Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Ti nejlepší z nás.

Uri, Helene
Vyd. 1. Knižní klub, 2009. 365 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Ti nejlepší z nás
  Uri, Helene - 2009 - 368 str.
  Mladý jazykovědec Pal Bentzen je pohledný, charismatický a má před sebou slibnou akademickou kariéru. Jeho přímá nadřízená Edith Rinkelová je i v padesáti přitažlivá, ve svém oboru patří mezi špičkou a může se věnovat svým vášním: luxusním botám, včelám a mladým studentům. Nová zaměstnankyně útvaru futuristické lingvistiky Nanna Klevová má neodolatelné kouzlo pro muže i ženy a pracuje na tajemném projektu, který možná bude znamenat ohromný vědecký průlom. Vzájemně je propojuje jemné předivo komplikovaných vztahů - obdiv, rivalita, touha, vášeň. Jen jeden z trojice však tuší, že pro ostatní dva se vyhlídky na zářnou budoucnost brzy rozplynou. Přeložila Jarka Vrbová. 1. vydání.
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 60 Kč
 2. Ti nejlepší z nás
  Helene Uri - 2009 - 368 str.
  Mladý jazykovědec Pal Bentzen je pohledný, charismatický a má před sebou slibnou akademickou kariéru. Jeho přímá nadřízená Edith Rinkelová je i v padesáti přitažlivá a ve svém oboru patří mezi špičku. Nová zaměstnankyně útvaru futuristické lingvistiky Nanna Klevová má neodolatelné kouzlo pro muže i ženy a pracuje na tajemném projektu, který možná bude znamenat ohromný vědecký průlom. Vzájemně je propojuje jemné předivo komplikovaných vztahů - obdiv, rivalita, touha, vášeň. Jen jeden z trojice však tuší, že pro ostatní dva se vyhlídky na zářnou budoucnost brzy rozplynou. Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2009. Vydání první, stran 368. Původní pevná vazba s přebalem. Stav pěkný.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 80 Kč
 3. Ti nejlepší z nás (2009)
  Helene Uri - 2009
  Mladý jazykovědec Pal Bentzen je pohledný, charismatický a má před sebou slibnou akademickou kariéru. Jeho přímá nadřízená Edith Rinkelová je i v padesáti přitažlivá a ve svém oboru patří mezi špičku. Nová zaměstnankyně útvaru futuristické lingvistiky Nanna Klevová má neodolatelné kouzlo pro muže i ženy a pracuje na tajemném projektu, který možná bude znamenat ohromný vědecký průlom. Vzájemně je propojuje jemné předivo komplikovaných vztahů - obdiv, rivalita, touha, vášeň. Jen jeden z trojice však tuší, že pro ostatní dva se vyhlídky na zářnou budoucnost brzy rozplynou
  Antikvariát Olomouc Holice (Olomouc) - 60 Kč
 4. Ti nejlepší z nás
  Uri, Helene - 2009 - 365 s. str.
  Knižní klub, V Praze 2009, 1. vyd.
  Vazba: Pevná s obálkou
  Stav: Dobrý
  Antikvariát Avion (Liberec) - 50 Kč
 5. Ti nejlepší z nás
  Uri, Helene - 2009 - 365 s. str.
  Knižní klub, V Praze 2009, 1. vyd.
  Stav: Výborná originální vazba s přebalem
  Antikvariát 11 (Praha 4 - NUSLE) - 29 Kč
 6. Ti nejlepší z nás - Helene Uri (l16)
  - 2009 - 365 str.
  tel.723 617198 / ...
  Aukro (pirat_tr, teplice) - 35 Kč (aukce)
 7. Ti nejlepší z nás
  Helene Uri - 2009 - 368 str.
  Knižní klub 2009
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 165 Kč