Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Vlnobití.

Podlaha, František
1. vyd. Jihočeské nakladatelství, 1979. 309, [2] s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Vlnobití od František Podlaha
  - 1979
  Vlnobití od František Podlaha. Román o jihočeské vesnici a jejích problémech v šedesátých a sedmdesátých letech tohoto století se snaží ukázat zápas o přerod a skutečně socialistické myšlení lidí v zemědělství. Osou děje je životní příběh mladé agronomky, toužící po naplnění života a rodinného štěstí, která se dostává do rozporu s předsudky a nepochopením spolupracovníků i nadřízených. Narozdíl od nich dovede čelit práci i problémům bez ohledu na svůj osobní prospěch a nakonec se jí podaří prosadit se jako vedoucí nejúspěšnější farmy jihočeského družstva. Vydáno 1979. Stran 310. Dobrý stav. Natržený přebal.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 59 Kč
 2. Vlnobití
  František Podlaha - 1979 - 309 str.
  Román o jihočeské vesnici a jejích problémech v šedesátých a sedmdesátých letech tohoto století se snaží ukázat zápas o přerod a skutečně socialistické myšlení lidí v zemědělství. Osou děje je životní příběh mladé agronomky, toužící po naplnění života a rodinného štěstí, která se dostává do rozporu s předsudky a nepochopením spolupracovníků i nadřízených. Na rozdíl od nich dovede čelit práci i problémům bez ohledu na svůj osobní prospěch a nakonec se jí podaří prosadit se jako vedoucí nejúspěšnější farmy jihočeského družstva.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 40 Kč
 3. Vlnobití od František Podlaha
  - 1979
  Vlnobití od František Podlaha. Román o jihočeské vesnici a jejích problémech v šedesátých a sedmdesátých letech tohoto století se snaží ukázat zápas o přerod a skutečně socialistické myšlení lidí v zemědělství. Osou děje je životní příběh mladé agronomky, toužící po naplnění života a rodinného štěstí, která se dostává do rozporu s předsudky a nepochopen... Vydáno 1979. Stran 309. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 54 Kč
 4. Vlnobití BEZ PAPÍR. PŘEBALU
  Podlaha, František - 1979 - 309 s. str.
  Jihočeské nakladatelství, České Budějovice 1979, 1. vyd.
  Vazba: pevná
  Stav: Výborná originální vazba BEZ PAPÍR. PŘEBALU
  Antikvariát Morava (Brno) - 29 Kč