Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Těla, samá těla- : flash.

Farmer, Philip José
Aradan, 1996. 246 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Farmer, Philip J.: TĚLA, SAMÁ TĚLA...
  - 246 str.
  Po dlouholetém pobytu ve vesmíru přistává na Zemi kosmická loď Terra. Členové posádky nacházejí Zemi a pozemskou civilizaci v úplně jiném stavu. Země byla v minulosti skoro zničena díky nevydařeným energetickým experimentům. Lidé, kteří přežili zhoubné působení slunečního záření, žijí primitivním způsobem v harmonickém soužití s přírodou na troskách bývalých měst. Kapitán Terry – Peter Stagg je vybrán jako symbol kultu plodnosti, který vyznávají obyvatelé na území bývalých Spojených států. Toto postavení přináší Petrovi nevyčerpatelnou sexuální zdatnost, ale také pravděpodobnost konce ve formě rituální oběti. AUTOR: Philip José Farmer (Philip Farmer, Philip J. Farmer) ORIGINÁL: Flesh PŘEKLAD: Dittmar Chmelař VAZBA: měkká (paperback, brož) POČET STRAN: 246 PŮVODNÍ CENA: Kč 99,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 78 Kč
 2. Těla, samá těla…
  Farmer Philip José - 1996 - 246 stran, brožovaná str.
  Po dlouholetém pobytu ve vesmíru přistává na Zemi kosmická loď Terra.Členové posádky nacházejí Zemi a pozemskou civilizaci v úplně jiném stavu. Země byla v minulosti skoro zničena díky nevydařeným energetickým experimentům. Lidé, kteří přežili zhoubné působení slunečního záření, žijí primitivním způsobem v harmonickém soužití s přírodou na troskách bývalých měst. Kapitán Terry – Peter Stagg je vybrán jako symbol kultu plodnosti, který vyznávají obyvatelé na území bývalých Spojených států. Toto postavení přináší Petrovi nevyčerpatelnou sexuální zdatnost, ale také pravděpodobnost konce ve forměrituální oběti.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 60 Kč
 3. Těla, samá těla... ant.
  Farmer Philip José
  Po dlouholetém pobytu ve vesmíru přistává na Zemi kosmická loď Terra. Členové posádky nacházejí Zemi a pozemskou civilizaci v úplně jiném stavu. Země byla v minulosti skoro zničena díky nevydařeným energetickým experimentům. Lidé, kteří přežili zhoubné působení slunečního záření, žijí primitivním způsobem v harmonickém soužití s přírodou na troskách bývalých měst. Kapitán Terry - Peter Stagg je vybrán jako symbol kultu plodnosti, který vyznávají obyvatelé na území bývalých Spojených států. Toto postavení přináší Petrovi nevyčerpatelnou sexuální zdatnost, ale také pravděpodobnost konce ve formě rituální oběti.
  Stav: zachovalá
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 50 Kč
 4. Farmer P.J. - Těla, samá těla
  - 1996
  Vydavatel: Aradan, Ostrava, 1996 Vazba: brožovaná, laminovaná, stav výborný - jako nová
  ANTIKnihy (Náchod) - 45 Kč
 5. Těla, samá těla...
  Farmer, Philip José - 1996 - 246 str.
  Vazba: brožovaná. Stav: Výborný.
  Antikvariát Vltavín (Praha 1) - 60 Kč
 6. Těla, samá těla...
  Farmer Philip José - 1996 - 246 str.
  nakl. Aradan, 1996, brožovaná, 246 stran, pěkný stav
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 49 Kč
 7. Těla, samá těla...
  Farmer Philip José - 1996 - 246 str.
  Aradan 1996
  Antikvariát Čierne na Bielom (SR) (Trenčín) - 1.50 € / 39 Kč