Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Třicet šest spravedlivých.

Bourne, Sam
Vyd. 1. Knižní klub, 2007. 446 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Třicet šest spravedlivých
  Sam Bourne - 2007
  Když se mladý ambiciózní novinář Will Monroe, který právě nastoupil do slavných novin The New York Times, dostane ke dvěma případům brutálních vražd, jež se staly na opačných koncích Spojených států, snaží se ve svých článcích důkladněji rozkrýt jejich pozadí. Mezi oběma zločiny sice nevidí žádnou souvislost, ale zaujme ho, že každý ze zabitých mužů vykonal ve svém životě dobrý skutek, který by od něj nikdo neočekával. Will však netuší, že mužů konajících nezištně dobro umírá v té době na celém světě mnohem víc. V té chvíli zasáhne Willa jako blesk z čistého nebe zpráva, že byla unesena jeho krásná manželka Beth. Tajemní únosci neuvádějí důvody, které je k činu vedly, a nechtějí žádné výkupné. Otřesený Will se pouští po stopě, která vede do brooklynské čtvrti Crown Heights, již převážně obývají chasidští Židé. Aby Will zachránil to nejcennější, co kdy měl, musí se neohroženě vrhat do dalších a dalších nebezpečných situací a tápavě hledat v nejasných nápovědích a hádankách, jež vycházejí z bible i z dávných proroctví. Začíná tušit, že se únosci obávají jakési strašné katastrofy, která zřejmě čím dál víc ohrožuje i Beth… Thriller Třicet šest spravedlivých přináší nejen pozoruhodný příběh kořeněný napětím, jež se stupňuje až k šokujícímu a krutému rozuzlení, ale zachycením vnitřní cesty vedoucí k pochopení odlišné víry také varuje před jakýmkoli fanatismem. Vydalo nakl. Knižní klub, Praha 2007. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, vydání první, 448 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)! EAN: 9788024218007.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 220 Kč
 2. Třicet šest spravedlivých ant.
  Bourne Sam
  Když se mladý ambiciózní novinář Will Monroe, který právě nastoupil do slavných novin The New York Times, dostane ke dvěma případům brutálních vražd, jež se staly na opačných koncích Spojených států, snaží se ve svých článcích důkladněji rozkrýt jejich pozadí. Mezi oběma zločiny sice nevidí žádnou souvislost, ale zaujme ho, že každý ze zabitých mužů vykonal ve svém životě dobrý skutek, který by od něj nikdo neočekával. Will však netuší, že mužů konajících nezištně dobro umírá v té době na celém světě mnohem víc. V té chvíli zasáhne Willa jako blesk z čistého nebe zpráva, že byla unesena jeho krásná manželka Beth. Tajemní únosci neuvádějí důvody, které je k činu vedly, a nechtějí žádné výkupné. Otřesený Will se pouští po stopě, která vede do brooklynské čtvrti Crown Heights, již převážně obývají chasidští Židé. Aby Will zachránil to nejcennější, co kdy měl, musí se neohroženě vrhat do dalších a dalších nebezpečných situací a tápavě hledat v nejasných nápovědích a hádankách, jež vycházejí z bible i z dávných proroctví. Začíná tušit, že se únosci obávají jakési strašné katastrofy, která zřejmě čím dál víc ohrožuje i Beth… Thriller Třicet šest spravedlivých přináší nejen pozoruhodný příběh kořeněný napětím, jež se stupňuje až k šokujícímu a krutému rozuzlení, ale zachycením vnitřní cesty vedoucí k pochopení odlišné víry také varuje před jakýmkoli fanatismem.
  Stav: nečtená
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 100 Kč
 3. Třicet šest spravedlivých
  Sam Bourne - 2007 - 448 str.
  Euromedia Group k. s. - Knižní klub, Praha, velmi dobrý stav, přebal lehce pomačkaný a odřený v okrajích, nepatrně zašpiněný a poškrábaný, na zadní straně nalepeny dvě cenovky, vazba hodně odřená na hranách i deskách - skvrny, naražený hřbet, listy mírně nažloutlé a odřené na hranách, kartonová vazba s přebalem, 1. vydání, překlad Josef Hanzlík, 448 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 100 Kč
 4. Třicet šest spravedlivých
  Bourne, Sam - 2007 - 446 s. str.
  Knižní klub, V Praze 2007, 1. vyd.
  Vazba: originální, vázaná s přebalem
  Stav: Výborný
  Antikvariát Česko (Praha 9) - 100 Kč
 5. Třicet šest spravedlivých
  Sam Bourne - 2007 - 446 str.
  Euromedia group 2007, Dobrý
  Antikvariát Kačur (Praha 7) - 60 Kč
 6. Třicet šest spravedlivých
  Freedland Jonathan
  Knižní klub Praha 2007, karton s přebalem 448 stran, 8°, výborně zachováno
  Antikvariát Felix Jenewein (Kutná Hora) - 80 Kč
 7. Třicet šest spravedlivých
  Bourne Sam - 2007
  Knižní klub, 2007, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 70 Kč
 8. Třicet šest spravedlivých
  Sam Bourne - 2007 - 448 str.
  Knižní klub 2007
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 65 Kč
 9. Třicet šest spravedlivých
  Bourne Sam - 2007
  Knižní klub 2007
  Antikvariát Josef Počta (Praha 9) - 80 Kč
 10. Třicet šest spravedlivých
  BOURNE Sam - 2007
  vyd. Knižní klub, jako nová
  Antikvariát Nika (Praha 5) - 55 Kč