Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Velký slovník německých synonym.

Iglhaut, Bernhard
Vyd. 1. Computer Press, 2007. 595 s.
Edice: Jazyky. Slovníky
 1. VELKÝ SLOVNÍK NĚMECKÝCH SYNONYM
  VELKÝ SLOVNÍK NĚMECKÝCH SYNONYM (Bernhard IGLHAUT)
  2007, 1. VYDÁNÍ, 596 STRAN, PEVNÁ LAMINOVANÁ VAZBA Snad každý z nás se několikrát ocitl v situaci, kdy musel napsat dopis, krátký text, referát atd. Pokud chceme při své práci uspět, měli bychom se vyhnout nudnému opakování stále stejných slov. To je obzvlášť těžké v cizím jazyce, kde se neobejdeme bez pomoci dobrého slovníku. Velký slovník německých synonym vám může takovou pomoc nabídnout, protože obsahuje více než 100 000 údajů k celé řadě výrazů a obratů, ze kterých si určitě vyberete. Tím vám umožní rozšířit a obohatit svou slovní zásobu a zároveň připravit bezchybný a dokonalý projev v němčině.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 799 Kč
 2. Velký slovník německých synonym Iglhaut, Bernhard

  Slovník německých synonym obsahuje více než 100 000 významově stejných nebo podobných hesel a údajů. Hesla jsou opatřena i ekvivalentními výrazy v češtině.
  Antikvariát Novem Portis (Havlíčkův Brod) - 295 Kč
 3. Bernhard Iglhaut -Velký slovník německých synonym
  - 2007 - 590 str.
  Snad každý z nás se několikrát ocitl v situaci, kdy musel napsat dopis, krátký text, referát atd. Pokud chceme při své práci uspět, měli bychom se vyhnout nudnému opakování stále stejných slov. To je obzvlášť těžké v cizím jazyce, kde se neobejdeme bez pomoci dobrého slovníku. Velký slovník německých synonym vám může takovou pomoc nabídnout, protože obsahuje více než 100 000 údajů k celé řadě výrazů a obratů, ze kterých si určitě vyberete. Tím vám umožní rozšířit a obohatit svou ... [více]
  Aukro (karavana11, Praha 2) - 299 Kč (KUP TEĎ)
 4. Velký slovník německých synonym
  Bernhard Iglhaut - 2007 - 596 str.
  Nakladatelská vazba, 211x153, odřené dolní rohy a zadní horní část hřbetu, jinak dobrý stav
  Antikvariát Levné knihy (Praha 4) - 140 Kč