Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

WildC.A.T.s - Návrat domů.

Moore, Alan; il. Charest, Travis
1. vyd. v českém jazyce. BB/art ve spolupráci s nakl. Crew, 2007. [204] s.
Edice: BB art komiks

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. WildC.A.T.s – Návrat domů
  Moore Alan
  Moorovy WildC.A.T.s je inteligentní a zábavný superhrdinský mainstream, který si hraje s žánrem, překvapuje zvraty, narušuje oblíbená klišé, zcivilňuje a ironizuje svět ochránců vesmírů.
  WildC.A.T.s se můžou číst jako nadupaná akční zábava plná hlášek, bizarních nápadů, monumentálních scén a výrazných postav – ale když se na ně podíváte pořádně, poznáváte tam další Moorova oblíbená témata: je to i příběh deziluze, demontáž mýtů, politická satira a antiutopie.
  Alan Moore nikdy nedělá jednoduché věci. WildC.A.T.s můžete brát jako monumentální superhrdinskou řežbu, jako cynickou komedii, jako drama i jako politický román… můžete to brát jak chcete. Ale rozhodně to berte.
  Na WildC.A.T.s se podílela celá eskadra slavných jmen, v čele se slavným perfekcionistou Travisem Charestem. Jeho jemná a precizní kresba, ovlivněná plakáty ze začátku devatenáctého století, je ale docela náročná na čas, takže se Charest u série střídal s dalšími slavnými jmény – kupříkladu s mistrem grimas Kevinem Maguirem (Dříve známí jako Liga spravedlnosti) či s Kevinem Nowlanem, který s Alanem Moorem později spolupracoval i na krátkých příbězích o nezletilém vynálezci Jackovi B. Quickovi. A další legendy, včetně Jima Leeho, přispěly alespoň do galerie.
  WildC.A.T.s byli jen jedním z mnoha superhrdinských týmů… dokud je nedostal do ruky Alan Moore (Strážci, Top 10, Liga výjimečných, Z pekla) a nezačal jejich příběh vyprávět znovu a po svém. V jeho podání se z akčního komiksu stává další elegantní demolice žánru a postav, plná nápadů, ironických hlášek, politiky, nečekaných zvratů a bizarní akce.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 441 Kč
 2. Alan Moore: WildC.A.T.s - Návrat domů

  WildC.A.T.s - Návrat domů Alan Moore Jeden z nejslavnějších týmů zmizel kdesi ve vesmíru a je nutné okamžitě sehnat náhradu. Jakýmkoliv způsobem lhaní, vydírání či vymývání mozku je povoleno. Je jasné, že takový superhrdinský tým nebude úplně nejnormálnější a že se v něm budou potkávat nájemní zabijáci s nebezpečnými manipulátory a psychopatickými vrahy Mezitím se původní členové WildC.A.T.s střetávají se svým vlastním peklem. vydal Crew v roce 2007 komix je ve velmi zachovalém ...
  Aukro (Ondra_CH, Praha 10 - Vršovice) - 210 Kč (KUP TEĎ)
 3. WildC.A.T.s - Návrat domů
  Alan Moore - 2007
  téměř výborný stav
  Dva antikváři (Praha 10) - 290 Kč
 4. WildC.A.T.s - Návrat domů
  Moore Alan - 2007
  BB/art, Crew 2007
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 260 Kč
 5. Wild C. A. T. s. Návrat domů.
  Moore Alan - 2007
  BB/art 2007, 206 s., váz.
  Antik (České Budějovice) - 410 Kč