Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Taktika chyby.

Dickson, Gordon R
Wales, 2002. 260 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Dickson, Gordon R.: TAKTIKA CHYBY
  - 260 str.
  Výheň rozmanitých světů začíná člověka přetavovat na specializované kultury a Země přestává být středobodem člověkem obývaného vesmíru. Na jedné z periferních planet se střetávají dva muži – mocný a vlivný senátor pozemské Koalice podporuje kolonii Neulandii, která se svou agresivní expanzí dostává do sporu se starousedlíky z Bakhally, zatímco na druhé straně se mu postaví mladý bezvýznamný důstojník Cletus Grahame. Drobné partyzánské šarvátky přerůstají v otevřený konflikt. Šachová partie započatá na palubě kosmické lodi, pokračuje s novými figurkami… AUTOR: Gordon R. Dickson (Gordon Rupert Dickson) ORIGINÁL: Tactics of Mistake PŘEKLAD: Emil Labaj VAZBA: měkká - paperback - brož POČET STRAN: 260
  Scifík.cz (Praha 5) - 98 Kč
 2. Taktika chyby
  Gordon R. Dickson - 2002
  Výheň rozmanitých světů začíná člověka přetavovat na specializované kultury a Země přestává být středobodem člověkem obývaného vesmíru. Na jedné z periferních planet se střetávají dva muži – mocný a vlivný senátor pozemské Koalice podporuje kolonii Neulandii, která se svou agresivní expanzí dostává do sporu se starousedlíky z Bakhally, zatímco na druhé straně se mu postaví mladý bezvýznamný důstojník Cletus Grahame. Drobné partyzánské šarvátky přerůstají v otevřený konflikt. Šachová partie započatá na palubě kosmické lodi, pokračuje s novými figurkami… Vydalo nakladatelství Wales, 2002. Přeložil Emil Labaj. Původní brož, nepatrně odřená, 260 stran, rozměr: 11 x 18 cm. Velmi dobrý stav (viz obr.)
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 70 Kč
 3. Taktika chyby
  Gordon R. Dickson - 2002 - 260 str.
  Výheň rozmanitých světů začíná člověka přetavovat na specializované kultury a Země přestává být středobodem člověkem obývaného vesmíru. Na jedné z periferních planet se střetávají dva muži – mocný a vlivný senátor pozemské Koalice podporuje kolonii Neulandii, která se svou agresivní expanzí dostává do sporu se starousedlíky z Bakhally, zatímco na druhé straně se mu postaví mladý bezvýznamný důstojník Cletus Grahame. Drobné partyzánské šarvátky přerůstají v otevřený konflikt. Šachová partie započatá na palubě kosmické lodi, pokračuje s novými figurkami… Vydalo nakladatelství Wales, 2002. Přeložil Emil Labaj. Stran 260. Původní brož, měkká vazba. Stav pěkný.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 80 Kč
 4. Taktika chyby ant.
  Dickson Gordon Rupert
  Výheň rozmanitých světů začíná člověka přetavovat na specializované kultury a Země přestává být středobodem člověkem obývaného vesmíru.
  Na jedné z periferních planet se střetávají dva muži - mocný a vlivný senátor pozemské Koalice podporuje kolonii Neulandii, která se svou agresivní expanzí dostává do sporu se starousedlíky z Bakhally, zatímco na druhé straně se mu postaví mladý bezvýznamný důstojník Cletus Grahame. Drobné partyzánské šarvátky přerůstají v otevřený konflikt. Šachová partie započatá na palubě kosmické lodi, pokračuje s novými figurkami...
  Stav: zachovalá
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 100 Kč
 5. Taktika chyby
  G. R. Dickson - 2002
  Vydáno: 2002 Stav: brožovaná, výborný
  Antikvariát u pošty (Ostrava) - 70 Kč
 6. Taktika chyby
  Dickson Gordon R. - 2002
  Václav Soukup - Wales 2002
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 60 Kč
 7. Taktika chyby
  DICKSON Gordon R. - 2002
  nakl. Wales, brož.
  Antikvariát Nika (Praha 5) - 80 Kč