Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Úspěch není náhoda : rádce pro podnikatele, kteří chtějí obstát ve všech situacích.

Čechová, Alena
Vyd. 1. Granit, 1998. 171 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Úspěch není náhoda
  Alena Čechová - 1998 - 171 str.
  Také se vám stalo, že jste s úsměvem i povzdechem bezmocně sledovali, jak se váš obchodní partner, či ještě hůře, rodinný příslušník, z kterého se stal novopečený podnikatel, systematicky ztrapňuje a znemožňuje v situacích, které mají vliv na jeho další obchodní styky a prosperitu? Říkali jste si, jaká je škoda, že takový schopný, pracovitý člověk neumí uhlazeně společensky vystupovat, příšerně se obléká, neumí jednat s obchodními přáteli a sdělovacími prostředky - prostě nedokáže o sobě a své firmě vytvořit před veřejností správný obraz, který by si výsledky jeho práce zasloužily?Tato publikace je určena českým podnikatelům - od majitele malého obchodu, vedoucího zemědělského družstva až po ředitele velké firmy. Zkušená novinářka se v ní vypořádala zasvěceně a vtipně s nešvary, které kolem sebe denně vidíme. Její rady jsou věcné, užitečné a ještě nás četba pobaví a rozesměje. Dozvíme se, jak si zorganizovat práci, jak máme vést obchodní jednání, jak se chovat k zaměstnancům, jak budovat svou image. V knize najdeme pokyny, jak se dobře oblékat a jak vytříbeně stolovat. Cenné jsou rady z praxe - prezentace firmy na veřejnosti, inzerce a reklama, jednání se sdělovacími prostředky. A protože řada českých podnikatelů pronikla na zahraniční trhy, přijdou jim jistě vhod zkušenosti z jednání s příslušníky různých národů a jejich zvyklosti. Opomenuta není ani životospráva, odpočinek a rodinný život podnikatele.Praktické poučení najdou v této knize nejen podnikatelé, ale všichni, kdo mají vedoucí postavení v zaměstnání a při své práci přicházejí do styku s veřejností.
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 90 Kč
 2. Úspěch není náhoda
  Alena Čechová - 1998 - 170 str.
  Tato publikace je určena českým podnikatelům - od majitele malého obchodu, vedoucího zemědělského družstva až po ředitele velké firmy. Zkušená novinářka se v ní vypořádala zasvěceně a vtipně s nešvary, které kolem sebe denně vidíme. Její rady jsou věcné, užitečné a ještě nás četba pobaví a rozesměje. Dozvíme se, jak si zorganizovat práci, jak máme vést obchodní jednání, jak se chovat k zaměstnancům, jak budovat svou image. V knize najdeme pokyny, jak se dobře oblékat a jak vytříbeně stolovat. Vydalo nakladatelství Granit, Praha 1998. Vydání 1. Stran 170. Původní pevná vazba, stav velmi dobrý (viz obr.). Rozměr 15 x 21 cm.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 90 Kč
 3. Čechová Alena- Úspěch není náhoda
  - 1998 - 171 str.
  Rádce pro podnikatele, kteří chtějí obstát ve všech situacích, nakl. Granit, 1998, 1. vydání, vázaná, lamino, 171 stran, výborný stav
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 69 Kč
 4. Úspěch není náhoda
  Alena Čechová - 1998 - 171 str.
  Granit 1998. 171 stran
  Stav: hezká (2/5)
  Pevná vazba, 171 stran.
  Antikvariát Opava (Opava) - 50 Kč
 5. Úspěch není náhoda (1998)
  Čechová - 1998 - 171 str.
  Granit 1998, první vydání, 171 stran, velmi dobrý stav. (x229)
  Antikvariát Olomouc Holice (Olomouc) - 70 Kč