Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

V rukou nepřítele.

Weber, David
Vyd. 1. Polaris, 2004. 509 s.
Edice: Honor Harringtonová
 1. Honor Harringtonová 08 - V rukou nepřítele ant.
  Weber David - 2004 - 507 str.
  Překladatel: Jiří Engliš Nakladatel: Polaris Vazba: brožovaná
  Honor Harringtonová už musela čelit válečným útokům, atentátům, politickým mstám a soubojům. Stříleli na ni snad ze všeho od klasické pistole po gaser, přežila zničení kosmické lodi a nadělala si hromadu nepřátel ochotných udělat cokoliv, aby ji zničili - a všechno přežila. Tentokrát ale Lidová republika Haven konečně našla admirála, který dokáže vyhrávat bitvy a Honor se při plnění rozkazů dostane přímo do jeho pasti. Tváří v tvář početnějšímu nepříteli s mnohem větší palebnou silou má pouze dvě možnosti: dívat se, jak jsou lidé, kterým velí, masakrováni ve zbytečném boji... nebo se společně s nimi vzdát liďákům.
  Lidová armáda jí sice slíbí, že se zajatci bude zacházeno slušně, ale hlavní slovo mají politici a než se Honor naděje, ocitne se na palubě bitevního křižníku směřujícího na vězeňskou planetu příhodně pojmenovanou Peklo... kde má být popravena.
  Je oddělena od ostatních důstojníků i svého stromového kocoura Nimitze, vystavena systematickému ponižování a její budoucnost se zdá být neveselá a krátká. Honor Harringtonová však není z těch, kteří jsou zvyklí se vzdávat.
  Stav: velmi slušný.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 350 Kč