Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Tajné společnosti.

Signier, Jean-François
1. vyd. Fortuna Libri, 2007. 239 s.
 1. Tajné společnosti
  Jean-Francois Signier a kol. - 2007
  Již název knihy naznačuje, že tato publikace je věnována velmi aktuálnímu tématu, jež se – především díky knihám jako Šifra mistra Leonarda – dostalo v posledních letech do popředí úvah i rozhovorů publicistů i čtenářské veřejnosti. Na rozdíl od uvedené knihy i dalších kontroverzních beletristických zpracování tohoto momentálně módního tématu se tato publikace soustřeďuje na komentování spolehlivých a odborně doložených informací o náboženských, iniciačních, politických i zločineckých tajných společnostech od dob starého Egypta po současnost. Čtenář se díky ní dozví o vzniku těchto společností, jejich ceremoniálech, symbolice i hlavních představitelích. Získá tak zajímavé informace o starořeckých orfistech, keltských druidech, templářích i iluminátech, o členech společnosti Opus Dei, karbonářích, děkabristech, členech Ku-klux-klanu, jakož i o africkém šamanismu, islámských sektách různých jiných extremistických společenstvích. Suma sumárum – publikace poskytuje přehled všech tajných společností, jak postupně vznikaly v průběhu dějin v různých částech světa. Text je doplněn množstvím autentických ilustrací. Nakl. Fortuna Libri, Praha, 2007. Původní vazba, 240 stran, rozměr: 23 × 27,5 cm. Velmi dobrý stav (viz obr.).
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 260 Kč
 2. Tajné společnosti
  Jean-Francois Signier a kol. - 2007
  Již název knihy naznačuje, že tato publikace je věnována velmi aktuálnímu tématu, jež se – především díky knihám jako Šifra mistra Leonarda – dostalo v posledních letech do popředí úvah i rozhovorů publicistů i čtenářské veřejnosti. Na rozdíl od uvedené knihy i dalších kontroverzních beletristických zpracování tohoto momentálně módního tématu se tato publikace soustřeďuje na komentování spolehlivých a odborně doložených informací o náboženských, iniciačních, politických i zločineckých tajných společnostech od dob starého Egypta po současnost. Čtenář se díky ní dozví o vzniku těchto společností, jejich ceremoniálech, symbolice i hlavních představitelích. Získá tak zajímavé informace o starořeckých orfistech, keltských druidech, templářích i iluminátech, o členech společnosti Opus Dei, karbonářích, děkabristech, členech Ku-klux-klanu, jakož i o africkém šamanismu, islámských sektách různých jiných extremistických společenstvích. Suma sumárum – publikace poskytuje přehled všech tajných společností, jak postupně vznikaly v průběhu dějin v různých částech světa. Text je doplněn množstvím autentických ilustrací. Nakl. Fortuna Libri, Praha, 2007. Původní vazba, 240 stran, rozměr: 24 × 28 cm. Velmi dobrý stav (viz obr.).
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 480 Kč
 3. Tajné společnosti
  Signier, Jean-François - 2007 - 239 s. str.
  Fortuna Libri, Praha 2007, 1. vyd.
  Vazba: původní
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 200 Kč
 4. Tajné společnosti
  Signier, Jean-François - 2007 - 239 s. str.
  Fortuna Libri, Praha 2007, 1. vyd.
  Vazba: tvrdá
  Stav: výborný stav
  Antikvariát-pce.cz (Pardubice) - 170 Kč
 5. Singier Jean-Francois a kol.- Tajné společnosti
  - 2007 - 240 str.
  Fortuna Libri Praha 2007 (Larousse 2005), vydání první, pevná vazba, velký formát, 240 stran, výborný stav.
  Antikvariát JANQAS (Česká Třebová) - 340 Kč
 6. Tajné společnosti
  Signier J.F. a kolektiv - 2007
  Fortuna Libri, 2007, bohaté ilustrace, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 280 Kč
 7. Tajné společnosti
  Jean-Francois Signier - 2007 - 239 str.
  Fortuna Libri 2007
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 245 Kč
 8. Tajné společnosti
  Jean-Fran. Signier - 2007
  Toto zajímavé dílo poodhaluje roušku mnoha tajemství, živě a poutavě vypráví o tématech jako tajemné zasvěcovací rituály, symboly a znamení, cesty duc
  Antikvariát Hledající (Praha 6) - 350 Kč
 9. Tajné společnosti
  SIGNIER Jean-Francois - 2007
  A 4, ještě ve folii
  Antikvariát Čejka (Praha 5) - 500 Kč
 10. Tajné společnosti
  SIGNIER Jean Francois - 2007
  vyd. Fortuna Libri, A4, pěkný stav
  Antikvariát Nika (Praha 5) - 140 Kč