Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Učení královny Kuntí : na cestě ke Kršnovi.

A. Č. Bhaktivédanta Swami Prabhupáda
Bhaktivedanta Book Trust, 1994. 287 s.
 1. UČENÍ KRÁLOVNY KUNTÍ

  UČENÍ KRÁLOVNY KUNTÍ - A.Č.BHAKTIVÉDANTY SWAMIHO PRABHUPÁDYNA CESTĚ KE KRŠNOVI292 stran, BROŽOVANÉ VYDÁNÍ, THE BHAKTIVEDANTA BOOK TRUST 1994 POŠTOVNÉ > DOPRAVA:    PŘI PLATBĚ PŘEDEM 70KČ DOBÍRKA 120KČ (ZDE PLATÍTE NAVÍC POPLATEK ČESKÉ POŠTĚ) OSOBNÍ PŘEDÁNÍ VE VÝDEJNÍM MÍSTĚ NA PRAZE 9 (PO TELEFONICKÉ DOHODĚ) PŘI NÁKUPU VÍCE POLOŽEK POŠTOVNÉ NENAVYŠUJEME (PLATÍTE POUZE 1 ZÁKLADNÍ DLE VAŠÍ VOLBY) SLOVENSKO: platbu můžete uskutečnit na náš slovenský účet v Eurech, poštovné závisí na hmotnosti od 100 - 230Kč při platbě předem; nejlevnější varianta pro naše slovenské zákazníky je dodání položky na adresu Vašeho příbuzného > známého v ČR, kdy platí český tarif: 70Kč nebo 120Kč dobírka), případně platba předem na náš eurový účet v Bratislavě a následné zaslání položky přímo na Vaši slovenskou adresu.   INTERNETOVÝ TIP:  K rychlému nalezení našeho antikvariátu stačí zadávat adresu přímo: kokickovi.cz  JSME ANTIKVARIÁTEM, KDE VŽDY POŘÍDÍTE PĚKNÝ DAR.
  Antikvariát Kokíčkovi [Praha 9] - 60 Kč
 2. Učení královny Kuntí
  Šrí Šrímad - 1994 - 287 str.
  Na cestě ke Kršnovi.O KRÁLOVNĚ KUNTÍ se vypráví v Mahábháratě, velkém indickém eposu, jehož hlavním námětem je spor o královský trůn, vrcholící bratrovražednou bitvou na Kurukšétře. Tato vzácná žena i v těch nejtěžších situacích dokázala najít vnitřní sílu a projít všemi životními zkouškami.Učení královny Kuntí je prosté a zároveň vznešené. Její čistá oddanost Šrí Kršnovi ji za všech okolností ochránila před nepřízní osudu a její modlitby, obsažené v této knize, jsou pokládány za mistrovské dílo filozofického, teologického a literárního charakteru.Uznávaný učitel indické filozofie a náboženství A. Č. Bhaktivédanta Swami Prabhupáda podrobně vysvětluje význam modliteb královny Kuntí a dává nám návod, jak toto vznešené učení uplatnit i v každodenním životě. 
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 60 Kč
 3. Učení královny Kuntí
  - 294 str.
  Překlad: neuvedeno Jazyk: česky Rok vydání: neuvedenoVazba: brožovanáPočet stran: 294Stav: pěkná POKUD JE POČET KUSŮ 0, ZNAMENÁ TO, ŽE ZBOŽÍ NEMÁME!(Takové zboží lze dohledat z jiných vyhledávačů, ale standardně se již v našem e-shopu nezobrazuje.)NE VŠECHNO JE V PRODEJNĚ!Pokud nechcete zboží zaslat, ale vyzvednout v prodejně - sledujte značky v čísle produktu.Podle nich poznáte, kde se kniha nachází.ZR (např. an-123-ZR66K) Zboží je v prodejně na žďárském nádraží - Chelčického 1.CE (např. an-321-CE25) Zboží je v prodejně v DM centru (Náměstí republiky).Ostatní značky (extern, SK, BY) znamenají, že zboží není v prodejně. Je nutno ho objednat!OBJEDNÁVKA NA OSOBNÍ ODBĚR JE NEZÁVAZNÁ A FUNGUJE JAKO REZERVACE. NENECHTE SI ZBOŽÍ VYFOUKNOUT NĚKÝM JINÝM. :)Další informace o zboží rádi poskytneme e-mailem info@mlha.gr nebo telefonicky: +420 776 484 404.For additional information on any of our products, please contact us at: info@mlha.gr
  Antikvariát Mlha (Žďár nad Sázavou) - 60 Kč
 4. UČENÍ KRÁLOVNY KUNTÍ
  Prabhupada, Śri Śrimad A.C. Bhaktivedanta Swami
  O královně Kuntí se vypráví v Mahábháratě, velkém indické eposu, jehož hlavním námětem je spor o královský trůn, vrcholící bratrovražednou bitvou na Kurukšétře. Tato vzácná žena i v těch nejtěžších situacích dokázala najít vnitřní sílu a projít všemi životními zkouškami. Učení královny Kuntí je prosté a zároveň vznešené. Její čistá oddanost Šrí Kršnovi ji za všech okolností ochránila před nepřízní osudu a její modlitby, obsažené v této knize, jsou pokládány za mistrovské dílo filozofického, teologického a literárního charakteru. Uznávaný učitel indické filozofie a náboženství A.Č. Bhaktivédanta Swami Prabhupáda podrobně vysvětluje význam modliteb královny Kuntí a dává nám návod, jak toto vznešené učení uplatnit i v každodenním životě. AUTOR: Śri Śrimad A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada ORIGINÁL: Teachings of Queen Kunti VAZBA: měkká - paperback - brož POČET STRAN: 287
  Kairos onyx (Praha 5) - 97 Kč
 5. Učení královny Kuntí od Šrí Šrímad Abhaj Čaranáravinda Bhaktivédánta Svámí Prabhupáda
  - 1994
  Učení královny Kuntí od Šrí Šrímad Abhaj Čaranáravinda Bhaktivédánta Svámí Prabhupáda. O KRÁLOVNĚ KUNTÍ se vypráví v Mahábháratě, velkém indickém eposu, jehož hlavním námětem je spor o královský trůn, vrcholící bratrovražednou bitvou na Kurukšétře. Tato vzácná žena i v těch nejtěžších situacích dokázala najít vnitřní sílu a projít všemi životními zkouškami. Učení královny Kuntí je prosté a zároveň vznešené. Její čistá oddanost Šrí Kršnovi ji za všech okolností ochránila před nepřízní osudu a její modlitby, obsažené v této knize, jsou pokládány za mistrovské dílo filozofického, teologického a literárního charakteru. Uznávaný učitel indické filozofie a náboženství A. Č. Bhaktivédanta Swami Prabhupáda podrobně vysvětluje význam modliteb královny Kuntí a dává nám návod, jak toto vznešené učení uplatnit i v každodenním životě. Vydáno 1994. Stran 278. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 75 Kč
 6. Učení královny Kuntí Šrí Šrímad Abhaj Čaranáravinda Bhaktivédánta Svámí Prabhupáda
  - 1994 - 287 str.
  O KRÁLOVNĚ KUNTÍ se vypráví v Mahábháratě, velkém indickém eposu, jehož hlavním námětem je spor o královský trůn, vrcholící bratrovražednou bitvou na Kurukšétře. Tato vzácná žena i v těch nejtěžších situacích dokázala najít vnitřní sílu a projít všemi životními zkouškami.Učení královny Kuntí je prosté a zároveň vznešené. Její čistá oddanost Šrí Kršnovi ji za všech okolností ochránila před nepřízní osudu a její modlitby, obsažené v této knize, jsou pokládány za mistrovské dílo filozofického, teologického a literárního charakteru.Uznávaný učitel indické filozofie a náboženství A. Č. Bhaktivédanta Swami Prabhupáda podrobně vysvětluje význam modliteb královny Kuntí a dává nám návod, jak toto vznešené učení uplatnit i v každodenním životě.
  Antikvariát Novem Portis (Havlíčkův Brod) - 75 Kč
 7. Učení královny Kuntí (Na cestě ke Kršnovi)
  Šrí Šrímad A. Č. Bhaktivédanta Swami Prabhupáda - 1994 - 284 str.
  The Bhaktivedanta Book Trust International, velmi dobrý stav, lehce nažloutlé listy, obálka na přední i zadní straně lehce zašpiněná, uvnitř na poslední straně žluté flíčky, orig. brožovaná vazba, obsahuje barevnou fotografickou přílohu, 284 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 20 Kč
 8. Učení královny Kuntí - na cestě ke Kršnovi
  A. Č. Bhaktivédanta Swami Prabhupáda , ill. Obrazové přílohy - 1994 - 287 s. str.
  Bhaktivedanta Book Trust, S.l. 1994, il.: Obrazové přílohy, 287 s.
  Vazba: originální, brožovaná
  Stav: Výborný
  Antikvariát Česko (Praha 9) - 60 Kč
 9. Učení královny kuntí (Na cestě ke Kršnovi)
  Šrí Šrímad A. Č. Bhaktivédanta Swami Prabhupáda - 1994 - 284 str.
  The Bhaktivedanta Book Trust International, velmi dobrý stav, orig. brožovaná vazba, obálka je mírně zašpiněná, listy zažloutlé, obsahuje barevnou přílohu, 284 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 100 Kč
 10. Učení královny Kuntí
  Šrí Šímad A.Č.Bhaktivédanta Swami Prabhupáda - 1994
  The Bhaktivedanta Book Trust 1994, 1. vyd.
  Vazba: brožovaná
  Stav: nepoužitá
  Autor je zakladatelem Áčárja mezinárodní společnosti pro vědomí Kršny
  Antikvariát u Prahy [internet] - 100 Kč
 11. Učení královny Kuntí
  A. Č. Bhaktivédanta Swami Prabhupáda - 1994 - 287 s. str.
  Bhaktivedanta Book Trust, S.l. 1994
  Vazba: měkká
  Stav: pěkný
  Na cestě ke Kršnovi. O KRÁLOVNĚ KUNTÍ se vypráví v Mahábháratě, velkém indickém eposu, jehož hlavním námětem je spor o královský trůn, vrcholící bratrovražednou bitvou na Kurukšétře. Tato vzácná žena i v těch nejtěžších situacích dokázala najít vnitřní sílu a projít všemi životními zkouškami. Učení královny Kuntí je prosté a zároveň vznešené. Její čistá oddanost Šrí Kršnovi ji za všech okolností ochránila před nepřízní osudu a její modlitby, obsažené v této knize, jsou pokládány za mistrovské dílo filozofického, teologického a literárního charakteru. Uznávaný učitel indické filozofie a náboženství A. Č. Bhaktivédanta Swami Prabhupáda podrobně vysvětluje význam modliteb královny Kuntí a dává nám návod, jak toto vznešené učení uplatnit i v každodenním životě.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 50 Kč
 12. Učení královny Kuntí - na cestě ke Kršnovi
  A. Č. Bhaktivédanta Swami Prabhupáda - 1994 - 287 s. str.
  Bhaktivedanta Book Trust, S.l. 1994, 287 s.
  Vazba: originální, brožovaná
  Stav: dobrý
  Antikvariát Česko (Praha 9) - 60 Kč
 13. UČENÍ KRÁLOVNY KUNTÍ
  Šrí Šrímad A.Č. Bhaktivédanta Swami Prabhupáda
  Šrí Šrímad A.Č. Bhaktivédanta Swami PrabhupádaUČENÍ KRÁLOVNY KUNTÍ Na cestě ke Kršnovi. 1994 288 stran, brožovaná, střední formát Stav : velmi dobrý  
  Antikvariát Oplt [internet] - 100 Kč
 14. Učení královny Kuntí
  Šrí Šrímad A. Č. Bhaktivedanta Swami Prabhupada - 1994
  Rok: 1994,  Vydavatel: The Bhaktivedanta Book Trust,  Velikost: 14 x 21 cm, Počet stran: 287, Vazba: brožovaná, Poznámka: pěkný stav, 
  Antikvariát Bastion (Tábor) - 60 Kč
 15. Učení královny Kuntí (Na cestě ke Kršnovi)
  Šrí Šrimád A. Č. Bhaktivédanta Swami Prabhupáda - 1994 - 288 str.
  The Bhaktivedanta Book Trust International, velmi dobrý stav, orig. brož, obálka je slabě ušpiněná, barevná příloha, 288 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 20 Kč
 16. Učení královny Kuntí
  Šrí Šrímad A. Č. Bhaktivedanta Swami Prabhupada - 1994
  Rok: 1994, Vydavatel: The Bhaktivedanta Book Trust, Velikost: 14 x 21 cm, Počet stran: 287, Vazba: brožovaná, Poznámka: pěkný stav, 
  Antikvariát Bastion (Tábor) - 60 Kč
 17. Učení královny Kuntí (Na cestě ke Kršnovi)
  Šrí Šrímad A.Č. Bhaktivédanta Swami Prabhupáda - 1994 - 285 str.
  The bhaktivedanta book trust, velmi dobrý stav, brož.vazba, ta je v krajích mírně odřená, desky lehce zažloutlé, 285 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 20 Kč
 18. Učení královny Kuntí
  Šrí Šrímad A.C.Bhaktivedanta Swami Prabhupáda - 1994 - 294 str.
  Nakladatelská brož, 205x136, lehce ohlé růžky, nažloutlé listy, jinak pěkná
  Antikvariát Levné knihy (Praha 4) - 45 Kč
 19. Učení královny Kuntí - Swami Prabhupáda
  - 1994 - 288 str.
  Vydáno 1994, brož., 288 stran, dobrý stav
  Antik-Variat.cz [Karlovice] - 60 Kč
 20. Učení královny Kuntí
  - 287 str.
  brožovaná, 287 stran dobrý stav
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 35 Kč
 21. UČENÍ KRÁLOVNY KUNTÍ, NA CESTĚ KE KRŠNOVI
  PRABHUPÁDA SW. - 1994
  SWAMI PRABHUPÁDA, THE BHAKTIVEDANTA BOOK TRUST, 1994,
  Chiméra (Ostrava) - 80 Kč
 22. Učení královny kuntí
  - 285 str.
  285 stran,kniha zachovalá
  Starší knihy (Hovorčovice) - 28 Kč
 23. Učení královny Kuntí
  Šrí Šrímad - 1994 - 294 str.
  The Bhaktivedanta Book Trust Int. 1994
  Antikvariát České Budějovice (České Budějovice) - 45 Kč
 24. Učení královny Kuntí.Na cestě ke Kršnovi (2)
  PRABHUPÁDA - 1994 - 287 str.
  The Bhaktivedanta Book Trust 1994
  Shiori Antikvariát (Viničné Šumice) - 65 Kč
 25. Učení královny Kuntí.Na cestě ke Kršnovi.
  PRABHUPÁDA - 1994 - 287 str.
  The Bhaktivedanta Book Trust 1994
  Shiori Antikvariát (Viničné Šumice) - 60 Kč