Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Tajemství pergamenu.

Rubinstein, Matt
Vyd. 1. Jota, 2007. 321 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. TAJEMSTVÍ PERGAMENU
  TAJEMSTVÍ PERGAMENU (Matt RUBINSTEIN)
  2007, 1. VYDÁNÍ, 324 STRAN, PEVNÁ VAZBA S PŘEBALEM, SPODNÍ A ČÁST BOČNÍ OŘÍZKY ZAŽLOUTLÁ, NOVÁ KNIHA V jádru tohoto znepokojujícího napínavého románu a literárního milostného příběhu leží prastarý rukopis, psaný v jakémsi zapomenutém jazyce.Překladatel a jazykový expert Jack narazí v kryptě starého kamenného kostela v Sydney na ukrytý rukopis. Ten je psán tajemným písmem, obsahuje podivné ilustrace, a cosi v něm naznačuje jakási velká tajemství. Beth, dívka, se kterou Jack chodí, věří, že tento rukopis obsahuje odpovědi na otázky ohledně jejího mrtvého otce. Jack má ale podezření, že rukopis skrývá něco mnohem většího. Je to snad něčí žertík, nějaký tajný kód – nebo je to nějaký zapomenutý jazyk? Jak je vlastně starý? Co vlastně skrývá? A co leží za jeho schopností přivlastnit si ty, kteří ho najdou? Jack se pouští do horečnatého pátrání, aby svému objevu porozuměl – nápovědu hledá v kryptologii a soudním lékařství, u překladatelů a filosofů, záchranářů a knihovníků, křižáckých rytířů i bláznivých mnichů. Každá nová odbočka v tomto labyrintu ho ale jen odvádí dál od pravdy. Co vlastně hledá? Jackova posedlost začne ohrožovat všechno, čeho si až dosud nejvíc považoval.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 259 Kč
 2. Tajemství pergamenu od Matt Rubinstein
  - 2007
  Tajemství pergamenu od Matt Rubinstein. V jádru tohoto znepokojujícího napínavého románu a literárního milostného příběhu leží prastarý rukopis, psaný v jakémsi zapomenutém jazyce… Překladatel a jazykový expert Jack narazí v kryptě starého kamenného kostela v Sydney na ukrytý rukopis. Ten je psán tajemným písmem, obsahuje podivné ilustrace, a cosi v něm naznačuje... Vydáno 2007. Stran 321. Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 87 Kč
 3. Tajemství pergamenu
  Rubinstein, Matt - 2007 - 321 s. str.
  Jota, Brno 2007, 1. vyd.
  Stav: velmi pěkný
  Antikvariát Přelouč (Přelouč) - 60 Kč
 4. Tajemství pergamenu
  Matt Rubinstein - 2007 - 324 str.
  Jota, Brno, téměř výborný stav, nepatrné oděrky, pevná karton. vazba s orig. přebalem, vydání první, Zdeněk Hnilička,, 324 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 100 Kč
 5. Tajemství pergamenu
  Matt Rubinstein - 2007 - 321 str.
  [z anglického originálu ... přeložil Zdeněk Hnilička], 321 s. ; 21 cm
  Antikvariát Aurora (Praha 1) - 90 Kč
 6. Tajemství pergamenů
  Matt Rubinstein - 2007 - 320 str.
  Jota 2007
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 95 Kč
 7. Tajemství pergamenu
  Matt Rubinstein - 2007 - 316 str.
  Jota 2007
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 65 Kč