Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Tipy na výlet po rozhlednách a starých hradech.

Pohorecký, Vladimír
1. vyd. Radioservis ve spolupráci s Českým rozhlasem, 2000-. sv

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Po rozhlednách a starých hradech ant.
  Pohorecký Vladimír
  Knížka přináší tipy na zajímavý výlet do přírody a na krásne výhledy z kopců daleko do kraje. Naleznete zde náměty na jednodenní výlety po některých našich rozhlednách a romantických starých hradech, a to především po těch méně známých. U každého objektu je uvedeno kde se nachází, jak se k němu nejlépe dostat, stručná historie a popis a v neposlední řadě se dozvíte, jaké jsou z něho výhledy do kraje. U některých hradů a rozhleden jsou dále ve zkratce zaznamenány pověsti, které se k nim nebo k jejich nejbližšímu okolí vztahují. Závěr pak tvoří velmi stručná charakteristika dalších turisticky zajímavých míst, kam se ještě téhož dne můžeme podívat.
  Stav: Nečtená
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 120 Kč
 2. TIPY NA VÝLET PO ROZHLEDNÁCH A STARÝCH HRADECH 5.

  Vázaná, 148 stran. Již pátý díl úspěšné edice mapuje velké množství rozhleden postavených u nás v posledních letech, a spolu s nimi některé atraktivní vyhlídkové kopce a hradní zříceniny s krásnými výhledy do kraje. V závěru jsou zařazeny i rozhledny v oblasti Franského a Durynského lesa, nimž je možno z našeho území podniknout jednodenní výlety. Každá kapitolka obsahuje návrh nejjednodušší cesty k příslušnému objektu, jeho stručnou historii a podrobný popis výhledů do kraje. Turisty jistě uspokojí i charakteristika dalších turisticky zajímavých míst v blízkosti popisovaných objektů.
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 99 Kč
 3. Po rozhlednách a starých hradech 5 ant.
  Pohorecký Vladimír
  Již pátý díl úspěšné edice mapuje velké množství rozhleden postavených u nás v posledních letech, a spolu s nimi některé atraktivní vyhlídkové kopce a hradní zříceniny s krásnými výhledy do kraje. V závěru jsou zařazeny i rozhledny v oblasti Franského a Durynského lesa, nimž je možno z našeho území podniknout jednodenní výlety. Každá kapitolka obsahuje návrh nejjednodušší cesty k příslušnému objektu, jeho stručnou historii a podrobný popis výhledů do kraje. Turisty jistě uspokojí i charakteristika dalších turisticky zajímavých míst v blízkosti popisovaných objektů.
  Stav: Nečtená
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 120 Kč
 4. Tipy na výlet Po rozhlednách a starých hradech

  Tato kniha navazuje na úspěšnou publikaci Tipy na výlet po rozhlednách a starých hradech, která vyšla v roce 2000. Kromě dalších námětů na cesty za přírodními a historickými památkami naší země přináší i novinku - tipy na výlety do některých snadno dostupných příhraničních oblastí Rakouska, Německa a Polska. Všechny popisované objekty autor - uznávaný odborník v oblasti turistického ruchu - osobně navštívil.
  Apokryf (Brno) - 99 Kč
 5. Tipy na výlet po rozhlednách a starých hradech
  Pohorecký, Vladimír - 2000
  Radioservis ve spolupráci s Českým rozhlasem, Praha 2000, 1. vyd.
  Vazba: nakl. vazba
  Stav: Velmi dobrý
  Antikvariát Vinohradská (Praha 3) - 80 Kč
 6. Tipy na výlet po rozhlednách a starých hradech I - III
  Pohorecký, Vladimír , ill. fotografické přílohy - 2000 - 444 s. str.
  Radioservis ve spolupráci s Českým rozhlasem, Praha 2000, 1. vyd., il.: fotografické přílohy
  Stav: 3x Výborná originální vazba
  Antikvariát 11 (Praha 4 - NUSLE) - 188 Kč