Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Veronika a delfín.

Stahuljak, Višnja
1. vyd. Svoboda, 1980. 229, [2] s.
Edice: Omnia

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Veronika a delfín
  Višnja Stahuljak - 1980 - 232 str.
  Na jednom z jadranských ostrovů má za velmi podivných okolností dojít k podpisu obchodní smlouvy mezi jugoslávským podnikem, zastupovaným ředitelem Runjicem, a západoněmeckou firmou, kterou reprezentují pánové Haas a von Nerz. Do průběhu jednání je zatažena i Runjicova sekretářka Veronika - dívka od dětství poznamenaná nedostatkem citového a rodinného zázemí, ale bytostně toužící prorazit bludný kruh dosavadního způsobu života, žít svobodně a čestně. Romám součásné chorvatské spisovatelky, který pojednává o hospodářské kriminalitě, v sobě nese i prvky společenské kritiky a angažovanosti. S příběhem o lidském osamění kontrastují sugestivní záběry jižní krajiny a harmonický svět ticha pod mořskou hladinou.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 20 Kč
 2. Veronika a delfín
  - 1980
  V. Stahuljaková - 1980 Na jednom z jadranských ostrovů má za velmi podivných okolností dojít k podpisu obchodní smlouvy mezi jugoslávským podnikem, zastupovaným ředitelem Runjicem, a západoněmeckou firmou, kterou reprezentují pánové Haas a von Nerz. Do průběhu jednání je zatažena i Runjicova sekretářka Veronika - dívka od dětství poznamenaná nedostatkem citového a rodinného zázemí, ale bytostně toužící prorazit bludný kruh dosavadního způsobu života, žít svobodně a čestně.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 24 Kč
 3. Veronika a delfín od Višnja Stahuljak
  - 1980
  Veronika a delfín od Višnja Stahuljak. Na jednom z jadranských ostrovů má za velmi podivných okolností dojít k podpisu obchodní smlouvy mezi jugoslávským podnikem, zastupovaným ředitelem Runjicem, a západoněmeckou firmou, kterou reprezentují pánové Haas a von Nerz. Do průběhu jednání je zatažena i Runjicova sekretářka Veronika - dívka od dětství poznamenaná nedostatkem citového... Vydáno 1980. Stran 229. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 32 Kč
 4. Veronika a delfín
  Stahuljak, Višnja - 1980 - 229 s. str.
  Svoboda, Praha 1980, 1. vyd.
  Vazba: měkká
  Stav: pěkný
  Na jednom z jadranských ostrovů má za velmi podivných okolností dojít k podpisu obchodní smlouvy mezi jugoslávským podnikem, zastupovaným ředitelem Runjicem, a západoněmeckou firmou, kterou reprezentují pánové Haas a von Nerz. Do průběhu jednání je zatažena i Runjicova sekretářka Veronika - dívka od dětství poznamenaná nedostatkem citového a rodinného zázemí, ale bytostně toužící prorazit bludný kruh dosavadního způsobu života, žít svobodně a čestně.Román současné chorvatské spisovatelky, který pojednává o hospodářské kriminalitě, v sobě nese i prvky společenské kritiky a angažovanosti.S příběhem o lidském osamění kontrastují sugestivní záběry jižní krajiny a harmonický "svět ticha" pod mořskou hladinou.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 30 Kč
 5. Veronika a delfín
  Stahuljaková Višnja - 1980 - 223 str.
  velmi dobrý stav, vydavatel: Svoboda, rok vydání :1980, vydání: 1, přebal: bez přebalu, 223 str., brožovaná
  Antikvariát MarLen (Svitavy) - 25 Kč
 6. Veronika a delfín
  Stahuljaková Višnja - 1980 - 229 str.
  Svoboda 1980
  Antikvariát Čierne na Bielom (SR) (Trenčín) - 1.00 € / 26 Kč
 7. Veronika a delfín
  Stahuljaková Višnja - 1980 - 232 str.
  Svoboda, 1980. 232 stran
  Stav: velmi dobrý, zachovalá
  Antikvariát - Nákupní zóna [Praha 6] - 40 Kč