Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Uneseni mimozemšťany.

Ramešová, Stanislava; David, Ivan; Uzel, Radim
Vyd. 1. Knižní klub, 2006. 189 s.
Edice: Záhady

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Uneseni mimozemšťany
  Radim Uzel, Stanislava Ramešová, Ivan David - 2006 - 192 str.
  Stanislava Ramešová se ve své publikaci zabývá tzv. únosovým syndromem, jevem, který se hlavně ve Spojených státech amerických dostává v poslední době stále více do popředí. Mnozí lidé v USA se domnívají, že byli uneseni mimozemšťany, a dokládají svá tvrzení rozličnými důkazy. Nejsou ovšem žádnou výjimkou, také v jiných státech, např. v Rusku i České republice, žijí lidé, kteří jsou přesvědčeni, že se s mimozemšťany osobně setkali.Na téma únosů do UFO a návštěv mimozemšťanů na Zemi vyšla řada publikací, zejména Ericha von Dänikena, J. Fiebaga, P. Krasse či H. Hausdorfa, kteří získali mnoho stoupenců svých teorií i u nás. Velmi pozoruhodný je také sci-fi román českého autora M. Suchdolského, jenž originálně předjímá mnohé otázky spojované s únosy do kosmu včetně choulostivého tématu o rozmnožování a sexu.Stanislava Ramešová shromáždila řadu informací o „unesených“ a uvádí jejich výpovědi. Do diskuse zapojila i renomované odborníky, psychiatra MUDr. Ivana Davida a známého sexuologa MUDr. Radima Uzla.
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 100 Kč
 2. Uneseni mimozemšťany
  Ramešová Stanislava - 2006 - 192 stran, 1.vydání str.
  Obsahuje též: - Návštěvy mimozemšťanů očima psychiatra / Ivan David - Nadpřirozená zjevení a sexualita / Radim Uzel.Přicházejí k nám návštěvy z kosmu? Sledují lidstvo a využívají je ke svým pokusům? Potřebují pozemšťany k tomu, aby nevymřeli? Není to naprostý nesmysl? Co všechno víme o těch pozemšťanech, které údajně mimozemšťané krátkodobě unesli a zase vrátili na Zemi? Byli to jedinci duševně zdraví? Co si o tom myslí odborníci? Proč by si ale lidé takovou věc vymýšleli? Stanislava Ramešová se ve své publikaci zabývá tzv. únosovým syndromem, jevem, který se hlavně ve Spojených státech amerických dostává v poslední době stále více do popředí. Mnozí lidé v USA se domnívají, že byli uneseni mimozemšťany, a dokládají svá tvrzení rozličnými důkazy. Nejsou ovšem žádnou výjimkou, také v jiných státech, např. v Rusku i České republice, žijí lidé, kteří jsou přesvědčeni, že se s mimozemšťany osobně setkali. Stanislava Ramešová shromáždila řadu informací o „unesených“ a uvádí jejich výpovědi.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 80 Kč
 3. Uneseni mimozemšťany
  Ramešová, Stanislava David, Ivan Uzel, Radim - 2006 - 189 s. str.
  Knižní klub, V Praze 2006, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá,bez obálky
  Stav: pěkný
  Přicházejí k nám návštěvy z kosmu? Sledují lidstvo a využívají je ke svým pokusům? Potřebují pozemšťany k tomu, aby nevymřeli? Není to naprostý nesmysl? Co všechno víme o těch pozemšťanech, které údajně mimozemšťané krátkodobě unesli a zase vrátili na Zemi? Byli to jedinci duševně zdraví? Co si o tom myslí odborníci? Proč by si ale lidé takovou věc vymýšleli?Stanislava Ramešová se ve své publikaci zabývá tzv. únosovým syndromem, jevem, který se hlavně ve Spojených státech amerických dostává v poslední době stále více do popředí. Mnozí lidé v USA se domnívají, že byli uneseni mimozemšťany, a dokládají svá tvrzení rozličnými důkazy. Nejsou ovšem žádnou výjimkou, také v jiných státech, např. v Rusku i České republice, žijí lidé, kteří jsou přesvědčeni, že se s mimozemšťany osobně setkali.Na téma únosů do UFO a návštěv mimozemšťanů na Zemi vyšla řada publikací, zejména Ericha von Dänikena, J. Fiebaga, P. Krasse či H. Hausdorfa, kteří získali mnoho stoupenců svých teorií i u nás. Velmi pozoruhodný je také sci-fi román českého autora M. Suchdolského, jenž originálně předjímá mnohé otázky spojované s únosy do kosmu včetně choulostivého tématu o rozmnožování a sexu.Stanislava Ramešová shromáždila řadu informací o „unesených“ a uvádí jejich výpovědi. Do diskuse zapojila i renomované odborníky, psychiatra MUDr. Ivana Davida a známého sexuologa MUDr. Radima Uzla.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 50 Kč
 4. Uneseni mimozemšťany
  Ramešová, Stanislava David, Ivan Uzel, Radim - 2006 - 189 s. str.
  Knižní klub, V Praze 2006, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá,bez obálky
  Stav: pěkný
  Obsahuje též: Návštěvy mimozemšťanů očima psychiatra / Ivan David – – Nadpřirozená zjevení a sexualita / Radim Uzel. Přicházejí k nám návštěvy z kosmu? Sledují lidstvo a využívají je ke svým pokusům? Potřebují pozemšťany k tomu, aby nevymřeli? Není to naprostý nesmysl? Co všechno víme o těch pozemšťanech, které údajně mimozemšťané krátkodobě unesli a zase vrátili na Zemi? Byli to jedinci duševně zdraví? Co si o tom myslí odborníci? Proč by si ale lidé takovou věc vymýšleli? Stanislava Ramešová se ve své publikaci zabývá tzv. únosovým syndromem, jevem, který se hlavně ve Spojených státech amerických dostává v poslední době stále více do popředí. Mnozí lidé v USA se domnívají, že byli uneseni mimozemšťany, a dokládají svá tvrzení rozličnými důkazy. Nejsou ovšem žádnou výjimkou, také v jiných státech, např. v Rusku i České republice, žijí lidé, kteří jsou přesvědčeni, že se s mimozemšťany osobně setkali. Na téma únosů do UFO a návštěv mimozemšťanů na Zemi vyšla řada publikací, zejména Ericha von Dänikena, J. Fiebaga, P. Krasse či H. Hausdorfa, kteří získali mnoho stoupenců svých teorií i u nás. Velmi pozoruhodný je také sci-fi román českého autora M. Suchdolského, jenž originálně předjímá mnohé otázky spojované s únosy do kosmu včetně choulostivého tématu o rozmnožování a sexu. Stanislava Ramešová shromáždila řadu informací o „unesených“ a uvádí jejich výpovědi. Do diskuse zapojila i renomované odborníky, psychiatra MUDr. Ivana Davida a známého sexuologa MUDr. Radima Uzla.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 50 Kč
 5. Uneseni mimozemšťany
  Stanislava Ramešová - 2006 - 192 str.
  Knižní klub 2006, 1.. vyd.
  Antikvariát59.cz (Praha 10) - 55 Kč
 6. Stanislava Ramešová - Uneseni mimozemšťany
  - 2006
  Knižní klub - Praha 2006 - 1. vydání - edice Záhady - 192 stran - Vázané. Vynikající stav.
  Antikvariát Luboš Růžička (Most) - 132 Kč
 7. Uneseni mimozemšťany
  Ramešová Stanislava - 2006 - 192 str.
  Euromedia Group, Praha 2006
  192 stran, pův.vazba 8°

  Levný antikvariát (Ostrava) - 29 Kč