Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Staré pověsti české.

Jirásek, Alois; il. Černý, Věnceslav
Jos. R. Vilímek, [1894]. 348 s.
Edice: Vilímkova knihovna mládeže dospívající ; [sv. 11]

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Staré pověsti české od Alois Jirásek
  - 1894
  297. Staré pověsti české od Alois Jirásek. . Dobrý stav.Knížka od samotného prvního vydání v roce 1894 patří do zlatého fondu české literatury a její znalost patří k základnímu vzdělání. Jirásek tu sebral a beletristicky zpracoval nejznámější české pověsti. Je jich třicet pět a dočteme se mezi nimi např. o praotci Čechovi, Krokovi a jeho dcerách, Přemyslovi i Libušiných proroctvích nebo o staré Praze... Vydáno 1927. Stran 297. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 97 Kč
 2. Staré pověsti české od Alois Jirásek
  - 1894
  Staré pověsti české od Alois Jirásek. Knížka od samotného prvního vydání v roce 1894 patří do zlatého fondu české literatury a její znalost patří k základnímu vzdělání. Jirásek tu sebral a beletristicky zpracoval nejznámější české pověsti. Je jich třicet pět a dočteme se mezi nimi např. o praotci Čechovi, Krokovi a jeho dcerách, Přemyslovi i Libušiných proroctvích nebo... Vydáno 1959. Stran. 280. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 75 Kč
 3. Staré pověsti české od Alois Jirásek
  - 1894
  Staré pověsti české od Alois Jirásek. Knížka od samotného prvního vydání v roce 1894 patří do zlatého fondu české literatury a její znalost patří k základnímu vzdělání. Jirásek tu sebral a beletristicky zpracoval nejznámější české pověsti. Je jich třicet pět a dočteme se mezi nimi např. o praotci Čechovi, Krokovi a jeho dcerách, Přemyslovi i Libušiných proroctvích nebo... Vydáno 1953. Stran 348. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 98 Kč
 4. Staré pověsti české od Alois Jirásek
  - 1894
  Staré pověsti české od Alois Jirásek. Knížka od samotného prvního vydání v roce 1894 patří do zlatého fondu české literatury a její znalost patří k základnímu vzdělání. Jirásek tu sebral a beletristicky zpracoval nejznámější české pověsti. Je jich třicet pět a dočteme se mezi nimi např. o praotci Čechovi, Krokovi a jeho dcerách, Přemyslovi i Libušiných proroctvích nebo... Vydáno 1964. Stran 190. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 79 Kč
 5. Staré pověsti české od Alois Jirásek
  - 1894
  Staré pověsti české od Alois Jirásek. Knížka od samotného prvního vydání v roce 1894 patří do zlatého fondu české literatury a její znalost patří k základnímu vzdělání. Jirásek tu sebral a beletristicky zpracoval nejznámější české pověsti. Je jich třicet pět a dočteme se mezi nimi např. o praotci Čechovi, Krokovi a jeho dcerách, Přemyslovi i Libušiných proroctvích nebo... Vydáno 1951. Stran 327. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 89 Kč
 6. Staré pověsti české od Alois Jirásek
  - 1894
  Staré pověsti české od Alois Jirásek Knížka od samotného prvního vydání v roce 1894 patří do zlatého fondu české literatury a její znalost patří k základnímu vzdělání. Jirásek tu sebral a beletristicky zpracoval nejznámější české pověsti. Je jich třicet pět a dočteme se mezi nimi např. o praotci Čechovi, Krokovi a jeho dcerách, Přemyslovi i Libušiných proroctvích nebo... Vydáno 1949. Stran 327. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 78 Kč
 7. Alois Jirásek Staré pověsti české
  - 1894
  Alois Jirásek Staré pověsti české, Knížka od samotného prvního vydání v roce 1894 patří do zlatého fondu české literatury a její znalost patří k základnímu vzdělání. Jirásek tu sebral a beletristicky zpracoval nejznámější české pověsti. Je jich třicet pět a dočteme se mezi nimi např. o praotci Čechovi, Krokovi a jeho dcerách, Přemyslovi i Libušiných proroctvích nebo. Vydáno 1955. Stran 268. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 79 Kč
 8. Staré pověsti české od Alois Jirásek
  - 1894
  Staré pověsti české od Alois Jirásek. Knížka od samotného prvního vydání v roce 1894 patří do zlatého fondu české literatury a její znalost patří k základnímu vzdělání. Jirásek tu sebral a beletristicky zpracoval nejznámější české pověsti. Je jich třicet pět a dočteme se mezi nimi např. o praotci Čechovi, Krokovi a jeho dcerách, Přemyslovi i Libušiných proroctvích... Vydáno 1961. Stran 327. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 49 Kč
 9. STARÉ POVĚSTI ČESKÉ

  Vázaná, 254 stran. Ilustroval Mikuláš Aleš. Knížka od samotného prvního vydání v roce 1894 patří do zlatého fondu české literatury a její znalost patří k základnímu vzdělání. Jirásek tu sebral a beletristicky zpracoval nejznámější české pověsti. Je jich třicet pět a dočteme se mezi nimi např. o praotci Čechovi, Krokovi a jeho dcerách, Přemyslovi i Libušiných proroctvích nebo o staré Praze...
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 120 Kč
 10. Staré pověsti české - Alois Jirásek

  Knížka od samotného prvního vydání v roce 1894 patří do zlatého fondu české literatury a její znalost patří k základnímu vzdělání. Jirásek tu sebral a beletristicky zpracoval nejznámější české pověsti. Je jich třicet pět a dočteme se mezi nimi např. o praotci Čechovi, Krokovi a jeho dcerách, Přemyslovi i Libušiných proroctvích nebo o staré Praze...
  Antikvariát Levné knihkupectví [internet] - 99 Kč
 11. STARÉ POVĚSTI ČESKÉ - VYDÁNÍ 1935

  Vázaná, 11. vydání, 292 stran.
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 80 Kč
 12. Staré pověsti české
  Jirásek Alois - 1894 - 272 str.
  Státní pedagogické nakladatelství 1894, dobrý, zachovalá - hrany vazby lehce odřené, stránky stářím mírně nažloutlé
  Antikvariát - Nákupní zóna [Praha 6] - 59 Kč
 13. Staré pověsti české
  Jirásek Alois - 1894 - 350 str.
  SNDK 1894, velmi dobrý, zachovalá - plátno vazby na hřbetu vybledlé
  Antikvariát - Nákupní zóna [Praha 6] - 59 Kč