Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Umění a věda v době Juana Caramuela z Lobkovic : sborník referátů z konference v Hradci Králové ve dnech 15. a 16. října 2006 u příležitosti 400. výročí narození Juana Caramuela z Lobkovic.

Vyd. 1. Gaudeamus, 2006. 112 s.
 1. Medvědi - ti vědí
  Lothar Seiwert - 2006
  Medvědí strategie aneb V klidu je síla. Medvědí strategie aneb V klidu je síla je úspěšný program Lothara Seiwerta, „špičkového německého experta v otázce organizace času“. Medvědi patří mezi jeho nejoblíbenější zvířata a v této šarmantní bajce hrají hlavní rolí. Má je rovněž ve svém znaku, neboť se v nich kloubí klid, vřelost, rozvaha a sila, což jsou vlastnosti, které v dnešní době tolik potřebujeme, abychom suverénně zvládli požadavky uspěchaných všedních dnů. Od medvědů se můžeme naučit: vypracovat si životní vizi, nalézt životní cíl, dělat to, co nás těší a co nejlépe umíme, uskutečnit vlastní cíle a přání a vést šťastný a smysluplný život. Nakl. NOXI, Bratislava, 2006. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, 127 stran, rozměr: 14 × 22 cm. Velmi dobrý stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 90 Kč
 2. HVĚZDY ITALSKÉHO FILMU V OBRAZECH 2006 Mollica
  - 110 str.
  Sbírka skvělých fotek, výborný stav, 20 x 20cm. Aktuálně v nabídce cca 4500 knih, historie, umění, filozofie, náboženství, vojenství, archeologie, místopis, léčitelství, esoterika, věda a technika, přírodní vědy, cestopis, ...
  Aukro (alesdub, Litoměřice Michalská 31) - 75 Kč (KUP TEĎ)
 3. Žena v pravěkém umění: moravské nálezy v euroasijském kontextu
  Kšica, Miroslav; Kšicová, Olga - 2006
  Moravskoslezská akademie pro vzdělání, vědu a umění za podpory Jihomoravského kraje
  Antikvariát Brno (Brno) - 200 Kč