Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Beta

Vývoj písma

Loukotka, Čestmír
I. vydání. Orbis, 1946. 226-[II] s.
Edice: Knihovna Delta
  1. Vývoj písma
    Čestmír Loukotka - 1946 - 226 str.
    Orbis, Praha 1946. Poloplátěná převazba se zlacením na hřbetu, vevázána původní obálka, 226 stran, 94 vyobrazení, 59 tabulek v textu, 3 tabulky v příloze a 54 obrázků na 32 stranách příloh, provedených hlubotiskem. Dobrý stav (viz foto).
    Antikvariát Valentinská - 240 Kč
  2. Vývoj písma
    Loukotka, Čestmír - 1946
    Brož. s obálkou, 226 str. s řadou obr. v textu a reprod. na tabulkách. Do knihy je vloženo několik německých článků a studií tištěných kurentem. Praha, Orbis, 1946. Obálka je je natrhaná, uvnitř pěkný stav.
    Antikvariát Valentinská - 240 Kč
  3. Vývoj písma
    LOUKOTKA Čestmír - 1946
    Orbis, Praha 1946 I. vyd.
    Vazba: Brožovaná - Obálku navrhl Boris Hanš
    Stav: Obálka nese známky požití,okraje jsou odřešné a v některých místech natrhlé.
    Shiori Antikvariát - 350 Kč
  4. Vývoj písma
    Loukotka Čestmír - 1946 - 224 str.
    Orbis, Praha 1946 224 stran, 32 str. příloh tištěných hlubotiskem, původní brož 4°, stav velmi dobrý, obálka se stopami opotřebení
    Jihočeské antikvariáty - 300 Kč
  5. Vývoj písma
    Čestmír Loukotka - 1946 - 226 str.
    Orbis, Praha, 1946
    velmi dobrý stav pův. polopl. vazba, ta je lehce zašpiněná, na krajích nažloutlá, v textu je místy značeno pastelkami, s několika čb. reprodukcemi, 226 stran
    Antikvariáty.cz - 300 Kč
  6. Vývoj písma
    Čestmír Loukotka - 1946 - 32 str.
    Orbis, Praha, 1946
    velmi dobrý stav orig. brož, obálka mírně ušpiněná, odřená a místy natržená na okrajích, uvolněné listy, obsahuje 94 vyobrazení, 59 tabulek v textu, 3 tabulky v příloze a 54 obrázků na 32 stranách příloh provedených hlubotiskem, 1. vydání, 226 stran
    Antikvariáty.cz - 500 Kč
  7. Vývoj písma
    Čestmír Loukotka - 1946 - 32 str.
    Orbis, Praha, 1946
    dobrý stav, mírně pošk. přebal orig. poloplátěná vzaba s přebalem, první vydání, 94 vyobrazení, 59 tabulek v textu, 3 tabulky v příloze a 54 obrázků na 32 stranch příloh, 228 stran
    Antikvariáty.cz - 5000 Kč
  8. Vývoj písma
    Čestmír Loukotka - 1946 - 226 str.
    Orbis, Praha, 1946
    dobrý stav, obálka je potrhaná a zašpiněná orig. brož, blok stránek uvolněný z vazby, obsahuje velké množství příloh, tabulek a obr. v textu, 226 stran
    Antikvariáty.cz - 300 Kč
  9. Vývoj písma
    Loukotka, Čestmír - 1946 - 226 str.
    Orbis, Praha 1946
    Stav: Výborná vazba
    Antikvariat-knihy.cz - 300 Kč
  10. Vývoj písma
    Loukotka, Čestmír - 1946 - 226 str.
    Orbis , Praha 1946
    obálka Hanš, Boris
    poloplátěná vazba s obálkou
    226 stran
    stav horší
    1. podzemní antikvariát - 200 Kč
  11. Vývoj písma
    Loukotka Čestmír - 1946
    Orbis, 1946, velmi dobrý stav
    Antikva U Vinohradské vodárny - 280 Kč
  12. VÝVOJ  PÍSMA
    Čestmír Loukotka - 1946
    Orbis Praha 1946.
    Antikvariát Na Rynku - 400 Kč
  13. Vývoj písma
    Loukotka Čestmír - 1946
    Nakl. Orbis
    Antikvariát Diviš - 400 Kč