Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Stop civilizačním nemocem : encyklopedie nejen zdravé výživy.

Kovář, Ladislav
Fontána, 1998. 200 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. STOP CIVILIZAČNÍM NEMOCEM
  LADISLAV KOVÁŘ - 1998 - 200 str.
  Fontána, Olomouc, 1998, orig. pevná laminovazba, výborný stav knihy, 200 stran.Fontána, Olomouc, 1998, orig. pevná laminovazba, výborný stav knihy, 200 stran.Autor publikace se pokusil z hromady názorů a informací a zdravé výživě vybrat a ověřit ty, které jsou nejvhodnější pro obyvatele České republiky. Kniha je jakýsi "koncentrát" veškerých znalostí, které slouží pro zvýšení kvality života každého člověka, u kterého se zatím civilizační nemoci neprojevily, ale nachází se "díky" modernímu způsobu života a ohrození, dále pro osoby, u kterých se tyto příznaky začínají objevovat a samozřejmě pro ty, u nichž se již zcela projevily. Jedná se hlavně o srdečně-cévní choroby, nádorová onemocnění, cukrovku, dnu, prostatu, nemoci zažívání, jater, ledvin, poruchy,tlaku, obezitu a další. Pokud někdo těmito nemocemi již trpí, najde zde jasný a stručný návod, co dělat.
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 100 Kč
 2. STOP CIVILIZAČNÍM NEMOCEM, ENCYKLOPEDIE ZDRAVÉ VÝŽIVY
  LADISLAV KOVÁŘ - 1998 - 200 str.
  Fontána, Olomouc, 1998, orig. pevná laminovazba, výborný stav knihy, 200 stran.Autor publikace se pokusil z hromady názorů a informací a zdravé výživě vybrat a ověřit ty, které jsou nejvhodnější pro obyvatele České republiky. Kniha je jakýsi "koncentrát" veškerých znalostí, které slouží pro zvýšení kvality života každého člověka, u kterého se zatím civilizační nemoci neprojevily, ale nachází se "díky" modernímu způsobu života a ohrození, dále pro osoby, u kterých se tyto příznaky začínají objevovat a samozřejmě pro ty, u nichž se již zcela projevily. Jedná se hlavně o srdečně-cévní choroby, nádorová onemocnění, cukrovku, dnu, prostatu, nemoci zažívání, jater, ledvin, poruchy,tlaku, obezitu a další. Pokud někdo těmito nemocemi již trpí, najde zde jasný a stručný návod, co dělat.
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 95 Kč
 3. Stop civilizačním nemocem (encyklopedie nejen zdravé výživy)
  Ladislav Kovář - 1998 - 200 str.
  Fontána, Olomouc, velmi dobrý stav, orig. lesklá lamino. vazba, nalepen zbytek štítku s cenou, listy slabě nažloutlé v krajích, tabulky, čb ilustr., 200 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 100 Kč
 4. Stop civilizačním nemocem
  Kovář Ladislav - 1998 - 200 str.
  Encyklopedie nejen zdravé výživy, nakl. Fontána, 1998, vázaná, lamino, 200 stran, výborný stav
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 80 Kč
 5. Stop civilizačním nemocem
  Ladislav kovář - 1998 - 200 str.
  Fontána 1998
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 120 Kč