Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Terry Pratchett - portfolio.

Pratchett, Terry; il. Kidby, Paul
1. vyd. Talpress, 1998. 30 s.
 1. Terry Pratchett - Portfolio - Kidby ant.
  Pratchett Terry - 1998
  Překladatel: Jan Kantůrek Nakladatel: Talpress Vazba: paperback
  Úžasná Zeměplocha Terryho Pratchetta, putující vesmírem na hřbetech čtyř slonů, stojících na krunýři obrovské želvy, je domove některých nejpopulárnějších postav, jaké kdy byly vytvořeny ve světě fantastické literatury.
  Obyvatelé Zeměplochy jsou však skuteční, i když je jejich svět trochu... fantastický. Čtenáři mají své oblíbence a vedou zapálené debaty o tom, jak která postava skutečně vypadá.
  Tak teď jsou tady včetně bradavic (s výjimkou Bábi Zlopočasné) a všech ostatních podrobností. Terry Pratchett a malíř Paul Kidby se spojili a společně vytvořili jejich podoby. Zachytili je jak v náčrtcích, tak na barevných tabulích, od neschopného mága Mrakoplaše po Silvera, onoho napůl polidštěného kocoura. Obrázky jsou doplněny krátkými, tradičně seriózními texty.
  Zde jsou obyvatelé Zeměplochy - skuteční!
  Terry Pratchett žije ve Wiltshiru v neustálém strachu, že nestačí zvládnout poštu. Když právě neodpovídá na dopisy, píše knihy - obvykle o Zeměploše. Kromě toho si žije sám pro sebe a snaží se neobtěžovat lidi.
  Paul Kidby se stal ilustrátorem na volné noze v r. 1986. Od té doby pracoval na různých zakázkách od obalů počítačových her po obálky časopisů. Zeměplošské příběhy, které začal číst v roce 1993, ho okamžitě inspirovaly. Paul se svou ženou a třemi dětmi žije v Somerstetu.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 100 Kč
 2. Terry Pratchett - Portfolio
  Terry Pratchett - 1998
  Rok vydání: 1998 ; Vazba: sešit ; Popis: Ilustroval Paul Kidby
  Antikvariát Pardubice - Jan Sakař (Pardubice) - 100 Kč