Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Vyrovnaný účet.

Francis, Dick; Francis, Felix; Hannah, Kristin; Hamilton, Steve; Walls, Jeannette
Vyd. 1. Reader's Digest Výběr, 2011. 606 s.
Edice: Nejlepší světové čtení

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ ČTENÍ - VYROVNANÝ ÚČET - ZIMNÍ ZAHRADA - GÉNIUS ZÁMKŮ - NEZKROT
  NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ ČTENÍ - VYROVNANÝ ÚČET - ZIMNÍ ZAHRADA - GÉNIUS ZÁMKŮ - NEZKROT (Dick a Felix FRANCIS, Kristin HANNAHová, Steve HAMILTON, Jeannette WALLSová)
  2011, 1. VYDÁNÍ, 608 STRAN, PEVNÁ LAMINOVANÁ VAZBA, VÝBORNÝ STAV VYROVNANÝ ÚČET - ZIMNÍ ZAHRADA - GÉNIUS ZÁMKŮ - NEZKROTNÍ KONĚ Zkrácené verze čtyř úspěšných románů oddychových žánrů od renomovaných angloamerických autorů. Jednotlivé tituly jsou doplněny stručnými informacemi o jejich tvůrcích. Dick Francis a Felix Francis: Vyrovnaný účet Bookmaker Ned Talbot potká v Ascotu neznámého muže, který se mu představí jako jeho otec. Ned je konsternován – až dosud byl přesvědčen, že je sirotek. A když je tento otec (je-li to skutečně otec) hodinu nato zavražděn, začne Nedovi období několika horkých týdnů. Kristin Hannahová: Zimní zahrada Dvě sestry – Meredith a Nina – se setkají u smrtelného lože otce, a ten má poslední přání: aby se konečně dobraly tajemství své matky, původem Rusky, zdánlivě necitelné ženy zahalené podivným splínem. K tomu je ovšem nutno podniknout bolestnou sondu do minulosti. Steve Hamilton: Génius zámků Němý mladík Michael zjišťuje, že má „neodpustitelný talent“: dokáže otevřít jakýkoliv zámkový mechanismus – bezpečnostní dveře i sejf. Mezi zločineckými gangy se díky tomu stává žádaným zbožím a musí vynaložit veškeré úsilí, aby se vymanil z jejich spárů. Jeannette Wallsová: Nezkrotní koně V románu podle skutečných událostí promlouvá autorka hlasem své babičky Lily Caseyové, narozené na počátku dvacátého století. Svérázná Lily vyrostla v tvrdých podmínkách texaského ranče, stala se učitelkou, uměla krotit koně a řídit letadlo a prožila rušný život.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 99 Kč
 2. Vyrovnaný účet / Zimní zahrada / Génius zámků / Nezkrotní koně
  *** kolektiv autorů*** - 2011 - 608 stran str.
  Dick Francis a Felix Francis: Vyrovnaný účet Bookmaker Ned Talbot potká v Ascotu neznámého muže, který se mu představí jako jeho otec. Ned je konsternován – až dosud byl přesvědčen, že je sirotek. A když je tento otec (je-li to skutečně otec) hodinu nato zavražděn, začne Nedovi období několika horkých týdnů.Kristin Hannahová: Zimní zahrada Dvě sestry – Meredith a Nina – se setkají u smrtelného lože otce, a ten má poslední přání: aby se konečně dobraly tajemství své matky, původem Rusky, zdánlivě necitelné ženy zahalené podivným splínem. K tomu je ovšem nutno podniknout bolestnou sondu do minulosti. Steve Hamilton: Génius zámkůNěmý mladík Michael zjišťuje, že má „neodpustitelný talent“: dokáže otevřít jakýkoliv zámkový mechanismus – bezpečnostní dveře i sejf. Mezi zločineckými gangy se díky tomu stává žádaným zbožím a musí vynaložit veškeré úsilí, aby se vymanil z jejich spárů.Jeannette Wallsová: Nezkrotní koněV románu podle skutečných událostí promlouvá autorka hlasem své babičky Lily Caseyové, narozené na počátku dvacátého století. Svérázná Lily vyrostla v tvrdých podmínkách texaského ranče, stala se učitelkou, uměla krotit koně a řídit letadlo a prožila rušný život.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 50 Kč
 3. Francis D. a F., Hannahová, Hamilton, Wallsová
  Nejlepší světové čtení - 2011 - 608 str.
  Francis Dick a Francis Felix - Vyrovnaný účet, Hannahová Kristin - Zimní zahrada, Hamilton Steve - Génius zámků, Wallsová Jeannette - Nezkrotní koně, Reader´s Digest Výběr, 2011, 1. vydání, vázaná, 608 stran, výborný stav
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 75 Kč
 4. NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ ČTENÍ Vyrovnaný účet, Zimní zahrada, Gén
  - 2011 - 608 str.
  Reader"s Digest Výběr 2011, První. vyd., výborný, viz foto
  Antikvariát59.cz (Praha 10) - 60 Kč
 5. Vyrovnaný účet, Zimní zahrada, Génius zámků, ...
  Francis D. a F., Hannahová K., Hamilton S., ... - 2011 - 607 str.
  velmi dobrý stav, vydavatel: Readers Digest Výběr, rok vydání :2011, vydání: 1, přebal: bez přebalu, 607 str.
  Antikvariát MarLen (Svitavy) - 90 Kč
 6. Francis, Dick; Francis, Felix - Vyrovnaný účet / Hannahová, Kristin - Zimní zahrada / Hamilton, Steve - Génius zámků / Wallsová, Jeannette - Nezkrotní koně
  - 2011
  2011
  Vazba: pevná bez přebalu lesklá
  Stav: Výborná originální vazba
  Antikvariát Morava (Brno) - 60 Kč
 7. Nejlepší světové čtení: Vyrovnaný účet, Zimní zahrada, Génius zámků, Nezkrotní koně (2011)
  - 2011 - 606 str.
  Readers Digest Výběr Praha 2011, 606 stran, výborný stav. (x281)
  Antikvariát Olomouc Holice (Olomouc) - 60 Kč