Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Tunel pod světem.

Pohl, Frederik
AFSF, 1996. 315 s.
Edice: The best of

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. TUNEL POD SVĚTEM - THE BEST OF FREDERIK POHL
  TUNEL POD SVĚTEM - THE BEST OF FREDERIK POHL (Frederik POHL)
  1996, 1. VYDÁNÍ, 318 STRAN, BROŽOVANÁ, RAZÍTKA KNIHOVNY, NA BOKU PROŠITO NITÍ PRO ZPEVNĚNÍ, DOBRÝ STAV Frederik Pohl patří k nejslavnějším americkým sci-fi autorům, editorům a kritikům. V Čechách se proslavil svým románem Obchodníci z vesmírem, který napsal spolu s C. M. Kornbluthem a čtyřdílným cyklem románů – Gateway – o pátrání po záhadné mimozemské civilizaci Heechee, jež kdysi navštívila Sluneční soustavu. Frederik Pohl je však nejvíc ceněn pro své povídky, mnohdy krátká satirická dílka plná černého humoru. Ty nejzajímavější Vám nabízíme v tomto prvním českém průřezu jeho povídkovou tvorbou.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 69 Kč
 2. Tunel pod světem (The best of)
  Frederik Pohl - 1996 - 315 str.
  AFSF, Praha, velmi dobrý stav, orig. brož. vazba, ta je pomačkaná a zvlněná na zadní straně, listy nažloutlé, od str. 270 skvrny od tekutiny, naražené rohy, 315 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 68 Kč
 3. Kim Stanley Robinson - Icehenge
  - 2015
  Laser - Plzeň 2015 - 1. vydání - Edice Mistrovská díla SF svazek 46. - 376 sran - Brožované. Vynikající stav.
  Antikvariát Luboš Růžička (Most) - 192 Kč
 4. Frederik Pohl: Tunel pod světem (the best of...)

  Tunel pod světem (The best of...) Frederik Pohl Frederik Pohl patří k nejslavnějším americkým sci-fi autorům, editorům a kritikům. V Čechách se proslavil svým románem Obchodníci z vesmírem, který napsal spolu s C. M. Kornbluthem a čtyřdílným cyklem románů – Gateway – o pátrání po záhadné mimozemské civilizaci Heechee, jež kdysi navštívila Sluneční soustavu. Frederik Pohl je však nejvíc ceněn pro své povídky, mnohdy krátká satirická dílka plná černého humoru. Ty nejzajímavější Vám nabízíme v tomto prvním českém průřezu jeho ... [více]
  Aukro (Ondra_CH, Praha 10) - 80 Kč (KUP TEĎ)