Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Visio in extremis.

Žamboch, Miroslav
Vyd. 1. Triton, 2011. 291 s.
Edice: Trifid ; sv. 433
 1. Visio in extremis
  Žamboch Miroslav
  Mathias Majer je zkušený příslušník svého druhu, samotář, který dokáže skrytě přežívat v lidské společnosti. Země bývalé Koruny české jsou už po staletí jeho loveckým teritoriem, kde mu krásné ženy rády a ochotně poskytují, co potřebuje k životu.
  Stojí mimo hierarchii svého druhu, mimo klany, mimo války velmistrů. V jediném okamžiku se ale všechno změní – stává se z něj cíl číslo jedna, štvaná zvěř. Z neznámého důvodu je zatažen do podivného sporu mezi tajemnou velmistryní Messalinou a vůdcem jednoho z nejsilnějších klanů.
  Utíkat před nájemnými zabijáky a zkorumpovanými komandy speciálních jednotek nemůže věčně. A přestože se celý svůj dlouhý život spoléhal jen na sebe, tentokrát sám nemá šanci. Zachránit ho mohou jen odpovědi na správně položené otázky. Aby našel otázky a posléze i odpovědi, musí se spolehnout a vydat do rukou těch, které dosud považoval za svou kořist – musí požádat o pomoc obyčejné lidi.
  Tajemství se táhne do minulosti hlubší, než si na počátku dokázal představit, a hrozba, kterou vynáší na povrch, přináší zkázu pro všechny.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 269 Kč
 2. Visio in extremis
  Žamboch, Miroslav - 2011 - 291 s. str.
  Triton, Praha 2011, 1. vyd.
  Vazba: brožovaná
  Stav: dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 180 Kč
 3. Visio in Extremis
  Miroslav Žamboch - 2011 - 296 str.
  Nakladatelská brož,198x142, mírně ohlé růžky, lehce nažloutlá horní ořízka, jinak pěkná
  Antikvariát Levné knihy (Praha 4) - 135 Kč