvolut dvou knih J. M. Simmela - viz foto. Dobrý stav.
  eAntikvariat.cz - Ant. Pod Svícnem (Frýdek-Místek) - 140 Kč
 14. Z čeho jsou utkány sny
  Simmel, Johannes Mario - 1993
  vázaná, výborný stav
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 80 Kč