Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vražda v Mezopotámii.

Christie, Agatha
1. vyd. Orbis, 1969. 193, [5] s.
Edice: Kobra. Detektivní romány ; sv. 7
 1. Vražda v Mezopotámii
  Agatha Christie - 1969
  Amy Leatheranová, anglická opatrovnice, se má vrátit z Bagdádu zpět do Anglie, když se dovídá, že jakýsi archeolog, Dr. Leidner, shání někoho ke své manželce, která je pod silným nervovým vypětím. Je totiž přesvědčena, že její bývalý manžel, který měl zemřít při železničním neštěstí, je stále naživu a hodlá jí překazit nové manželství. Objevily se dokonce výhružné dopisy a pokusy manželskému páru ublížit. Členové expedice však vše přičítají nevyrovnanosti a představivosti paní Leidnerové. Jednoho dne je ale Louisa Leidnerová nalezena mrtvá. Naštěstí se v oblasti právě vyskytuje i slavný Hercule Poirot a místní úřady ho žádají o pomoc při vyšetřování případu… Přeložil Jan Zábrana! Nakl. Orbis, Praha 1969. Edice Kobra, sv. 7. Původní brož, 196 stran, vydání první, rozměry: 14 x 20 cm. Dobrý stav, desky a hřbet odřené, zašpiněné a zažloutlé (viz foto), zažloutlé stránky.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 80 Kč
 2. Vražda v Mezopotámii
  Agatha Christie - 1969
  Amy Leatheranová, anglická opatrovnice, se má vrátit z Bagdádu zpět do Anglie, když se dovídá, že jakýsi archeolog, Dr. Leidner, shání někoho ke své manželce, která je pod silným nervovým vypětím. Je totiž přesvědčena, že její bývalý manžel, který měl zemřít při železničním neštěstí, je stále naživu a hodlá jí překazit nové manželství. Objevily se dokonce výhružné dopisy a pokusy manželskému páru ublížit. Členové expedice však vše přičítají nevyrovnanosti a představivosti paní Leidnerové. Jednoho dne je ale Louisa Leidnerová nalezena mrtvá. Naštěstí se v oblasti právě vyskytuje i slavný Hercule Poirot a místní úřady ho žádají o pomoc při vyšetřování případu… Přeložil Jan Zábrana! Nakl. Orbis, Praha 1969. Edice Kobra. Původní brož, 196 stran, vydání první, rozměry: 14 x 20 cm. Dobrý stav, odřené desky a hřbet (viz foto), očtená, lehce zažloutlé stránky!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 60 Kč
 3. Vražda v Mezopotámii
  Agatha Christie - 1969
  Amy Leatheranová, anglická opatrovnice, se má vrátit z Bagdádu zpět do Anglie, když se dovídá, že jakýsi archeolog, Dr. Leidner, shání někoho ke své manželce, která je pod silným nervovým vypětím. Je totiž přesvědčena, že její bývalý manžel, který měl zemřít při železničním neštěstí, je stále naživu a hodlá jí překazit nové manželství. Objevily se dokonce výhružné dopisy a pokusy manželskému páru ublížit. Členové expedice však vše přičítají nevyrovnanosti a představivosti paní Leidnerové. Jednoho dne je ale Louisa Leidnerová nalezena mrtvá. Naštěstí se v oblasti právě vyskytuje i slavný Hercule Poirot a místní úřady ho žádají o pomoc při vyšetřování případu… Přeložil Jan Zábrana! Nakl. Orbis, Praha 1969. Edice Kobra, sv. 7. Původní brož, 196 stran, vydání první, rozměry: 14 x 20 cm. Dobrý stav, desky a hřbet odřené (viz foto), zažloutlé stránky.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 60 Kč
 4. Vražda v Mezopotámii
  Agatha Christie - 1969
  Amy Leatheranová, anglická opatrovnice, se má vrátit z Bagdádu zpět do Anglie, když se dovídá, že jakýsi archeolog, Dr. Leidner, shání někoho ke své manželce, která je pod silným nervovým vypětím. Je totiž přesvědčena, že její bývalý manžel, který měl zemřít při železničním neštěstí, je stále naživu a hodlá jí překazit nové manželství. Objevily se dokonce výhružné dopisy a pokusy manželskému páru ublížit. Členové expedice však vše přičítají nevyrovnanosti a představivosti paní Leidnerové. Jednoho dne je ale Louisa Leidnerová nalezena mrtvá. Naštěstí se v oblasti právě vyskytuje i slavný Hercule Poirot a místní úřady ho žádají o pomoc při vyšetřování případu… Přeložil Jan Zábrana! Nakl. Orbis, Praha 1969. Edice Kobra. Původní brož, 196 stran, vydání první, rozměry: 14 x 20 cm. Dobrý stav, desky a hřbet odřené (viz foto), zažloutlé stránky.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 60 Kč
 5. Vražda v Mezopotámii
  Christie Agatha - 1969 - 196 stran, brožovaná str.
  Orbis 1969. 196 stran, brožovaná stran
  Amy Leatheranová, anglická opatrovnice, se má vrátit z Bagdádu zpět do Anglie, když se dovídá, že jakýsi archeolog, Dr. Leidner, shání někoho ke své manželce, která je pod silným nervovým vypětím. Je totiž přesvědčena, že její bývalý manžel, který měl zemřít při železničním neštěstí, je stále naživu a hodlá jí překazit nové manželství. Objevily se dokonce výhružné dopisy a pokusy manželskému páru ublížit. Členové expedice však vše přičítají nevyrovnanosti a představivosti paní Leidnerové. Jednoho dne je ale Louisa Leidnerová nalezena mrtvá. Naštěstí se v oblasti právě vyskytuje i slavný Hercule Poirot a místní úřady ho žádají o pomoc při vyšetřování případu.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 40 Kč
 6. Vražda v Mezopotámii
  Agatha Christie, Jan Zábrana - 1969
  Detektivní román nejúspěšnější detektivní autorky, jíž popularita jejích knih vynesla ironický titul "První dáma zločinu". V americké archeologické výpravě, která vykopává v Mezopotámii zříceniny velkého asyrského města, trpí krásná žena vedoucího archeologa pocitem strachu, že bude v nejbližší době zavražděna, a odvolává se přitom na výhružné dopisy, které dostává. Jednoho dne je nalezena ve svém pokoji mrtva a za několik dní je zavražděna jiná žena z výpravy. Případu, který je komplikován krádežemi a prodejem cenných předmětů z vykopávek, ujímá se detektiv Hercule Poirot. 193, [5] s. ; 8°
  Antikvariát Aurora (Praha 1) - 80 Kč
 7. Vražda v Mezopotámii
  Christie, Agatha - 1969 - 193 s. str.
  Orbis, Praha 1969, 1. vyd., 193 s.
  Vazba: Papírová lepená
  Stav: Běžné stopy užívání
  Antikvariát Skoda Abzeichen [internet] - 49 Kč
 8. Vražda v Mezopotámii
  Christie, Agatha - 1969 - 193 s. str.
  Orbis, Praha 1969, 1. vyd.
  Vazba: brožovaná
  Stav: dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 60 Kč
 9. Vražda v Mezopotámii
  Christie, Agatha - 1969 - 193 s. str.
  Orbis, Praha 1969, 1. vyd.
  Vazba: měkká
  Stav: dobrý - velmi pěkný
  Antikvariát-pce.cz (Pardubice) - 15 Kč
 10. Vražda v Mezopotámii
  Christie, Agatha - 1969 - 193 s. str.
  Orbis, Praha 1969, 1. vyd.
  Vazba: brožovaná
  Stav: zprohýbaná, odřená obálka, jinak dobrý
  Antikvariát Fryč (Liberec) - 40 Kč
 11. Vražda v Mezopotámii
  Agatha Christie - 1969 - 193 str.
  Orbis 1969. 193 stran
  Stav: zachovalá
  1. vydání
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 50 Kč
 12. Vražda v Mezopotámii
  Christie, Agatha - 1969 - 193 s. str.
  Orbis, Praha 1969, 1. vyd.
  Stav: Pěkná brož
  Antikvariát 11 (Praha 1) - 44 Kč
 13. Vražda v Mezopotámii
  Christie, Agatha - 1969 - 193 s. str.
  Orbis, Praha 1969, 1. vyd.
  Stav: Pěkná brož
  Antikvariát 11 (Praha 1) - 44 Kč
 14. Agatha CHRISTIE - Vražda v Mezopotámii
  - 1969 - 198 str.
  V netradičním prostředí archeologického tábora dochází k vraždě manželky hlavního archeologa. Napětí mezi členy skupiny by se dalo krájet. Ještě štěstí, že věhlasný soukromý detektiv Hercule Poirot je zrovna poblíž, aby nám opět ukázal, co umí. Prostředí příběhu oplývá rozličnými postavami, z nichž, jak už to tak bývá, každá by mohla být vrahem. I tak vám ale rozuzlení příběhu, jakkoliv naprosto logické, nepřijde až do poslední chvíle na mysl. Jako vždy, když čtete Agathu Christie. Celý mezopotámský případ nám ... [více]
  Aukro (Zuzkamr, Neratovice) - 27 Kč (KUP TEĎ)
 15. Vražda v Mezopotámii
  Christie, Agatha - 1969 - 196 str.
  OBr. s mírně pošk ob., přel. Jan Zábrana, na spodní ořízce skvrny
  Knížky.com (Praha 1) - 40 Kč
 16. VRAŽDA V MEZOPOTÁMII
  Agatha Christie
  Vydal: Orbis, Praha 1969 Stav: dobrý, brož. vydání autor obálky: Jaroslav Sůra
  Antikvariát.eu (Nové Strašecí, Praha 5) - 60 Kč
 17. Vražda v Mezopotámii
  Christie Agatha , ill. bez il. - 1969 - 194 str.
  Originál brožovaná
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 65 Kč
 18. Vražda v Mezopotámii
  Christie Agatha - 1969
  bibinfo=Orbis brož
  Antikvariát Josef Počta (Praha 9) - 40 Kč
 19. Vražda v Mezopotámii
  Christie Agatha - 1969
  Orbis 1969, OBr.
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 60 Kč
 20. Vražda v Mezopotámii
  Christie Agatha - 1969
  Orbis 1969, OBr.
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 50 Kč
 21. Vražda v Mezopotámii
  CHRISTIE Agatha - 1969
  brož Stav:1
  Antikvariát Čejka (Praha 5) - 90 Kč
 22. Vražda v Mezopotámii
  Christie, Agatha - 1969
  brožovaná, edice: Kobra
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 60 Kč