Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Třikrát sedmnáct.

Demykina, Galina Nikolajevna; il. Petráček, Jiří
1. vyd. Lidové nakladatelství, 1980. 291, [3] s.
Edice: Zvony

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Třikrát sedmnáct
  Galina Děmykina - 1980 - 296 str.
  Knížka sdružuje tři malé romány - tři portréty mladých lidí, kteří na prahu dospělosti prožívají nejen "obvyklé" trampoty svého věku, ale jsou postaveni i před závažné problémy, s nimiž se musí vyrovnat jen a jen oni sami. A nejsou to problémy ledajaké... Naši mladí hrdinové stojí tváří v tvář ožehavé otázce protekce, zásahu náhlé nemoci, která najednou změní celý život, či před tíhou viny za tragickou dopravní nehodu. Nebudeme prozrazovat, jak si s těmito nelehkými životními zkouškami Viktor, Ljusa a Saša poradí. Prozradíme jen tolik, že držíte v rukou knížku plnou rušného děje, knihu napsanou s hlubokou znalostí komplikované duše dospívajícího člověka.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 30 Kč
 2. Třikrát sedmnáct od Galina Děmykina
  - 1980
  Třikrát sedmnáct od Galina Děmykina. Knížka sdružuje tři malé romány - tři portréty mladých lidí, kteří na prahu dospělosti prožívají nejen "obvyklé" trampoty svého věku, ale jsou postaveni i před závažné problémy, s nimiž se musí vyrovnat jen a jen oni sami. A nejsou to problémy ledajaké... Naši mladí hrdinové stojí tváří v tvář ožehavé otázce protekce, ... Vydáno 1980. Stran 292. Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 45 Kč
 3. Třikrát sedmnáct od Galina Děmykina
  - 1980
  Třikrát sedmnáct od Galina Děmykina. Knížka sdružuje tři malé romány - tři portréty mladých lidí, kteří na prahu dospělosti prožívají nejen "obvyklé" trampoty svého věku, ale jsou postaveni i před závažné problémy, s nimiž se musí vyrovnat jen a jen oni sami. A nejsou to problémy ledajaké... Naši mladí hrdinové stojí tváří v tvář ožehavé otázce protekce, ... Vydáno 1980. Stran 291. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 78 Kč
 4. Třikrát sedmnáct
  - 1980 - 292 str.
  Děmykinová G., 1980 vydal Lidové nakl., 292 str., ilustrace J.Petráček, stav velmi dobrý, vázaná s obálkou, pro dívky od 13 let, tři portréty dospívajících dětí, trampoty a problémy s jejich komplikovanou duší
  Antikvariát L + P (Stará Boleslav) - 25 Kč
 5. Třikrát sedmnáct
  Demykina, Galina Nikolaevna , ill. Jiří Petráček - 1980 - 291 str.
  Lidové nakladatelství, Praha 1980, 1. vyd., il.: Jiří Petráček, 291
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 70 Kč
 6. Třikrát sedmnáct
  Děmykinová Galina - 1980 - 296 str.
  Ilustrace: Jiří Petráček, Lidové nakl., 1980, 1. vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 296 stran, dobrý stav knihy, obálka nepatrně otřepená
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 15 Kč
 7. Třikrát sedmnáct
  Demykina, Galina Nikolajevna - 1980
  Lidové nakladatelství 1980
  Antikvarium (Zlín, Brno, Praha) - 25 Kč