Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Tehdy a teď : z Coney Islandu až sem.

Heller, Joseph
BB art, 1998. 227 s., obr. příl

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Král krysa
  Miéville China
  Něco se probouzí v londýnské temnotě, v prachu a krvi se dere ze svého území. Něco zabilo Saulova otce a Saul teď má za tento zločin zaplatit. Ale do Saulovy cely vnikne stín městského odpadu a odvede ho na svobodu. Stín jménem Král Krysa. V temné území za fasádou Londýna, ve stokách a slumech a pustých prohnilých místech, se musí Saul naučit svou opravdovou přirozenost.
  Groteskní vražedný rock města jako výuka. Mysteriózní síly se připravují na rozhodující boj. S drum'n'bassem dunícím v uličkách Saul konfrontuje svůj bizarní odkaz - ve vykřičených částech jižního Londýna, v srdci temnoty, na shromáždění Junglist Terroru. Jak říkají DJs? Je čas Zlýho!
  Román Král Krysa je svěžím a nestárnoucím debutem Chiny Miévilla, podle mnohých nejdůležitějšího spisovatelského objevu na fantastické scéně počátku 21. století. Po zásluze získanou pověst stvrzuje i rané dílo z roku 1998, kritika již tehdy nešetřila chválou na tento ponurý fantastický příběh, jehož děj se odehrává v ulicích nočního Londýna. Město zde ožívá a dýchá temnou atmosférou, lákavou a nebezpečnou, prodchnutou dávnými mýty, na které nelze zapomenout. S knihou raději nevycházejte ven po setmění, v okolních stínech by vás mohlo potkat cosi děsivého…
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 224 Kč
 2. Tehdy a teď - Z Coney Islandu až sem
  Heller, Joseph - 1998
  Rok: 1998; Vydavatel: BB/art; Velikost: 16 × 23,5 cm; Počet stran: 227; Vazba: pevná s přebalem; Poznámka: pěkný stav;
  Antikvariát Bastion (Tábor) - 80 Kč
 3. Tehdy a teď, Z Coney Islandu až sem
  Heller, Joseph - 1998 - 227 str.
  přeložil Miroslav Jindra
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 50 Kč