Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Temnota kovaná v ohni.

Evans, Chris
1. vyd. Fantom Print, 2011. 317 s.
 1. stejná vydání

  Temnota kovaná v ohni


  (A Darkness Forged in Fire)
  Temnota kovaná v ohni
  Evans Chris
  Nebojíme se plamene, přestože nás spaluje,
  Nebojíme se ohně, přestože nás pohlcuje,
  A nebojíme se jeho jasu,
  Ačkoliv odhaluje temnotu našich duší,
  Protože v něm spočívá naše síla.
  Železní elfové – Přísaha krve
  Temnota kovaná v ohni nás coby první kniha ze série fascinujících vyprávění zavádí do nelítostného světa luku a šípu… mušket a kanónů… magie a diplomacie – v Impériu balancujícím na pokraji války.
  V tomto světě je Konowa Rychlý Drak, bývalý velitel Imperiálních jednotek Železných elfů, považován za někoho zcela neobyčejného. Za vraždu zrádného místokrále byl odsouzen a v nemilosti uvržen na místo, které nenáviděl snad nejvíce – do lesa.
  Smířen se svým osudem nyní touží pouze po klidu… jenže pro Konowu nic tak jednoduchého neexistuje. Záhadná a svůdná dcera elfkynanského guvernéra jej vyhledá v nebezpečné divočině, aby mu předala královský výnos, kterým je s okamžitou platností opět povolán do služby jako důstojník Imperiální armády.
  Mezitím na východě zvěstuje padající Červená Hvězda návrat magie, jež na dlouhou dobu ze země zmizela. Zběsilý závod o její získání může začít. Pro Konowu to je šance na vykoupení – dokonce i v případě, že vše vypadá jako sebevražedná mise. Vojáci, které má Konowa k dispozici, nejsou zdaleka takoví, jaké by si přál a navíc musí plnit rozkazy neschopného prince. Ale nejhorší je, že jeho hlavním protivníkem v riskantní honbě za Hvězdou je obávaná Stínová vládkyně – legendární elfí čarodějnice…
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 242 Kč
 2. Temnota kovaná v ohni
  Evans Chris , ill. --- - 2011 - 317 str.
  pevná papírová s obálkou - Akční, dobrodružné fantasy. Kniha v pěkném stavu.
  Antikvariát Beneš (Plzeň) - 170 Kč