Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Tomáš Lví srdce.

Čermák, Petr
Imagination of People, 2007. 176 s., [32] s. obr. příl
Edice: Portréty

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. TOMÁŠ LVÍ SRDCE
  PETR ČERMÁK - 176 str.
  2007. 176 stran + 36 stran barevných příloh stran TOMÁŠ DVOŘÁK, pan sportovec i pan člověk. "Pokaždé, když ho vidím na vlastní oči a hovořím s ním, chci se klanět," říká autor knihy o jednom z nejlepších sportovců novodobé historie a v autentické a otevřené biografii psané literaturou faktu a v její druhé části živým rozhovorem se ptá? Jak jsou veliké duše a srdce geniálního sportovce, jaký je Tomáš Dvořák člověk? Odpověď by asi zněla: jeden z nejbohatších lidí na světě, ovšem ne penězi, ale svým obřím lvím srdcem, které nechal nejen na atletických oválech, ale také své rodině, milované ženě Gabriele a dcerkám Barunce, Kačence a Terezce (!) a všem dobrým lidem, s nimiž se setkal. Opravdový sympaťák a pohodář s nezaměnitelnou image - vždy ve slunečních brýlích, pokaždé jiných - ho položil na dlaň i autorovi knihy, proto dílo vypovídá přesvědčivě a pravdivě a říká: Tomáš není atletický robot, superman ani manekýn, ale člověk z masa a kostí, který miluje atletiku a život, ale také chybuje. Ano! Jsou tu výpovědi manželky, trenéra Váni, manažera Varhaníka i Romana Šebrleho a dalších osobností.
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 120 Kč
 2. Tomáš Lví srdce
  Čermák Petr - 2007 - 176 stran + 36 stran barevných příloh str.
  TOMÁŠ DVOŘÁK, pan sportovec i pan člověk. "Pokaždé, když ho vidím na vlastní oči a hovořím s ním, chci se klanět," říká autor knihy o jednom z nejlepších sportovců novodobé historie a v autentické a otevřené biografii psané literaturou faktu a v její druhé části živým rozhovorem se ptá? Jak jsou veliké duše a srdce geniálního sportovce, jaký je Tomáš Dvořák člověk? Odpověď by asi zněla: jeden z nejbohatších lidí na světě, ovšem ne penězi, ale svým obřím lvím srdcem, které nechal nejen na atletických oválech, ale také své rodině, milované ženě Gabriele a dcerkám Barunce, Kačence a Terezce (!) a všem dobrým lidem, s nimiž se setkal. Opravdový sympaťák a pohodář s nezaměnitelnou image - vždy ve slunečních brýlích, pokaždé jiných - ho položil na dlaň i autorovi knihy, proto dílo vypovídá přesvědčivě a pravdivě a říká: Tomáš není atletický robot, superman ani manekýn, ale člověk z masa a kostí, který miluje atletiku a život, ale také chybuje. Ano! Jsou tu výpovědi manželky, trenéra Váni, manažera Varhaníka i Romana Šebrleho a dalších osobností.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 50 Kč
 3. Tomáš Lví srdce
  Čermák, Petr - 2007
  Rok: 2007; Vydavatel: Imagination of People; Edice: Portréty; Ilustrace: fotografie; Velikost: 17 x 24 cm; Počet stran: 176; Vazba: pevná s přebalem; Poznámka: pěkný stav;
  Antikvariát Bastion (Tábor) - 120 Kč
 4. Tomáš Lví srdce
  Čermák, Petr - 2007 - 176 s. str.
  Imagination of People, Lipník nad Bečvou 2007
  Stav: velmi pěkný
  Antikvariát Ostrov (Havlíčkův Brod) - 50 Kč
 5. Tomáš lví srdce
  Petr Čermák - 2007 - 164 str.
  Imagination of People 2007
  Antikvariát Brdy [internet] - 65 Kč
 6. Tomáš lví srdce
  Petr Čermák - 2007 - 174 str.
  Imagination 2007
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 75 Kč
 7. Tomáš lví srdce
  - 2007 - 176 str.
  Čermák P., 2007 vydal Imagination, 176 str.+36 fotopříloh, stav nová, vázaná s obálkou, Čermák P.
  Antikvariát L + P (Stará Boleslav) - 60 Kč