Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Tanec za jedna, matika za pět : Pro čtenáře od 13 let.

Blobel, Brigitte
1. vyd. Egmont ČR, 1994. 99 s.
Edice: Srdíčka

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. TANEC ZA JEDNA, MATIKA ZA PĚT - Brigitte Blobelová

  vazba tvrdá, lamino, zachovalé 1. vydání, 99 stran, překlad - Stanislav Šimek Nika má velkou vášeň - balet. Když se však její otec dozví, že známky z matematiky a fyziky nemá zrovna exelentní, balet zakáže. Nika se trápí a snaží se zákaz obejít. Po čase se seznámí s Janem, díky jehož doučování si známky opraví. Zamilují se do sebe. V době zákazu ji její babička tajně bere za slečnou Veronikou, trenérkou baletu. Ta řekne, že podle jejího názoru má Nika velký talent a mohla by zkusit zkoušky na baletní školu. Rodina je nadšená. Autor Známá a renomovaná německá autorka literatury pro děti a mládež, scénáristka a novinářka vydala řadu oblíbených titulů. Pochází z Hamburku a dlouho pracovala v tiskové agentuře ve Frankfurtu nad Mohanem. Je vdaná a má čtyři děti různého věku, dvě nejstarší už také založily rodiny. Zdroj životopisu zadní strana knihy Na útěku. (zvířecí pohotovost)
  Antikvariát Lovosice [Lovosice] - 11 Kč
 2. TANEC ZA JEDNA, MATIKA ZA PĚT - Blobelová, Brigitte

  vazba tvrdá lamino, pěkné 1. vydání, 99 stran, překlad - Stanislav Šimek Nika má velkou vášeň - balet. Když se však její otec dozví, že známky z matematiky a fyziky nemá zrovna exelentní, balet zakáže. Nika se trápí a snaží se zákaz obejít. Po čase se seznámí s Janem, díky jehož doučování si známky opraví. Zamilují se do sebe. V době zákazu ji její babička tajně bere za slečnou Veronikou, trenérkou baletu. Ta řekne, že podle jejího názoru má Nika velký talent a mohla by zkusit zkoušky na baletní školu. Rodina je nadšená. Autor Známá a renomovaná německá autorka literatury pro děti a mládež, scénáristka a novinářka vydala řadu oblíbených titulů. Pochází z Hamburku a dlouho pracovala v tiskové agentuře ve Frankfurtu nad Mohanem. Je vdaná a má čtyři děti různého věku, dvě nejstarší už také založily rodiny. Zdroj životopisu zadní strana knihy Na útěku.
  Antikvariát Lovosice [Lovosice] - 11 Kč
 3. TANEC ZA JEDNA, MATIKA ZA PĚT - Brigitte Blobelová

  vazba tvrdá lamino, pěkné 1. vydání, 99 stran, překlad - Stanislav Šimek Nika má velkou vášeň - balet. Když se však její otec dozví, že známky z matematiky a fyziky nemá zrovna exelentní, balet zakáže. Nika se trápí a snaží se zákaz obejít. Po čase se seznámí s Janem, díky jehož doučování si známky opraví...
  Antikvariát Lovosice [Lovosice] - 5 Kč
 4. Tanec za jedna, matika za pět
  Blobelova Brigitte - 1994 - 100 str.
  Egmont, Praha 1994. 100 stran
  Vazba: původní lamino 8°
  Stav: dobrý
  překlad Stanislav Šimek
  Antikvariát Bílé vrány (Uherské Hradiště) - 30 Kč
 5. Tanec za jedna, matika za pět
  Blobel, Brigitte - 1994 - 99 s. str.
  Egmont ČR, Praha 1994, 1. vyd.
  Vazba: Vazaná-lamino
  Stav: Pěkná
  Antikvariát S (Humpolec) - 30 Kč
 6. Tanec za jedna, matika za pět
  Blobel, Brigitte - 1994 - 99 s. str.
  Egmont ČR, Praha 1994, 1. vyd., 99 s.
  Vazba: pevná, omyvatelná
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Malý čtenář [internet] - 50 Kč