Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Třináct hodin.

Meyer, Deon; Griffiths, Sharon; Box, C. J; MacDonald, Patricia J
Vyd. 1. Reader's Digest, 2012. 574 s.
Edice: Nejlepší světové čtení
 1. NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ ČTENÍ - TŘINÁCT HODIN - VÝLET DO PADESÁTÝCH - NENÍ ÚNIKU - Z KO
  NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ ČTENÍ - TŘINÁCT HODIN - VÝLET DO PADESÁTÝCH - NENÍ ÚNIKU - Z KO (Deon MEYER, Sharon GRIFFITHová, C. J .BOX, Patricia MacDONALDová)
  2012, 1. VYDÁNÍ, 576 STRAN, PEVNÁ LAMINOVANÁ VAZBA, VÝBORNÝ STAV TŘINÁCT HODIN - VÝLET DO PADESÁTÝCH - NENÍ ÚNIKU - Z KOLÉBKY DO HROBU Zkrácené verze čtyř úspěšných románů oddychových žánrů od renomovaných angloamerických autorů. Jednotlivé tituly jsou doplněny stručnými informacemi o jejich tvůrcích. Deon Meyer: Třináct hodin - Inspektora Bennyho Griessela z Kapského města vzbudí nad ránem telefonát, že se našlo dívčí tělo s podřezaným hrdlem, a záhy zjišťuje, že přítelkyně zavražděné dívky je stále na útěku před partou nelítostných vrahů. Bennyho čeká další hektický den pod žhnoucím jihoafrickým sluncem. Sharon Griffithsová: Výlet do padesátých - Co byste dělali, kdyby se kulisy kolem vás náhle proměnily a vy byste se ocitli v jiné době? Novinářka Rosie Hartfordová to zažívá na vlastní kůži a netuší, co se to děje. Má za to, že se nedopatřením dostala do televizní reality show Dům z padesátých. Ovšem to by tam musely být kamery ... C. J. Box: Není úniku - Správce přírodního parku ve Wyomingu Joe Pickett vyráží koňmo do hor, kde se v poslední době dějí divné věci. Kdo je páchá? Jsou to wendiga, zlí indiánští duchové, jak naznačuje jeden ze starousedlíků? Jisté je, že Joe se na své cestě setká s něčím, co by raději býval nikdy nepoznal. Patricia MacDonaldová: Z kolébky do hrobu - Morgan Adairová přijíždí do městečka na pobřeží Long Islandu na křtiny malého Drewa, syna své nejlepší kamarádky Claire. Den po křtinách je mladá matka obviněna z hrůzného zločinu a k naprostému údivu své kamarádky se k němu dozná. Je však skutečnou pachatelkou?
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 99 Kč
 2. Třináct hodin / Výlet do padesátých / Není úniku / Z kolébky do hrobu
  *** kolektiv autorů*** - 2012 - 575 stran str.
  Svazek obsahuje zkrácené verze čtyř úspěšných románů oddychových žánrů od současných angloamerických autorů. Jednotlivé tituly jsou doplněny stručnými informacemi o jejich tvůrcích. 1) Deon Meyer: Třináct hodin - Inspektora Bennyho Griessela z Kapského města vzbudí nad ránem telefonát, že se našlo dívčí tělo s podřezaným hrdlem, a záhy zjišťuje, že přítelkyně zavražděné dívky je stále na útěku před partou nelítostných vrahů. Bennyho čeká další hektický den pod žhnoucím jihoafrickým sluncem. 2) Sharon Griffithsová: Výlet do padesátých - Co byste dělali, kdyby se kulisy kolem vás náhle proměnily a vy byste se ocitli v jiné době? Novinářka Rosie Hartfordová to zažívá na vlastní kůži a netuší, co se to děje. Má za to, že se nedopatřením dostala do televizní reality show Dům z padesátých. Ovšem to by tam musely být kamery ... 3) C. J. Box: Není úniku - Správce přírodního parku ve Wyomingu Joe Pickett vyráží koňmo do hor, kde se v poslední době dějí divné věci. Kdo je páchá? Jsou to wendiga, zlí indiánští duchové, jak naznačuje jeden ze starousedlíků? Jisté je, že Joe se na své cestě setká s něčím, co by raději býval nikdy nepoznal. 4) Patricia MacDonaldová - Z kolébky do hrobu - Morgan Adairová přijíždí do městečka na pobřeží Long Islandu na křtiny malého Drewa, syna své nejlepší kamarádky Claire. Den po křtinách je mladá matka obviněna z hrůzného zločinu a k naprostému údivu své kamarádky se k němu dozná. Je však skutečnou pachatelkou?
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 60 Kč
 3. Meyer Deon - Třináct hodin, Griffithsová Sharon - Výlet do padesátých, Box C. J. - Není úniku,MacDonaldová Patricia - Z kolébky do hrobu,
  - 2012 - 574 s. str.
  Reader's Digest, Praha 2012, 1. vyd.
  Vazba: pevná bez přebalu lesklá
  Stav: Výborná originální vazba
  Antikvariát Morava (Brno) - 75 Kč