Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Stíny nad Notre Dame.

Schauer, Herbert; Bonhoff, Otto
1. vyd. Naše vojsko, 1973. 238, [1] s.
Edice: Živé knihy. Edice Čes. SPB ; Sv. 99

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. STÍNY NAD NOTRE DAME
  STÍNY NAD NOTRE DAME (Herbert SCHAUER, Otto BONHOFF)
  1973, 1. VYDÁNÍ, 240 STRAN, CELOPLÁTĚNÁ VAZBA S PŘEBALEM, PŘEBAL OPOTŘEBENÝ S MENŠÍMI ZTRÁTAMI, PODLEPENÝ PAPÍROVOU PÁSKOU, KNIHA VELMI DOBRÝ STAV ILUSTRACE TÁŇA ŠANDOVÁ Paříž je vzrušena vraždou italského profesora Sonelliho. Kriminální reportér Jacques Batissier se čirou náhodou seznámí s opilým mužem, který mu zločin popíše do takových podrobností, že tím upoutá novinářovu pozornost. Průběh vyšetřování dává neznámému za pravdu. Batissier si uvědomuje, že takové detaily mohl vědět jenom vrah sám. Rozhodne se pátrat po něm na vlastní pěst. Netuší ještě, že případ profesora Sonelliho ovlivní jeho životní osudy po více než deset let, že jej přiměje k mnoha těžkým rozodnutím a že jeho zásluhou prožije mnoho dramatických událostí. Batissier se však nevzdá ani tehdy, když zjistí, že honičkou za vrahem si proti sobě poštval mocnou tajnou fašistickou organizaci, která je řízena z Berlína a má ve Francii plnit úlohu páté kolony. V pohnutých dnech před druhou světovou válkou, za války i v prvních poválečných letech usiluje francouzský reportér o odhalení pravdy. Rozuzlení jeho životního případu je víc než překvapující.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 69 Kč
 2. Stíny nad Notre Dame od Herbert Schauer
  - 1973
  Stíny nad Notre Dame od Herbert Schauer. Paříž je vzrušena vraždou italského profesora Sonelliho. Kriminální reportér Jacques Batissier se čirou náhodou seznámí s opilým mužem, který mu zločin popíše do takových podrobností, že tím upoutá novinářovu pozornost. Průběh vyšetřování dává neznámému za pravdu. Batissier si uvědomuje, že takové detaily mohl vědět jenom vrah ... Vydáno 1973. Stran 255. Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 49 Kč
 3. Stíny nad Notre Dame od Herbert Schauer
  - 1973
  Stíny nad Notre Dame od Herbert Schauer. Paříž je vzrušena vraždou italského profesora Sonelliho. Kriminální reportér Jacques Batissier se čirou náhodou seznámí s opilým mužem, který mu zločin popíše do takových podrobností, že tím upoutá novinářovu pozornost. Průběh vyšetřování dává neznámému za pravdu. Batissier si uvědomuje, že takové detaily mohl vědět jenom ... Vydáno 1973. Stran 254. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 69 Kč
 4. Stíny nad Notre Dame
  H. Schauer, O. Bonhoff, 1973 - 1973 - 240 str.
  Stíny nad Notre Dame / H. Schauer, O. Bonhoff, 1973 - vazba: pevná, stav: zachovalá, původní obal, první vydání, 240 stran, 6 příloh
  Antikvariát Liberec (Liberec) - 79 Kč
 5. Stíny nad Notre Dame
  Schauer H., Bonhoff O. - 1983 - 236 str.
  mírně opotřebovaná, vydavatel: Naše vojsko, rok vydání :1983, 236 str.
  Antikvariát MarLen (Svitavy) - 35 Kč
 6. Stíny nad Notre Dame
  H. Schauer, O. Bonhoff
  Vražda v Paříži v předvečer 2. světové války
  Antik-Variat.cz [Karlovice] - 50 Kč
 7. Stíny nad Notre dame
  - 1973 - 238 str.
  Schauer H.+Bonhoff O., 1973 vydal Naše vojsko, 238 str., ilustrace T.Šandová, stav velmi dobrý, vázaná, reportér se pokouší odhalit záhadnou vraždu
  Antikvariát L + P (Stará Boleslav) - 22 Kč