Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Taneční hodiny pro starší a pokročilé.

Hrabal, Bohumil; il. Šafránek, Jan
Vyd. 9. Mladá fronta, 2000. 94 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. TANEČNÍ HODINY PRO STARŠÍ A POKROČILÉ
  TANEČNÍ HODINY PRO STARŠÍ A POKROČILÉ (Bohumil HRABAL)
  2000, 9. VYDÁNÍ, 96 STRAN, PEVNÁ VAZBA S PŘEBALEM, NOVÁ KNIHA Příběh novely je naprosto nepodstatný, stejně jako samotná pointa. Tento monolog víceméně sám se sebou vede zestárlý strýc Pepin, který se snaží vzpomínat na ztracené mládí, poučit a především zaujmout mladou slečnu Kamilu, která ho nakonec odmění pohledem na její nahé tělo (to vše se ale čtenář dozvídá až na úplném konci). Jinak je onen monolog slepenicí nejrůznějších momentů a situací z Pepinova života - stařec vypráví o Janu Husovi, svatém Václavu, svých nápadnicích a milenkách, básníku Bondym, ale uvažuje i nad tím, který druh piva je nejlepší nebo jestli se nežilo za Rakouska lépe. Důležitým zdrojem vypravěčovy "životní moudrosti" je snář Anny Novákové. Pepin zná zpaměti nepřeberné množství nejrůznějších snů, které se nějakým způsobem váží k milostnému životu dané osoby a vždy díky těmto znalostem dokáže některou dívku naprosto pobláznit nebo naopak, pokud se mu nelíbila, odehnat. Dalším důležitým mezníkem je pro staříka Pohlavní zdravověda páně Batisty, na kterou se také často odvolává.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 149 Kč
 2. Taneční hodiny pro starší a pokročilé
  Hrabal, Bohumil , ill. Šafránek, Jan - 2000 - 94 s. str.
  Mladá fronta, Praha 2000, 9. vyd., il.: Šafránek, Jan
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný
  Příběh novely je naprosto nepodstatný, stejně jako samotná pointa. Tento monolog víceméně sám se sebou vede zestárlý strýc Pepin, který se snaží vzpomínat na ztracené mládí, poučit a především zaujmout mladou slečnu Kamilu, která ho nakonec odmění pohledem na její nahé tělo (to vše se ale čtenář dozvídá až na úplném konci).Jinak je onen monolog slepenicí nejrůznějších momentů a situací z Pepinova života - stařec vypráví o Janu Husovi, svatém Václavu, svých nápadnicích a milenkách, básníku Bondym, ale uvažuje i nad tím, který druh piva je nejlepší nebo jestli se nežilo za Rakouska lépe.Důležitým zdrojem vypravěčovy "životní moudrosti" je snář Anny Novákové. Pepin zná zpaměti nepřeberné množství nejrůznějších snů, které se nějakým způsobem váží k milostnému životu dané osoby a vždy díky těmto znalostem dokáže některou dívku naprosto pobláznit nebo naopak, pokud se mu nelíbila, odehnat. Dalším důležitým mezníkem je pro staříka Pohlavní zdravověda páně Batisty, na kterou se také často odvolává.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 80 Kč
 3. Taneční hodiny pro starší a pokročilé
  Hrabal Bohumil - 1995 - 101 str.
  mírně opotřebovaná, vydavatel: Československý spisovatel, rok vydání :1995, vydání: 3, přebal: lehce opotřebovaný, 101 str.
  Antikvariát MarLen (Svitavy) - 95 Kč
 4. Bohumil Hrabal -Taneční hodiny pro starší a pokročilé
  - 2000
  Vydavatelství, nakladatelství: MF 2000 ? Počet stran: 96 ? Stav: Pěkný stav. ? Ilustrace, přílohy: - ? klíčová slova, poznámky: -
  Antikvariát Trutnov (Trutnov) - 90 Kč
 5. Taneční hodiny pro starší a pokročilé
  Hrabal Bohumil , ill. 1 x čb. il. Jan J. Šafránek - 2000 - 94 str.
  pevná papírová s obálkou - pěkný stav.
  Antikvariát Beneš (Plzeň) - 90 Kč
 6. Taneční hodiny pro starší a pokročilé
  Hrabal Bohumil
  ČS Praha 1964, celopl. vazba, 92 stran, 8°, dobře zachováno
  Antikvariát Felix Jenewein (Kutná Hora) - 80 Kč
 7. Bohumil Hrabal Taneční hodiny pro starší a pokročilé

  Vydala Mladá fronta, Praha 2000
  Krakonošův antikvariát [internet] - 100 Kč
 8. Taneční hodiny pro starší a pokročilé
  Bohumil Hrabal
  Praha : Mladá fronta
  Antikvariát Aurora (Praha 1) - 100 Kč