Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Svatý Michal.

Kozák, Jan
1. vyd. Československý spisovatel, 1971. 205, [2] s.
Edice: Žatva

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Svatý Michal od Jan Kozák
  - 1971
  Svatý Michal od Jan Kozák. Michal a Vilém byli rivalové odjakživa. Napřed sváděli zápas o lásku krásné Kateřiny - zvítězil Michal - a potom o to, jak se bude dál žít; to zase zvítězil Vilém, a ne snadno, protože rolníku Michalovi se do společného hospodaření vůbec nechtělo. A třebaže od té doby uplynulo hodně vody, Michal se osvědčil jako nápaditý a podnikavý předseda družstva a oba muži už léta stojí v čele obce, jejich rivalita trvá. Co takové soutěžení dokáže způsobit, když dva chtějí vlastně totéž, jenom si to každý z nich představuje trošičku jinak, poznáme v bujarých příhodách, v nichž Jan Kozák uvádí čtenáře do vsi Poříčí, do úrodného vinorodého kraje pod Vihorlatem počátkem 60. let. Vydáno 1971. Stran 205. Natržený přebal.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 45 Kč
 2. Svatý Michal od Jan Kozák
  - 1971
  Svatý Michal od Jan Kozák. Michal a Vilém byli rivalové odjakživa. Napřed sváděli zápas o lásku krásné Kateřiny - zvítězil Michal - a potom o to, jak se bude dál žít; to zase zvítězil Vilém, a ne snadno, protože rolníku Michalovi se do společného hospodaření vůbec nechtělo. A třebaže od té doby uplynulo hodně vody, Michal se osvědčil jako nápaditý a podnikavý... Vydáno 1971. Stran 190. Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 49 Kč
 3. Svatý Michal od Jan Kozák
  - 1971
  Svatý Michal od Jan Kozák. Michal a Vilém byli rivalové odjakživa. Napřed sváděli zápas o lásku krásné Kateřiny - zvítězil Michal - a potom o to, jak se bude dál žít; to zase zvítězil Vilém, a ne snadno, protože rolníku Michalovi se do společného hospodaření vůbec nechtělo. A třebaže od té doby uplynulo hodně vody, Michal se osvědčil jako nápaditý a podni... Vydáno 1971. Stran 205. Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 32 Kč
 4. Svatý Michal
  Kozák, Jan - 1971 - 205 s. str.
  Československý spisovatel, Praha 1971, 1. vyd.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 40 Kč
 5. Svatý Michal (Ocpl, 208 s., b. ob., raz.)
  Kozák Jan - 1971
  S Žatva 1971
  Antikvarium (Zlín, Brno, Praha) - 55 Kč
 6. Svatý Michal
  - 1971 - 208 str.
  Kozák J., 1971 vydal Čs.spisovatel, 208 str., stav velmi dobrý, vázaná bez obálky
  Antikvariát L + P (Stará Boleslav) - 17 Kč