Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Svatý Leibowitz a vládkyně divokých koní.

Miller, Walter M
Vyd. 1. Laser, 2005. 573 s.
Edice: SF ; sv. 166

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Miller, Walter: SVATÝ LEIBOWITZ A VLÁDKYNĚ DIVOKÝCH KONÍ
  - 576 str.
  Téměř čtyřicet let po vydání Chvalozpěvu na Leibowitze, jednoho z nejdůležitějších a nejhlubších sci-fi románů všech dob, přichází Svatý Leibowitz a Vládkyně divokých koní, syrový, brilantní a strhující příběh tajemství, mystiky a božího šílenství. Ve středu postnukleárního temného věku je katolická církev, rozpolcená vnitřním svárem, stále začleněna do urputného boje o moc se světskými vládci zpustošených USA. Bratr Černozub svatý Jiří, jeden z mnichů svatého Leibowitze, muž ztrácející své poslání, je odveden charismatickým kardinálem Eliou Hnědáčkem. S Hnědáčkem neúnavně a tajně pracujícím pro konečné vítězství církve je Černozub brzy smeten událostmi – a vlastními bouřlivými emocemi – jak se církev pouští do poslední křížové výpravy. Duchaplný, ironický a propracovaný, Svatý Leibowitz a Vládkyně divokých koní je příhodnou upomínkou na jednoho z nejlepších spisovatelů sci-fi. AUTOR: Walter M. Miller, Jr. (Walter Michael Miller, Jr.) ORIGINÁL: Saint Leibowitz and the Wild Horse PŘEKLAD: Zdeňka Lukovská, Martin D. Antonín, Lucie Krobotová VAZBA: měkká - paperback - brož POČET STRAN: 576 PŮVODNÍ CENA: Kč 279,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 138 Kč
 2. stejná vydání

  Svatý Leibowitz a vládkyně divokých koní


  (Saint Leibowitz and the wild horse woman)
  Svatý Leibowitz a vládkyně divokých koní
  Miller jr. M. Walter
  Téměř čtyřicet let po vydání Chvalozpěvu na Leibowitze, jednoho z nejdůležitějších a nejhlubších sci-fi románů všech dob, přichází Svatý Leibowitz a Vládkyně divokých koní, syrový, brilantní a strhující příběh tajemství, mystiky a božího šílenství.
  Ve středu postnukleárního temného věku je katolická církev, rozpolcená vnitřním svárem, stále začleněna do urputného boje o moc se světskými vládci zpustošených USA. Bratr Černozub svatý Jiří, jeden z mnichů svatého Leibowitze, muž ztrácející své poslání, je odveden charismatickým kardinálem Eliou Hnědáčkem. S Hnědáčkem neúnavně a tajně pracujícím pro konečné vítězství církve je Černozub brzy smeten událostmi - a vlastními bouřlivými emocemi - jak se církev pouští do poslední křížové výpravy.
  Duchaplný, ironický a propracovaný, Svatý Leibowitz a Vládkyně divokých koní je příhodnou upomínkou na jednoho z nejlepších spisovatelů sci-fi.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 251 Kč
 3. Svatý Leibowitz a vládkyně divokých koní (ed. SF, sv. 166)
  Walter M. Miller - 2005 - 576 str.
  Laser-books, Plzeň, velmi dobrý stav, nepatrně odřené hrany desek, vytržený 1. list, nepatrně nažloutlé listy, ohnutý roh zadní strany desek, brož, 1. vydání, překlad Zdeňka Lukovská, Martin D. Antonín, Lucie Krobotová, 576 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 160 Kč
 4. Miller W.M. - Svatý Leibowitz a vládkyně divokých

  24 7/17 jako nová Při ...
  Aukro (antikvariatbs, Praha 11) - 150 Kč (KUP TEĎ)
 5. Svatý Leibowitz a vládkyně divokých koní
  Miller, Watler Michael - 2005 - 575 str.
  Laser 2005
  Červený knír (Dobřejovice) - 80 Kč